Skoči na vsebino

MOTO oprema - čiščenje in nega usnja


classic

Priporočene objave

leather master nima za burek napram baby robčkom. nimam pojma kaj dajejo notr ampak to nese dol hudiča in pol. žužke, keten sprej, saje, ni da ni :D

drgač od leather master je za mazat super, čistilo je pa za en k****.

u glavnem po naših izkušnjah so baby robčki najboljši, prekaša jih samo kak aceton, s čimer pa ni glih najboljše po usnju.

morem pa enkrat narest "raziskavo" keri baby robčki najboljš pucajo.

Jaz tudi z baby robčki pucam in gre vse dol z kombinezona, pa še lepo diši pol vse skupaj. Priporočam baby robčke. :D Kateri so pa najboljši pa ne vem. Vsi so isti. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni res da so vsi isti. Če vzameš tiste 'soft&cream' spucaš in namažeš naenkrat. 1 šus 2 zajca :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ni res da so vsi isti. Če vzameš tiste 'soft&cream' spucaš in namažeš naenkrat. 1 šus 2 zajca :-)

js tut te uporablam  :jezik:

 

pa še po teleščku včasih mal namažem :kva2:

 

:krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Poskusite očistiti usnjen kombinezon s tem:

post-26622-0-87393000-1432726893_thumb.jpg

post-26622-0-27592900-1432726916_thumb.jpg

 

Vse gre dol. Hitro in enostavno. Pa še diši lepo.

No ja.... malo truda je vseeno treba vložiti in malo podrgniti...   ;)

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ti si pa probi še rit obrisat z njimi.... pol se pa lahko še usekneš vanje...  :P

...vse to lahko delaš z njimi... piše da je prijazno in nežno do kože...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole:

attachicon.gifIMAG1833.jpg

Zgleda okej le uni sodium smerdi za usnje. Menda usnju škodi sol... sicer pa jo je nabrž toliko, da je še s povečevalnim ne najdeš... Veliko alkoholnih reči je not (izopropanol...) tako da dolgoročno zna kej izsušit... občasno kej namazat bo na mestu. Zdej pa kje si dobil in kolko so te olajšali?

Od wurtha kupim brake cleaner... dobra cena/količina, dela in lokalno dobavljiv.

 

Zdej pa bežim preden me kdo označi za perfekcionista. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...to je tudi za "suho" čiščenje rok, če si delal kaj s šmirom.... gre lepo dol... roke pa lepo ofriša... pa še nekaj kreme je zgleda notri, ker je koža mehka po tem.

 

Ne vem koliko to košta pri nas, ker imam to že nekaj časa...

 

...na hitro na stricu guglu pa sem našel tole...

http://www.amazon.de/W%C3%BCrth-Universal-Reinigungst%C3%BCcher-90-St%C3%BCck/dp/B00E62RIKS

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto brez heca ampak zdaj imam eno malo zadevco z 10 robčki za noge osvežit za instant odstranjevanje plena na usnju. Deluje in nima nič agresivnih stvari not. 1,2€ v Mullerju za sveženjček 10 vlažnih robčkov. Diši po citrusih kar je še kar prijetno. Priročno in malo placa zasede. Pravzaprav včasih dam kaj v žep in ugotovim da jih imam. :)

Iskaj sem jih v baby robčki oddelku a so meli 20x več kemikalij in parfumov... zdaj pa razumi. :eek: Že da bi otroka s tistim te kar mine... uni sensitive so malo boljši a vseeno.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Super zadeva za nego usnja v avtomobilu ali katerokoli drugo usnje je Renapur krema. Renapur čisti, neguje in obnovi barvo usnja in ga impregnira, kar mu daje dolgotrajno zaščito. Jaz jo uporabljam in sem zelo zelo zadovoljen. Priporočam vsakomur.

To kremo se da dobiti v tej spletni trgovini:

http://slogun.si/index.php?route=product/search&search=renapur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Super zadeva za nego usnja v avtomobilu ali katerokoli drugo usnje je Renapur krema. Renapur čisti, neguje in obnovi barvo usnja in ga impregnira, kar mu daje dolgotrajno zaščito. Jaz jo uporabljam in sem zelo zelo zadovoljen. Priporočam vsakomur.

To kremo se da dobiti v tej spletni trgovini:

http://slogun.si/index.php?route=product/search&search=renapur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Super zadeva za nego usnja v avtomobilu ali katerokoli drugo usnje je Renapur krema. Renapur čisti, neguje in obnovi barvo usnja in ga impregnira, kar mu daje dolgotrajno zaščito. Jaz jo uporabljam in sem zelo zelo zadovoljen. Priporočam vsakomur.

To kremo se da dobiti v tej spletni trgovini:

http://slogun.si/index.php?route=product/search&search=renapur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš ga na sejmu, ki jih selijo s kraja v kraj. Pri nas je to vsakega desetega v mesecu. Ti pa pogruntaj, kdaj je v vašem kraju, če slučajno nisi z velemesta.

Na bazi čebeljega voska: Renapur ipd. Vse je isto, da le diši po medu, pa je dober.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krema z voskom je sicer super za vse usnje, čevlji se bleščijo, napaka pa je, da se potem zeloooo prijemlje prah in si še hitreje umazan. Imam še pol lončka, ne vem pa kdo je proizvajalec.  Na pokrovčku je bil napis, pokrovček je čudežno izginil. Tudi jaz sem jo kupil na sejmu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč se ne prijemlje, če potem zglancaš ... to počnem že več kot desetletje ... prijemlje se, če namažeš in ga pol ne zloncaš :P

kapiši ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 12. 2015, Igi Pop pravi:

Ne pa ne. Prijemlje se, vsaj na čevlje:mad:

ćeul ni kombinezon :jezik: 

čeuli hodilo po tleh ... edin če ne hodiš s kombinezonom po tleh .. pol se pa res prime kakšn blat, pa trauca, pa grmoule ga spraska :O

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ta renova možakar iz domžal še čisti / popravlja usnjene kombinezone? bi moral mojga dat na notranje čiščenje, ker je že kar fajn prešvican :)

če pa kdo pozna koga iz mb / celja / velenja (tu nekje), ki bi to znal res dober nardit, bi pa prosu za kontakt.

Popravljeno . Popravil sinn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Zivnorc pravi:

...če koga zanima....

detergenti, impregnacija za funkcijska oblačila.... nega usnja...itd..

http://www.tesmasport.si/impregnacija-in-nega/nega-za-obutev-in-tekstil

 

Ne, nobenga ne zanima.

 

 

:ras:

;)

Popravljeno . Popravil lajbn
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut prow... :ras:

...tačrn globin za čeule ti bom u šampon za lase umešou...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!