Skoči na vsebino

Yamaha Aerox


Yamahaaa

Priporočene objave

če je to ta sklopka, ki rabi samo dva fedrca....

mam jih jaz; po trdotis si sledijo tako:

črne

rumene

modre

če te zanima, kliči me

so pa čist novi, sm sprobal smo jih enkrat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brezzveze fedrce kupovat :) :)

Rajši kuplungo Polini 2g evo od mene kupi :OK: :OK:

10k za tebe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je to ta sklopka, ki rabi samo dva fedrca....

mam jih jaz; po trdotis si sledijo tako:

črne

rumene

modre

če te zanima, kliči me

so pa čist novi, sm sprobal smo jih enkrat

Če je Aerox 99 letnik ali novejši ima sklopka 3 federce.... Nekateri starejši so imeli 2.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko so težki? Al katere dimenzije so?

Dimenzija je 15x12, če imaš orginalen varijator.

Mislim da so orginalni težki nekje okrog 5,5g ali 6g.

Popravljeno . Popravil c00L3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so stali Polinijevi 15x12 1.620,00 SIT.

To je 6 valčkov. Lahko pa kupiš tudi komplet v katerem je več različno težkih valčkov. Tisto pa stane okrog 5k.

Obstajajo pa od 2g pa do nekje 11g teže.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok se en problem. Pral skuter, dns ponoc opazu da ne vziga z spredno bremzo, niti luc ne sveti za bremzo. Pri zadnji je okej..

Kera zica je to in kje jo najdem da pogledam stik? Nekje more stik jebat da ne svet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene toti šalter za STOP luč jebe že skoraj od začetka, zato pač vedno stisnem obe bremzi, en šalter bo že delal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima v zvezi z lučmi na Aerox-ih. Kolko W je sprednja žarnica in ali obstaja tudi močnješa kot je orginalna. Je že kdo dal not kako močnejšo?

Ali pa mogoče kar menjal žaromete?

Meni so sicer dali pri scooterkit.com ponudbo halogenskih žarometov za 14k, kar pa se mi zdi malo predrago.... :cry:

Ker vsi vemo kak kaj (ne)svetijo luči na Aerox-ih (Yamahah) v primerjavi z kakimi Gilerinimi skuteri..... :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima v zvezi z lučmi na Aerox-ih. Kolko W je sprednja žarnica in ali obstaja tudi močnješa kot je orginalna. Je že kdo dal not kako močnejšo?

Ali pa mogoče kar menjal žaromete?

Meni so sicer dali pri scooterkit.com ponudbo halogenskih žarometov za 14k, kar pa se mi zdi malo predrago.... :cry:

Ker vsi vemo kak kaj (ne)svetijo luči na Aerox-ih (Yamahah) v primerjavi z kakimi Gilerinimi skuteri..... :angry:

Mislim, da ma 25/35W žarnico, probal sem s halogenko zamenjat pa je bil isti drek (ker je bla halogenska žarnica 20/30W). Kupi si nastavek za močnejšo žarnico (40W) pa bo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da ma 25/35W žarnico, probal sem s halogenko zamenjat pa je bil isti drek (ker je bla halogenska žarnica 20/30W). Kupi si nastavek za močnejšo žarnico (40W) pa bo B)

Kakšen nastavek, kje ga majo in kolko stane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam orginal na svojmu 20/25W, notr mam pa že zelo dolh 40/45W žarnco, ker pač druge nism dobu na črpalki. Dela pa brez problemov pa tut nč se ne pregreva..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, okej.. Odkar sm dal mrezco gor na skutr se kr fino greje.. Recimo ce grem cez obvoznico, pa da ga stisnem do konca, kaze cagar za temperaturo 110. Pol naprej ni vec.. To me je ze kr mal strah...

Zanima me, kok masina zdrzi, da nebi kej zaribalo? Zdej v kratkem bom spodaj pod radiator monitral en 12cm vent na 12v ki bo vlekel zrak cez radiator.. Tko da upam da bo pomagalo...

Nasveti dobrodosli.. Aja, slika:

post-18-1091468500.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, okej.. Odkar sm dal mrezco gor na skutr se kr fino greje.. Recimo ce grem cez obvoznico, pa da ga stisnem do konca, kaze cagar za temperaturo 110. Pol naprej ni vec.. To me je ze kr mal strah...

To bi ti mogu že zakuhat :wacko:

Tisto mrežo raj stran uzem, ker z ventilatorjem boš bolj mal naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa daj bol redko mrežo, tako ko ma večje lukne, bo bolši pretok zraka kr tota ko je zdaj zgleda ful gosta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja, kurac je zdaj.. s tem sem se jebal 2 ure da sem nalepu, ker ni htelo zagrabit jebemo..

Bom slikal od blizu.. ni tak gosta.. Cene gre pa dol, jebiga... Mja, me je kr strah ko se dvigne cagar do 110 :ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej spodaj ko je tisti čep, da se ni kje žica staknila pa ima z maso stik ;) Pol navadno nabije temperaturo na 110 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!