Skoči na vsebino

Prebrana knjiga


Broj Jedan

Priporočene objave

Bralec

Bernhard Schlink

blabla...blablabla.....bla?....bla.

...

Bernard Nežmah

Lepo. Kakšni so pa kaj tvoji vtisi, ne pa Bernijevi? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo všeč. :worship:

Priporočam.

Bernija sem citirala, ker sama ne bi znala lepše napisati ... :)

Popravljeno . Popravil Biba
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej se boš pa v vsako malenkost vtikaw? :angry:

:slap: :)

A-a. V Jelenov žleb se ne vtikam. :grrr

Zelo všeč. :worship:

Priporočam.

Bernija sem citirala, ker sama ne bi znala lepše napisati ... :)

Kdor prizna, se mu pol oprosti. Kdor pa ne, pa vse. :) :devil: :004

Trenutno mamo swinger party s Heideggrom, Nietzschejem in Gadamerjem. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še zmer prsegam na knjigo METULJ!

Jaz tudi!

Po dolgem času jo bom spet vzel v roke.

Film pa ni tako dober. Je dober, a se ne more primerjati s knjigo.

&

in knjiga: "POD PALMAMI"! :OK: Predvsem prvi del.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zloglasni STASI (Anna Funder)

Super knjiga, če kogar zanima kaj se je dogajalo v star Nemčiji. Verjetno najblj razpredena obveščevalna služba na svetu. Delal sem seminarsko nalogo iz te tematike pa sem šel prebrat še to knjigo. Malo mi sicer še manjka do konca je pa super. Imela je čez 90.000 obveščevalcev in še enkrat toliko informanotv. Tega ni nikje najti. Mosad, CIA,... so le drobček tega kar je bil STASI.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shel Silverstein: Manjkajoči košček sreča veliki O

:yes: :blush:

Prvi del ;

Manjkajoči košček :)

:yes:

Pa obvezno zraven še Tufko in Rozi (od Katje Reider )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zloglasni STASI (Anna Funder)

Super knjiga, če kogar zanima kaj se je dogajalo v star Nemčiji. Verjetno najblj razpredena obveščevalna služba na svetu. Delal sem seminarsko nalogo iz te tematike pa sem šel prebrat še to knjigo. Malo mi sicer še manjka do konca je pa super. Imela je čez 90.000 obveščevalcev in še enkrat toliko informanotv. Tega ni nikje najti. Mosad, CIA,... so le drobček tega kar je bil STASI.

lp

eee...sem prebrala 14 dni nazaj...res zanimiva knjiga, saj zame, ker nisem bila ravno seznanjena o povojni Nemčiji...

trenutno Marxov življenjepis....tako kot večina (razen Julija Cezarja avtor Max Gallo, ki mi ni šel nikakor) življenjepisov izredno zanimiva....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zloglasni STASI (Anna Funder)

Super knjiga, če kogar zanima kaj se je dogajalo v star Nemčiji. Verjetno najblj razpredena obveščevalna služba na svetu. Delal sem seminarsko nalogo iz te tematike pa sem šel prebrat še to knjigo. Malo mi sicer še manjka do konca je pa super. Imela je čez 90.000 obveščevalcev in še enkrat toliko informanotv. Tega ni nikje najti. Mosad, CIA,... so le drobček tega kar je bil STASI.

lp

Je ta iz trafik?...,,žepna izdaja za 2500 sit,,...sem jo namreč držala v rokah..in še eno ,,MOSAD,, pa sem cincala..no pol so me razveselili, da sploh ne vzamejo kartice...pa sem se odahnila in šla ven...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zloglasni STASI (Anna Funder)

Super knjiga, če kogar zanima kaj se je dogajalo v star Nemčiji. Verjetno najblj razpredena obveščevalna služba na svetu. Delal sem seminarsko nalogo iz te tematike pa sem šel prebrat še to knjigo. Malo mi sicer še manjka do konca je pa super. Imela je čez 90.000 obveščevalcev in še enkrat toliko informanotv. Tega ni nikje najti. Mosad, CIA,... so le drobček tega kar je bil STASI.

lp

hvala za namig, sliši se zanimivo in čeprav mislim da sem dobro seznanjen z tistimi časi ni nikoli kak nov info odveč :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ta iz trafik?...,,žepna izdaja za 2500 sit,,...sem jo namreč držala v rokah..in še eno ,,MOSAD,, pa sem cincala..no pol so me razveselili, da sploh ne vzamejo kartice...pa sem se odahnila in šla ven...

Prebral obe iz knjižnice, pa recimo tak tak. Sicer pa okusi so različni. Motijo me stvari baba čula, baba rekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Srečevanja s Tibetom",

Učila 2001

avtorji:

Igor Cvetko, Ralf Čeplak Mencin, Aleš Črnič, Gregor Rjavec, Aleksander Saša Ostan, Brane Struga, Ivo Svetina, Mojca Šavnik, Andrej Ule

Vse

o Tibetu in o tem kako so ga doživeli Slovenci.

Odlično

čtivo, ki nam prikaže vzpon in propad veličastne kulture, ki je danes na pragu uničenja,

:cry:

saj nima take sreče, kot jo je imela SLO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

O. Wilde: Slika Doriana Graya

Prebrana ponovno po mnogih letih.

Lord Henry ... respect.

I. Zevaco: Papežinja Fausta

Zelo dobra; hvala, amigo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!