Skoči na vsebino

Yamaha DT (vse verzije in letniki)


enduraš

Priporočene objave

no taki so do polisporta protektorji

Ja sej niso slabi...sam men se še zmer od Yamahe bl dopadejo...morm počekerat če majo črne pa kolk je točna cena!

Sam bi blo pa čist hudo če bi kje dubu sam dele od tanove DTjke k bi žmigle pa masko pa spredn blatnik pa mogoče še marskej dol pobrav k mi je ta tanova DTjka fullllllllllllllllllllllll huda!!! :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Črna je pa oh in sploh...še enkrat se je saj zame Yamaha dokazala kot resnično eden najbolših če ne najboljši prizvajalec motorjev na vseh področjih....................kapo dol!!!

:notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od žmigovcov it TC motoshopa pridejo zame v poštev samo tazadni k baje so 2500.

4500 pa ne dam za žmigovc :wacko:

Ja lejga modela....dau bi 6k+poštnina za komad iz nemčije od TCja pa nebu uzeu za 4500SIT??? :hmm: :hmm: :hmm:

Would u eksplejn this?!? :hmm: <_<

s kolegam sm se zgovarjov o telah poštninah pošta iz anglije te pride za 2kg nekej čez 9funtov to je okol 3500 sam baje da je po evropi kr ista cena sam žmigoci niso nkol 2kg največ 1kg. pa recmo 4 žmigovci 4x1500+2000 rečmo poštnina te pride 8000 tko prbližn

u TC-ju pa daš 4500 na žmigovc se prav 4x4500 je pa 18000

a se ti ne zdi bol logičn da bi jih naroču raj k pa u TC-ju pupu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od žmigovcov it TC motoshopa pridejo zame v poštev samo tazadni k baje so 2500.

4500 pa ne dam za žmigovc :wacko:

Ja lejga modela....dau bi 6k+poštnina za komad iz nemčije od TCja pa nebu uzeu za 4500SIT??? :hmm: :hmm: :hmm:

Would u eksplejn this?!? :hmm: <_<

s kolegam sm se zgovarjov o telah poštninah pošta iz anglije te pride za 2kg nekej čez 9funtov to je okol 3500 sam baje da je po evropi kr ista cena sam žmigoci niso nkol 2kg največ 1kg. pa recmo 4 žmigovci 4x1500+2000 rečmo poštnina te pride 8000 tko prbližn

u TC-ju pa daš 4500 na žmigovc se prav 4x4500 je pa 18000

a se ti ne zdi bol logičn da bi jih naroču raj k pa u TC-ju pupu :D

Ja a sam čuka pa pou je žmiguc???

Ja pol se pa to bl splača...sam pol pa najprej ti naroč pa namonteri pa boš pol men pokazu kako sede pa se bom jst pol odloču..........razn če si res sigurn da bojo pasal pa jih pol skp uzameva!

Bom pa jst najprej še mal na sončni strani alp povprašu pa pogledu kako in kaj!

Ti McMatko pa nabrcat unga nateguna da si bo za vse večne cajte zapomnu Yamahine voznike nategvt!!!Pa sigurn se bo še gdo najdu pa ga skp za enim vgalom počakte pa sam poka poka da modelu ne bo nč jasn! :chase: :fight1: O:-) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se pa žmigovcov tiče mam pa še cajt :rolleyes: zej se bom začev mav zanimat okol... poj nek do začetk nove sezone bojo pa gor :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po vsej varjetnosti bova zgleda mela istga ker sm jst tega že čist za svojga uzeu...ne vem pa kako bo s financam...upam d bom kšnga rablenga lepga dubu!

Sicer me pa zadne cajte mika kšn športn cestak...recimo kšn ZZR600...bomo vidl kaj bo pasal k se bom šele nasledno ejsen za naprej odloču pa bom vidu kaj me bo kej zamikal...drgač mam pa tegale KTMa že neki cajta v načrtu!

Pa si ti že vidu kaj takle KTM dela...je model sam na izi spelu na pesku pa mu je take bruke delal da vrjet ne morš...krasna mašinca! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se tapru navad DTja! ZZR600 pa še kr mal počak k nevrjamem da maš izkušnje s takim motorjam! upraš jerryovga fotra!

Ma pa sej DTjke sm se kr dost navadu že v teh 4ih mescih k se vozm...nimam pa izkušn s nobenim cestnim motorjm zato tud nebi šu na R6 kokr je blo taprvo v mislih ker kar je preveč je pa preveč...mislm pa da če bi se lepo počas uvaju v kšn ZZR mi po kšni sezoni nebi več delal nevemkerih problemov...naraj bi kšnga 400kubičnga cestaka pa k jih ni...mislm pa da je kšna rablena ninđa 500 še zmer hujša kt ZZR600...se motm??? :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja jest nebi šu iz 125 endure na cestnga 600 raj tapru na enduro 600 pa poj tko pr ene 30ih na cestaka je bolj varno k mav h pamet prideš :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja jest nebi šu iz 125 endure na cestnga 600 raj tapru na enduro 600 pa poj tko pr ene 30ih na cestaka je bolj varno k mav h pamet prideš :hmm:

Veš kako ti bom povedu...če nisi pr pamet je tud XTjka preveč zate ker je enduro pa so že to taki pospeški da ti pu k**** ni jasn...sej pravm, če bi dubu cestaka ene 300,400ccm bi blo po moje zame čist dost...se mi pa zdi d bi biu ZZR250 pa spet po eni sezoni prešvoh...tko k DTjka tapru tedn sm mislu d sm boga za jajca s temi pospeški zdej je pa že čist obično!

Pa sej je še 1let pa pou do težjiga motorja tko da se še ne obremenjujm s tem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Yamaha: Sicer je off topic, ampak ja motiš se.

Ninja 500=GPZ 500, ki ima 60KM in je napram ZZR 600, ki naj bi imel skoraj enako mašino kot tastara ninja 6 ampak s "samo" 100KM, precej švoh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Yamaha: Sicer je off topic, ampak ja motiš se.

Ninja 500=GPZ 500, ki ima 60KM in je napram ZZR 600, ki naj bi imel skoraj enako mašino kot tastara ninja 6 ampak s "samo" 100KM, precej švoh.

To se prav da je cestak Ninja 500 šibkej kt športn potovalc ZZR600...ja se oproščam ampak tega pa res nism vedu...no pol bo pa tut 500 dost!!!!!

Brez zamere ker je to bl off topic ampak a ti Grilzz kej veš kako se kej GPZ 500 obnaša na cest???Sej drgač bom pa mal po forumu pogledu!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kako ti bom povedu...če nisi pr pamet je tud XTjka preveč zate ker je enduro pa so že to taki pospeški da ti pu k**** ni jasn...

Haha XT pa močn!!! :lol1: No ja če ga odpreš je mugoče še kr dobr sam original! Še z mojo huso sm ga pajsnu u pospeškah! poj se pa zamisl! pa težek je tud ko hudič! :topic: Sorry

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo bolše tiher ma!!! ;) ;) ;)

pa gas gas ma huso k ma tam okol 38 konjev!! :kva1: :kva1:

ti pa z dt-jko jih neboš nikol spravo čez čez 30!!! ;) ;)

še 28 nevem če bi jih!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razliko u pospeškah do 100 mava pa 5-10m :naughty:

končno mam pa jest še clo mav vol sam mislm da končno mam sam zard gum bolšo k on ma krampe jest pa zaenkt še ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam uni taprvi teb zih nebi pasal k so za quoda k ma čist drgač balanco :hmm:

pa spodej piše teža 3kg ja sej so čist nori :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak...XTjka saj tiste k sm jih jst vidu trgajo gate d vrjet ne morš!

Možno pa da čisti orginal nima za burek...ma pa origina 40HP tko d možno da ga iz 38HP 125ccm pihnš!

A se da tele ufotove protektorje kje u slovenije oz. ljubljani pogledat??? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!