Skoči na vsebino

Yamaha FZS 600 Fazer


Ice

Priporočene objave

Dobr zgleda ta pošast, ni kej.

Glede olja pa ni panike- za ta motor sta v redu 5100 in 300V, ki je sicer namenjen bolj športno-dirkalni uporabi.

Vse več folka daje v fazerja 300V.Stvar posameznika.

Torej dilema: 5100 vs. 300V- čist vseen k***!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo zgleda :)

Kako se pa kaj čez šipco vidi?

kako to misliš...čez njo/skozi njo....skozi njo ni straha saj ni pomembno...čez njo pa se vidi isto kot čez original...nova šipca je ene 4 cm višja kot original in me ne ovira sploh....visok sem 177 cm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skozi njo seveda. zato ker je rahlo zatemnjena.

no je res zatemnjena...sam....ne vem....skozi uno nisem nikoli gledal ker je zelo nizka.....ma ta je lepa ker je spodaj črna/zatemnjena pol se pa obarva.....sam me ne moti, ker se ne skrivam za šipco..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no takole včeraj je dobila moja fzs novo zadnje obuvalo in sicer D205 ma sem prov presenečena kolk ma to profila po moje bo držala čez 10 jurjev prišla pa me je z montažo vred 24.000sit.Upam da se bo obnesla tud v ovinkih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabi je dobro ogreti ... ker je prvih par km kar drseča :o ... B)

sem se danes mal vozila ene 70kilometrčkov in to skor brez užitka,mam kar slab občutek dokler se guma ne ulavfa pa več k 120 sploh nisem vozila,ovinke sem pa kr naravnost odvozila.Sam sem pa full občutla razliko ko sem se po zamenjani gumi vsedla gor je motor kr neki višji ratal.Sem zmerla profil s šublerjem pa ima 6 mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vtis je kar v redu po prevoženih cca350km sicer večinoma s tovorom zadi tako da morem jit en dan še sama mal na ovinke,sam mislim da je kr v redu odločitev sploh pa cena

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@thundercat: A lahko še kakšnih 6 slik svoje nove modre šipe sem prilepiš? Pa tako naredi, da se bodo tudi modre pozicijske vidle (prižgane).

@ostali: Končno lahko vidimo kako izgleda 2003 fazer z okroglo lučjo. In to v SLO, pa še prodaja se.

link do slike

Me zanima kaj bi prodajalec navedel kot razlog za modifikacijo. Razbit ZIHER ni bil! aha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj vidim, zakaj Yamaha starega Fazerja ni delala v izvedbi brez maske... :hmm:

Ker je GRD! :lol1:

Aja, v soboto sprobal Fazerja v dvoje.

Če je vzmetenje za mojih 65kg čisto spodobno, pa ja za dva katastrofalno (razen, če vam je všeč guncanje in zvijanje :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem danes konnnnnčččččnnoooo nabavila zadnji nosilc od Givija za 12.000sit

jutri sledi montaža in testiranje s kovčkom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj vidim, zakaj Yamaha starega Fazerja ni delala v izvedbi brez maske... :hmm:

Ker je GRD! :lol1:

Aja, v soboto sprobal Fazerja v dvoje.

Če je vzmetenje za mojih 65kg čisto spodobno, pa ja za dva katastrofalno (razen, če vam je všeč guncanje in zvijanje :P )

Nastavi vzmetenje pa ne bo guncanja in zvijanja!Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavi vzmetenje pa ne bo guncanja in zvijanja!

Navil do konca, bolj ne gre... :(

Sploh pa manjka dušenja (v obe smeri), ki ni nastavljivo :(

Kriza je zadaj, spredaj je OK!

A mogoče kdo ve, če na Fazerja paše amortizer kakega starejšega športnega motorja? Takega potem pobereš s kake razbitine za majhne denarje (na GS500 npr. paše amortizer starejših GSXR-ov 750, ki se na kakem odpadu dobi za 10 jurjev). :hmm:

Če je malenkost daljši še bolje, ker potem ubijem dve muhi na en mah! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jes mam pa en problem z nastvaitvijo prednjih luči na Fazer-ju letnik 2003...u bistvu ne vem kje oz. kako se nastvlja višino (mi zdej preveč visoko svetijo). V navodilih piše da se je potrebno obrnit na servis, sam mislim da bi tud doma zmogu, če bi vedu kaj je prbližno treba nardit (a je kak šrauf za nastavitev ob luči, al je treba še kej več razdret).

Torej če je kdo to že počel oz. ve kako se to nardi, bi prosil za nasvet.

Lp.

Popravljeno . Popravil Mitch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberi obe temi na FZS; ce se ne motim je premza nekaj mrdal okoli nastavitev luci.

ce ne najdes relevantnega posta se zahvali fazerasem na forumu, ki vstrajno zasmetijo vsako temo okoli tega motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mič, za nastavitev luči je potrebno odstranit tisto nepobarvano plastiko, ki z notranje strani zapolnjuje masko. Potem šele prideš do vijakov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberi obe temi na FZS; ce se ne motim je premza nekaj mrdal okoli nastavitev luci.

ce ne najdes relevantnega posta se zahvali fazerasem na forumu, ki vstrajno zasmetijo vsako temo okoli tega motorja.

Ata Ice kaj se razburjaš,1/10 članov je sam fezerašev1/10 transalpov 1/10 Zjev nekaj banditov in še vse ostalo tako da kr dobr podpiramo tale forum čeprav velikokrat s smetmi zato pa komunala živi .)

no končno mam kufr gor sicer 48litov,med samo vožnjo me sploh ne moti oziroma pozabim da ga mam gor sicer res čez 200 še nisem šla do 160kmh sploh ne vem da je gor edino je pa štala ko se včasih spustim bilanco pol pa trese ko matkurba,sicer pa ga bom uporabljala sam za na morje pa v štacuno po fasngo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno jo bom opral... :OK:

Po 5 mesecih in 5000km, bo res že čas. Maska je prekrita z mrčesom, hladilnik prav tako... :cry: , na sprednjih vilicah se je začela rediti nekakšna črna plesen :blink: , zadnje so na debelo pokrite z mešanico masti, blata in peska, na števce se zaradi umazanije komaj še kaj vidi, podobno je z ogledali, za tablico... kje že je :hmm: ...a, pod tem blatom, bi mi policaj z veseljem kazen napisal, mašine raje ne gledam,...

Sem si rezerviral celo popoldne... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!