Skoči na vsebino

Aprilia RSV Tuono


Noise

Priporočene objave

Zanima me če kdo hodi v italijo po dele... pri naših slovenskih asih enostavno nimajo pravega odnosa do strank. Delajo tako kot da če njih nebi bilo se ljudje nebi mogli vozit z motorji... Če to bere kdo od njih vam lahko samo rečem dajte se v roke vzet (predvsem maribor), drugač boste na koncu prodajal samo še fiat. Tudi nov salon vam ne bo kaj prida pomagal.

Pa lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Recimo za ktm-ja se dobi vsak najmanjši vijak ali podložka v roku enega tedna na dom po pošti. :hmm:

A se za aprilio tudi dobi dele v nekem uglednem času, pa da te ne nategujejo kot čigumi?

Pa kje ste ponavadi naročevali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej za RSV in sedaj za Futuro dobim vse v LJ bežigad. Čez prodajalca nimam nobene pripombe, vedno profesionalen odnos. Je pa res da drugega kot filtrov, nekaj drugih potrošnih delov in eno pest izgubljenih vijakov moji apriliji nista še rabili. Kako je pa z dobavo bolj specifičnega materiala pa ne bi vedel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej za RSV in sedaj za Futuro dobim vse v LJ bežigad. Čez prodajalca nimam nobene pripombe, vedno profesionalen odnos. Je pa res da drugega kot filtrov, nekaj drugih potrošnih delov in eno pest izgubljenih vijakov moji apriliji nista še rabili. Kako je pa z dobavo bolj specifičnega materiala pa ne bi vedel.

Več ali manj imajo vse dele po naročilu - roki pa so autocommercu podobni ;) Ampak vedet morš da to tako ne more bit. Ne vem kako bi bilo če bi moral lastnik mercedesa na dele čakati 3 mesece. Meni je vseeno ali je to potrošni material za mercedes ali pa za aprilio - mislim da bi moral met skos komplet kose za cel motor na zalogi - ali pa malo bolj redno dobavo rezervnih delov iz kjer koli jih že dobivajo!

Tudi sam čez prodajalca v LJ nimam kaj rečt - vedno šel na roko, ampak zakaj bi čakal od 14dni - 3 tedne. Če bi recimo lahko zadevo iz italije dobil v treh dneh. Bi pa tudi zdaj počakal, če ne bo šlo drugače tudi bom :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav!

Imam Tuono 2004 črn z rdečimi obroči. Pred kratkim sem kupil pokrov sovoznikovega sedeža. Ta pokrov bi bilo potrebno prebarvat. Ko sem nesel avtoličarju, mi je rekel da to ni problem, le da moram dobit številko barve oziroma recept sestave barve. On ima te mišele, vendar samo za avte.

Se komu sanja kje bi lahko to dobil??

Hvala!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Končno sem dobil ERMAX steklo,ki sem zelo zadovoljen z nijm,prtljažnik je pa unikatne izdelave.

post-4842-1212087307_thumb.jpg

post-4842-1212087454_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem dobil ERMAX steklo,ki sem zelo zadovoljen z nijm,prtljažnik je pa unikatne izdelave.

Poleg stekla, ful pohvala na nosilcih in kovčku, kako ti je to uspelo? Ne zgleda original, ker ne obstaja :rolleyes: , od katerega

"rižotarja" si si to prilastil :hmm: ? Si bi tudi sam to umislil, samo katere nosilce (za kovček) najbolje uporabit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sem dobil ERMAX steklo,ki sem zelo zadovoljen z nijm,prtljažnik je pa unikatne izdelave.

Lep bicikel... Šipca mu pa kr lepo paše...

LP Rok

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg stekla, ful pohvala na nosilcih in kovčku, kako ti je to uspelo? Ne zgleda original, ker ne obstaja :rolleyes: , od katerega

"rižotarja" si si to prilastil :hmm: ? Si bi tudi sam to umislil, samo katere nosilce (za kovček) najbolje uporabit?

Nosilec, oziroma krivine so so od Kawe Z 1000 2003 letnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odločil sem se da predelam mojega rsv-jca v tuonota!

Tako da so na voljo vse plastike razen fastback. Plastike so odlično ohranjene - metalik rumene barve. Spojlerji na maski so iz karbona, prav tako je karbon na stranskih plastikah - vse od colin edwards replika (izdelan po postopku autoklav - izredno lahek) letnik 03

Prednja luč ni na voljo!

LP ROk

Popravljeno . Popravil Kawl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odločil sem se da predelam mojega rsv-jca v tuonota!

Tako da so na voljo vse plastike razen fastback. Plastike so odlično ohranjene - metalik rumene barve. Spojlerji na maski so iz karbona, prav tako je karbon na stranskih plastikah - vse od colin edwards replika (izdelan po postopku autoklav - izredno lahek) letnik 03

Prednja luč ni na voljo!

LP ROk

A ni škoda milke? Kolk te pa v dnaru pridejo potrebni kosi? Še kar nekaj robe se nabere, da res zgleda tko kot mora.

Uspešno

ps. a je bla v nedeljo popoldne tvoja v postojni na OMV?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni škoda milke? Kolk te pa v dnaru pridejo potrebni kosi? Še kar nekaj robe se nabere, da res zgleda tko kot mora.

Uspešno

ps. a je bla v nedeljo popoldne tvoja v postojni na OMV?

lp

Po eni strani je škoda po drugi pa ne.Lahko pa da bom obdržal dele od mille-ta in si zrihtal še dele za tuonota... Koliko me bo prišlo še ne vem - bom pa probal čim več narediti sam.

Sem bil ja v postojni na OMV... Se mi zdi da je nekdo s futuro peljal mim in kr fejst nazaj zijal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne ga srat okol milke. Je pa ja lusna masinca. Ce ze, si kup pravega tuona.

Btw; naslednjic bi se raceaprilia lahk ustavu, ce ze mim peljes, a ne? sm bil jst tut tam! grrrrrrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Odločil sem se da predelam mojega rsv-jca v tuonota!

LP ROk

Ne počni tega, ker ti bo lahko res žal :unsure: . Sem že videl enega, ki je to speljal sam, nekako mi ni deloval kot Tuono :cry: .

1. Fura :hmm: (PF dodatek)

2. Dej ne ga srat okol milke. Je pa ja lusna masinca. Ce ze, si kup pravega tuona.

1. fura mi žal ni uspela, ker me je malo ura za j... drugič bom boljši :huh: .

2. @rok poslušaj @Dr.J :yes:

lp

PF B)

Popravljeno . Popravil Port Folio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na moto it se je ena predelana prodajala, mogoče je še. Pa me ni prepričala. To naredi če jo bognedaj razbiješ. Škoda cajta in dnarja. Vsak ti bo trdil da je bla razbita. Motor je lepši v originalu- eden ali drugi. Kupi raje originalnega.

Naredi po svoje, saj jo boš ti vozil, glavno da uživaš z njo

:topic:

Sem bil ja v postojni na OMV... Se mi zdi da je nekdo s futuro peljal mim in kr fejst nazaj zijal :D

Btw; naslednjic bi se raceaprilia lahk ustavu, ce ze mim peljes, a ne? sm bil jst tut tam! grrrrrrrr

Na dobrih bejbah si rad pasem oči :wub:

Nbene future nism videl, milka je kriva za vse O:-)

Drugič zatuli al pa pocukaj za rokav pa bo.

lp

Popravljeno . Popravil raceaprilia
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V lepem nepreglednem ovinku me je čakal pesek :krneki: in zatem še zaščitna ograja :headbang: .

Od tam naprej je moj Tuono (2006) invalid! Meni :worship: razen plavih bušk nič.

ALI MOGOČE KDO VE ZA KAKE DELE ?

S SPREDNJE STRANI JE HUDO BOGI!

S-mile

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš navadno varjanto al factory? Ker bom v kratkem mel navadno spredno feltno za prodat, če dobim končno drugo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A maš navadno varjanto al factory? Ker bom v kratkem mel navadno spredno feltno za prodat, če dobim končno drugo :)

:blink: navadno,

kaj pa boš ti s kolesi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pogledov, pa ma tuono 06l drugačno feltno kot mam jst.

To je razlika med feltnama

post-4351-1218219088_thumb.jpg post-4351-1218219097_thumb.jpg

Jst iščem spredno tako modro, sem že mel eno pa zdej oglasa ne najdem, cifro sem si pa tud pozabu zapisat, pa mam potem feltno viška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdrav!

Imam Tuono 2004. V glavnem sem menjal olje od sklopke in po recimo 900km je postalo spet temno. Olje sem kupil za zavore od avta. Ker mi je ostalo sem zamenjal še od sklopke. Ne vem zakaj je postalo tako hitro temno. A je možno da je olje slabe kvalitete. Ampak v avtu je še zmerj normalne barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!