Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

Če je tle kaka duša, k ma Factory, me zanima, če naj bi prišel ključ za štelat vzmetenje zravn serijsko, ker jz ga nimam, ohlinsi pa zategneni do konca za po luft letet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti obični crashi ODLIČNO opravijo svoje delo. Videno na lastne oči ;) in to 2x v 10 minutah :evilgrin:

Na motorju se ni nič poznalo, le Akrapo je mal fasal (beri bil pritišnjen not). Ga potegnili ven i gasa :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tle kaka duša, k ma Factory, me zanima, če naj bi prišel ključ za štelat vzmetenje zravn serijsko, ker jz ga nimam, ohlinsi pa zategneni do konca za po luft letet.

ta ključ ni zraven..do enga serviserja se zapelat..

al pa kladu v roke..sam pol ne bo več tok lepo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta ključ ni zraven..do enga serviserja se zapelat..

al pa kladu v roke..sam pol ne bo več tok lepo..

Tnx, se prav ena taka fora kt torto čez šipo gledat.....za tolk dnarja pa ne morjo še enga ključka prtaknt c, c, c.... nja bomo pač vzel pot pod gume pa se gremo naštelat ni druge, sm kakršna je cesta do serviserja bo I believe i can fly varianta....bi tole s kladvom skor mn bolel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tnx, se prav ena taka fora kt torto čez šipo gledat.....za tolk dnarja pa ne morjo še enga ključka prtaknt c, c, c.... nja bomo pač vzel pot pod gume pa se gremo naštelat ni druge, sm kakršna je cesta do serviserja bo I believe i can fly varianta....bi tole s kladvom skor mn bolel :whistle:

kompresijo in povratek zmanjšej za začetek..da ni tist čist zategnjeno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če druzga ne najdeš ti lahko jst ključ posodim, sam bo trajal še kak teden da pridem do njega.

Sej pomojem ni hec te tem kako je vzmet našponana ampak tiste druge nastavitve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Taglavn problem bo uskladit spredn pa zadn konc, tk d se bom kr lepo odfurala do MCJ zihr ma ključ pa kj pojma glede na to, d je pooblaščen, itak se mi do pondelka še nikamor ne mudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem nabavu kr nastavljiv ključ(majo v Merkurju za cca 18 €) in odlično opravlja svoje delo. Dobr pri njem je ker nisi omejen na samo en razmik ampak paše na veliko večino(če ne že kar na vsa vzmetenja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem nabavu kr nastavljiv ključ(majo v Merkurju za cca 18 €) in odlično opravlja svoje delo. Dobr pri njem je ker nisi omejen na samo en razmik ampak paše na veliko večino(če ne že kar na vsa vzmetenja ;)

tole si bom pršu pa sposodit :whistle:

aja..nč nisi sporoču ceno za feltne ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole si bom pršu pa sposodit :whistle:

aja..nč nisi sporoču ceno za feltne ;)

Ni problema ti kr povej, kdaj boš rabu :).

Ma za feltne je tko, da jih najbrž obdržim-oziroma kolegu posodim do septembra(pol če boš še isku pa ni panike).

Mam pa ene rabljene sprednje diske viška za drobiž, če jih boš rabu(sicer niso gold serija, sam ni razlike).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni problema ti kr povej, kdaj boš rabu :).

Ma za feltne je tko, da jih najbrž obdržim-oziroma kolegu posodim do septembra(pol če boš še isku pa ni panike).

Mam pa ene rabljene sprednje diske viška za drobiž, če jih boš rabu(sicer niso gold serija, sam ni razlike).

bom imel v mislih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes dobil zaščito zadnje nihalke in okvirja iz karbona, ter zadnji in prednji poliester za mojo tuno. prednji blatnik iz karbona pa še pride.

no, prednji del je v bistvu za mille in ga bo treba mal odrezat in prilagodit ker drugače bo preširok.

ko zmontiram bojo tudi slikce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns se je pa starejši "bl navadn" brat od mojga Gromčka :wub: pršu mal spedenat (all inclusive wellness :whistle: ) in k je blo tok lepote po taljansko na enem kupu smo še en fotosešn užgal :photo: ...zrcalce, zrcalce na steni povej, kateri najlepši v naši ulci je zdj B)

post-16032-1244225171_thumb.jpg post-16032-1244225206_thumb.jpg post-16032-1244225241_thumb.jpg post-16032-1244225272_thumb.jpg post-16032-1244225309_thumb.jpg post-16032-1244225334_thumb.jpg post-16032-1244225365_thumb.jpg post-16032-1244225414_thumb.jpg post-16032-1244225445_thumb.jpg post-16032-1244225481_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zrcalce, zrcalce na steni povej, kateri najlepši v naši ulci je zdj

ooooohh :wub:

kake lepe ritke :winkiss:

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nov model ima res lep zadek, sicer pa je stara tud ful lepa kot celota. :worship: Oblikovno sta res dovršeni.

Popravljeno . Popravil EAST
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo mene tut vedno bolj vleče, da bi šel na tuonko, tuki vidm da ste vsi kr zadovoljni z njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lastnik starejse Tuone je mojo hornetko in ostale 4 cilindrase poimenoval "mlincki" :naughty: ...lepa sta oba za popizdt, ni kej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim, tastara nima original "špeglov"? Tastara je lepša - mal karizmatična (moja je bla še mal muhasta). Tanova je oblikovno štanca, ostalo ne poznam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vidim, tastara nima original "špeglov"? Tastara je lepša - mal karizmatična (moja je bla še mal muhasta). Tanova je oblikovno štanca, ostalo ne poznam.

Ne nima, ma hvalabogu lastnik tolk okusa d je tiste okrogle zadevščne dol vrgu, k je zgledal k kak poštarski čriček :slap: .....glede primerjave vožnje pa tale komentar lastnika tastare pove vse: "Tale zverina ma vse bulš k moja, edin barva je moja lepš." :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....glede primerjave vožnje pa tale komentar lastnika tastare pove vse: "Tale zverina ma vse bulš k moja, edin barva je moja lepš." :lol1:

bolš po občutku ni nujno bolš..

kok je bulš pove štoparca..

razen če je mislu da ma bulš sedež..

k ostale stvari so skor identične (stopalke, ročke itd..)

razlike v feltnah pa ni čutu ;)

aja..pa zihr ma slabš vetrno zaščito ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolš po občutku ni nujno bolš..

kok je bulš pove štoparca..

razen če je mislu da ma bulš sedež..

k ostale stvari so skor identične (stopalke, ročke itd. .)

razlike v feltnah pa ni čutu ;)

aja..pa zihr ma slabš vetrno zaščito ;)

Baje, tk je reku (sama se pa nit ne spomnem več čist dobr, k sm tastaro vozila), ful lepš vleče od začetka, bremze so mal hujše in trši je (ampk to zrd tega k je vse na ful zategnen).....vetrne zaščite ma pa tok k nč maš prov, ma človk pr 140 filing, kt da ga najmn 200 žge ;) ....ampk mal bomo s povišano šipco korigiral tk d za silo bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanovi Tuonoti so za popeeesdit lepi. Tastar se mi pa nikol ni dopadu.

Drgac pa mislim,da ce bi se odlocu menjat motor da bi bil nekje v ozjem izboru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!