Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

pa poskusi malo zamakniti, pa testirati pa spet, pokvarit nimaš kaj. Po mojih izkušnjah originalna nastavitev ni povsem optimalna, mogoče zato ker imam "spraznjen" resonančni trebuh in drug dušilec? Zdaj če si se kakorkoli resneje ukvarjal z friziranjem tomosov, potem najbrž veš da ima izpuh ogromen vpliv pri 2t mašinah, in da ti vsaka sprememba geometrije izpuha da različne zmogljivosti.

Sprobaj, ne stane te nič razen kake urice časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pisal na dt125.de so rekli da je kriv fergazer ali pa tista zadevca ko pride pod sedežem... snorkel (domače besede ne vem :D) in da če snameš to vpliva ful na ostalo baje... bomo sprobali pa videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snorkel dal gor, v 5. dosežem 100km/h, malo čez, pospeški boljši, vendar še vedno ni to to kar bi moralo biti... hmmmmmm :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na dt 125 so napisali da če motor doseže v 5. 100km/h (REALNIH) je čisto vse v redu...

razlogi zakaj so drugi "hitrejši":

1. povedano je bilo, da je v večini primerov števec nenatančen

2. optimalna nastavitev motorja točno v nulo (vse drobnarije itd)

torej... sem končal s tem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, koliko tehtaš?

jaz imam ~120 kil pa mi ob pravem vremenu pride v peti po števcu do 115km/h. škoda ker si tako daleč stran od mene, bi blo zanimivo sprobat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam okrog 95 kil... je pa res da je bat že star in tako dalje, mogoče bi trebalo malo to... v glavnem, pospeške pa mam! Možno da imaš tudi drugačne prenose... Tudi meni je enkrat ob pravem vremenu gnalo 115km/h, je pa bilo zelo vroče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

imam problem, motor mi ne vžge, zamenjal sem že navitje pa je isti problem (ko motor zaganjam in spremljam iskro na svečki, je iskra samo na začetku in na koncu), nevem kam iskra izgine! bliža se lepo vreme motor pa imam še raztavljen, ima kdo mogoče kakšno rešitev!! hvala

Lp Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

imam problem, motor mi ne vžge, zamenjal sem že navitje pa je isti problem (ko motor zaganjam in spremljam iskro na svečki, je iskra samo na začetku in na koncu), nevem kam iskra izgine! bliža se lepo vreme motor pa imam še raztavljen, ima kdo mogoče kakšno rešitev!! hvala

Lp Jure

probaj z novo svečko? stanejo par €...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugotovil verjeten vzrok... kompresijo imam med 7 in 7,5 bar... je rekel meahnik da je slabo baje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Fantje pozdravljeni.

Prodajam Yamaho DT125R.

Ker sem jo prerastel in grem iz teh vod. Motor je v pikico ohranjen, nikoli karamboliran, tako da ne oklevajte z nakupom!

phq-2011-1.jpg

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=5837403

Popravljeno . Popravil miha7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še z moje strani se prodaja DT-ka.

Motor je dobro ohranjen, v delujočem stanju, trenutno je pred rednim servisom, in menjavo zadnje gume, zato temu primerno ceno še nekoliko spustim. Motor je odprt, in ima montiran homologiran gianelli izpuh.

Več info na gmail: gregor.gubanec@gmail.com oz na tel 041/520-517, lahko tudi na zasebna sporočila, vendar forum obiskujem le poredko.

file.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Uradni zastopnik (KMC, Delta Team) ali pa tukaj: http://www.m0tofiled.com/PBSCCatalog.asp?ActionID=67174912&PBCATID=663372&PBCATName=Dtr%20125 :) sem že pisal (vozim bolj off road, zato se dokaj hitro lahko zgodi da se kaj zlomi, je fajn vedet od kje dobit) ... so rekli da pošiljajo npr. levo in desno prednjo plastiko v parih, torej v tem primeru 2 za 35€, plastika je baje trpežna, vsaj tako so rekli. Sem vprašal tudi na DT 125.de in so rekli da z Motofielda moraš pazit da dobiš 2 ker pašejo 100% ampak so drugačne oblike od originala :) tukaj se da potem dobiti še nalepke itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prodajam odlično ohranjen motor. Arrow izpušni sistem, nosilec za kovček, gume zamenjane lani Avgusta.

2yw-DSCN08.jpg

ao4-DSCN08.jpg

23m-DSCN08.jpg

Email: mihael.vitko@gmail.com

Tel: 031208369

Popravljeno . Popravil miha7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupim izpušni sistem komplet če kdo proda ugodno, imam 1cm luknjo v mojem Gianelliju... sicer bi dal popravljat ampak je že star in rjast tak da če ma kdo kaj poceni, se priporočam :) pogoj: ne sme biti original, čim bolj ohranjen in po ugodni ceni, prosil bi še za slike ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

No jaz pa za razliko od ostalih ki prodajajo, iščem spodobno delujočo starejšo DT 125, seveda z dokumenti... Se komu kaj valja v garaži?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par postov višje je zgleden motor. Vendar bi ga ti najbrž rad dobil kar zastonj...takrat pa verjamem, da ni dobrih primerkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo piše starejši in spodobno delujoč. Vsaj trikrat sem prebral svoj prejšnji vpis, pa nikjer ni niti z besedico omenjeno, da bi ga rad zastonj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon. Ampak ponavadi je tako mišljeno, ko nekdo napiše "spodoben" primerek. Pa brez zamere ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jst bi pa mogu zamenat celotno zadno strehco pri dt tastara oblika pa me zanima čeb pasala gor od ksne yamahe wr 450 2007 al pa ksnga ktm exc ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, na yamahci mam ze ene pou leta dušilec giannelli, zravn sm dobil list za homoligacijo, zj me pa zanima če se da ta dušilc homologirat brez kakih dodatnih papirjev ki sem jih dobil zravn dušilca ker sm jih zgubu -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!