Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Vse ostalo še nekako razumem, ampak zakaj bi človek imel na usnjenem kobinezonu tekstil spredaj do prsi to mi pa ni ravno najbolj jasno :blink:

to pač ni za take kot si ti....

sem imel Alpinestarsovo SMX Air Flo jakno, ki me je takrat koštala 460€ in je tudi imela spredaj teksti na predelu trebuha...poglej si sliko na google.

mislim, da je logično že po samem imenu "Air Flo"....ti je zdaj kaj bolj jasno ali imaš "Air Flo" oz. tekstil v glavi?

LP

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pač ni za take kot si ti....

sem imel Alpinestarsovo SMX Air Flo jakno, ki me je takrat koštala 460€ in je tudi imela spredaj teksti na predelu trebuha...poglej si sliko na google.

mislim, da je logično že po samem imenu "Air Flo"....ti je zdaj kaj bolj jasno ali imaš "Air Flo" oz. tekstil v glavi?

LP

Air flo mi je jasen. Touring mi je jasen. NIČ mi ni pa jasen TRACK Firefox.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

V glavnem... Jaz imam svoj novi MBR kombinezon doma varno spravljen, včeraj pa sem ga tudi že na kratko stestirala. Res je, da sem naredila samo dobrih 60 km, vendar že imam "izdelan" prvi vtis.

Tega kombinezona ne morem primerjat z ostalimi znamkami, ker drugih še nisem vozila. Lahko povem, da je udoben, kako je s samo toploto še ne vem, vem pa, da me včeraj pri 13°C z njihovo podobleko in perforiranim kombinezonom po sprednjem delu, ni zeblo. Kaj bo kasneje, ne vem.

Najlepše se zahvaljujem Urušu iz MBR in pa celotni ekipi!

DSCN3674.JPG

DSCN3679.JPG

Popravljeno . Popravil rosse20
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si 2m visok? To pa bo jeba poiskati :D

Bo verjetno treba po naročilu izdelati.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ce ma kdu za prodat ksn kombinezon 62/64 se priporocam...

Motobee v Ljubljani. 60 in 64 št na zalogi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Air flo mi je jasen. Touring mi je jasen. NIČ mi ni pa jasen TRACK Firefox.

Ptica, to je za une wannabe racerje, ki se vozijo po cesti, da lažje pol na pirčku sedijo, ko jih vampek ne moti. Pa da lažje razrežejo reševalci kombi in poberejo ven kar je celega. Trackerji najbrž uporabljate resno track zaščito ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj imaš mail, pa jim piši: info@motobee.si

Popravljeno . Popravil Cofko Cof
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ptica, to je za une wannabe racerje, ki se vozijo po cesti, da lažje pol na pirčku sedijo, ko jih vampek ne moti. Pa da lažje razrežejo reševalci kombi in poberejo ven kar je celega. Trackerji najbrž uporabljate resno track zaščito ;)

Mimogrede, malo se motiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Torej pred časom sem kupil enodelni kombinezon. Imam obešenega na obešalniki, ker motorja še nekaj časa nebo me zanima če je lahko kaj narobe če je skos obešen? Ker je kr težek in me zanima ali lahko ima kakšne posledice zaradi tega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ga visenje zjebe potem ni vreden da ga nosiš, malo debelejši obešalnik daj not da ga ne polomi in da se ne naredijo odtisi v ledru, drugače te pa nima kaj skrbet

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi,

eno prošnjo imam.Namreč v sredo grem po novo opremo komplet in me nekaj zanima.Kombinezon mora biti tesen,glih prav velik ali ohlapen ko ga oblečeš?

Lepo bi prosil za informacije.

LPM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohlapen nikoli. Mora malo "tiščat", ker se bo še raztegnil. Če padeš ščitniki pomagajo le, če ostanejo na mestu, ne kot pri nekaterih, ki nosijo prevelike kombinezone, v primeru nesreče se tisto vse premakne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!