Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

Tebe McMatko bi mogl po rit nažgt k se tkole nad DTjkam greš spravlat :angry: :D

To ti je sveto...ne morš kr tkole iznakazt...pejt u Indijo pa eno kravo tkole poštimi pa boš vidu hudiča :devil: :devil: :devil:

Sam si pa u smeh spravu...to je pa res :OK: :D :OK: tkole te bomo :chase: :D :D :D :grupni:

Ej Jerry če boš pa res naroču žmiguce pa bi blo pametno če bi jih recimo skp naročila da bi mogoče mal cenejša poštnina pršla...k jst tud teh ne mislm več gledat :D

No dej mi pokaž še enkat sliko kere točno bi ti uzel...pa kere so na voljo!Pol pa recimo skp naročiva 8 žmigl pa bo sigurn cenej kokr d se vsak sam za**bava.Pa a si sigurn da so za na DTjko k jst tut slučajno ne dam 6k za žmiguce k ne bojo gor pršli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti si se pa kr hitr zagrev za tele nemške žmigovce :D

mism da je bol tapru mav okol pogledat ker če se u slovenijo kej podobnga dobi se bo varetn bl splačal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zdej mal poštimavam stajl od mojga motorja pa žmiguce sm že itak meu namen takoj zamenat k so taki velki pa niso tolk lepi :BUA:

Bom pa tud jst mal čez ta pa nasledn tedn počekeru tle po lublan če majo kje žmiguce ker bi jh velik raj tle ud enga nabavu ker če mi nebi šli gor al pa kej druzga nebi blo prov bi meu saj tle koga za kravatlc zagrabt pa mal okol uhla nabrisat če bi kej siku! :fight1:

Pa jst tud raj vidm pa primm najprej stvar pol jo pa nabavm da pa vržm 10k pa ugotovim da so tastari bolš...noup!

Če kej zvem glede kšnih hudih žmigl vm sporočim!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kar ne paše se pa predela da paše :yea2:

drgač pa piše tm na internetu da so univerzalni tko da bi mogl pasat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kar ne paše se pa predela da paše :yea2:

drgač pa piše tm na internetu da so univerzalni tko da bi mogl pasat :hmm:

najbolj da pogledaš pr enmu ki jih ma že gor! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kar ne paše se pa predela da paše :yea2:

drgač pa piše tm na internetu da so univerzalni tko da bi mogl pasat :hmm:

Ja ti kr nabav pa predeluj men je pa lepš če na lepo gor paše pa je...če pa piše da so univerzalni mi jih pa sprav na 5%ov motorjev k obstajajo brez da bi karkoli mogu rezat ali kakorkoli drugače poštimat da bi pasal...po moje še na 2 nebi spravu gor...sploh pa na DTjko k ni glih najbl pogost motor.

Jst bom najprej mal okol počekeru pol se bomo pa naprej za po netu nabavlat menil...sam po moje da se bo tud u Sloveniji kej lepga najdl...pa še koga maš za nabrisat če ti kr neki proda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist žmigovc k sm jest dav sliko par strani nazaj ti 100% paše na yamaho dt ker ma čist isto narjen kot originalni B) drgač majo pa skor usi motorji k majo take žmigovce da niso vgrajeni v masko enak sistem tko da univerzalni pašejo na ene 80% motorjov :hmm:

pa tud k si reku da DT ni pogost motor :lol1: pejt na internetu na kakšno tako stran npr. bikepics.com pa boš vidu kok je DT redek motor

za večino motorjev dobiš po ene 20 slik k pa na DT prideš jih je pa ko.... u sloveniji ni prov pogost po evropi jih je pa ogromn :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tist žmigovc k sm jest dav sliko par strani nazaj ti 100% paše na yamaho dt ker ma čist isto narjen kot originalni B) drgač majo pa skor usi motorji k majo take žmigovce da niso vgrajeni v masko enak sistem tko da univerzalni pašejo na ene 80% motorjov :hmm:

pa tud k si reku da DT ni pogost motor :lol1: pejt na internetu na kakšno tako stran npr. bikepics.com pa boš vidu kok je DT redek motor

za večino motorjev dobiš po ene 20 slik k pa na DT prideš jih je pa ko.... u sloveniji ni prov pogost po evropi jih je pa ogromn :yea2:

Ja uredi sam jst tega nebi za 100%no trdu...ne vrjamm pa da bi žmiguc za na DTjko pasu na tanovo R1...sigurn ni 80%ov motorjv na katere bi spravu univerzal žmigle!

Ja ne rečm za evropo ker ne vem kašno je stanje DTjk v evropi sam v Sloveniji jih ni glih na pretek!Se jih vid sam ne prov velikat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ko sm ene slike gledov sm se še neki spomnu :hmm: od gilere dna žmigovci taspredni ne zgledajo slabi. pa če se kej prov spomnm gilera nima ful dragih rezervnih delov B) sam še nek je treba pogledat če pašejo :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ko sm ene slike gledov sm se še neki spomnu :hmm: od gilere dna žmigovci taspredni ne zgledajo slabi. pa če se kej prov spomnm gilera nima ful dragih rezervnih delov B) sam še nek je treba pogledat če pašejo :kva1:

Ni slaba ideja jest b tut to koj naredu... :) k teli so prevec kvadratasti... :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa navadne miniblinkerje si kup!!

dobiš jih poceni izbiraš pa med rumenimi in belimi!!! :OK: :OK:

jaz se bom zaj v kratkem odločo za bele!!!cena komada je 2500!!

evo to so rumeni:Miniblinker.jpg

aja pa še to:ni važn kake oblike je žmigovc!!važn je sam kake velikosti je matica!!! ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest tut,jest tut,jest tut,jest tut,jest tut,jest tut,jest tut,jest tut,jest tut,jest tut,jest tut,jest tut!!! :naughty: :OK: :D

A bi lahka še jst meu takele žmigle prosm...pa tud bele bi če bi se dal!

A se jih da kje v Sloveniji vidt oz. kupt??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi lahka še jst meu takele žmigle prosm...pa tud bele bi če bi se dal!

A se jih da kje v Sloveniji vidt oz. kupt??? :?

Valda da se jih da dobit v slo....poklici malo po moto centrih.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi lahka še jst meu takele žmigle prosm...pa tud bele bi če bi se dal!

A se jih da kje v Sloveniji vidt oz. kupt??? :?

Valda da se jih da dobit v slo....poklici malo po moto centrih.. :)

Ja sej bom šu nasledn tedn če bo kej sončka v TC Motošop mal povprašat pol bom šu pa še v Habata povprašat če vejo kej.

Če pa ne bo nč zanimivga pr teh dveh bom pa na Primc servis poklicu un mi bo pa sigurn znov kej povedat...vsaj kje bi se kej dobil!

Če pa posod tle ne bo nč pol pa na na net pa se prov pošteno pustit nategnt od tistih švabov k***evih!

P.S.:

Drgač pa če gdo ve za kšno trgovino poleg teh kjer bi bla možnost da bi se kšn hud žmiguc najdu naj sporoči...magari na PM...pa da grem jst mal pogledat pa prašat...sam sončka rabmo :OK: :OK: :OK:

Pa še neki...a je možno da ko sm zadnč use plastike dol pošraufov pa ogledala pa prtlažnik da je motor tolk občutno lažji...ker sm opazu da ko sm ga vleku iz garaže se učasih fulllllllllll namatram zdej sm ga pa sam zarinu pa je biu že gor...mor probat če se kej pozna med vožno sam se mi ne zdi k je usga skp za ene 7kg pa je tko k d bi prazn al pa povn tank furu med tem dvem pa ni razlike!Sam če ga pa rinš je pa k d bi biu 30kg lažji...mogoče sam občutk...kva pa vem :hmm: :)

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al ga pa lazje zagrabis k ni plastik gor... .)

glede zmigovcev - na eni thundercatki sn vidu ene full mejhne, 5x2 cm, ce ne se manjse, pa led diode not, bele supersvetle - NUORO!!! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tok cajta ga že iz garaže vlečeš da si ratov močnejši :naughty: :OK:

Aham...to bo to...da me postavš uštric z Švarcenegerjem naju ne ločš :naughty: :OK: :lol1:

al ga pa lazje zagrabis k ni plastik gor...

Ja na to sm tud že pomislu...pa tud ni unih špegliv več gor pa me zmeri k rinm motor motjo...pa varetn zarad usga skp je tak občutk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!