Skoči na vsebino

Yamaha MT 01


Dr. _MAXXI_

Priporočene objave

Včeraj probal MT 01 v Litiji. Kaj naj rečem - :eek: ostal brez besed :eek:

Motor me je presenetil v vseh pogledih v pozitivnem smislu. Sicer je res da za podiranje velikih razdalj ni, sam za to kar jaz rabim motor je idealen

zdaj pa prihranke štet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imam MT dobre 3 mesece, naredil 5000 km, nikoli sestopil zjeban po dolgi vožnji, ciklika vrhunska, sopotnica pravi, da je sedež zelo udoben, problem pa so res visoko postavljene stopalke. Poraba pribl. 6 litrov, olje sem dolil po 2000 km okoli 2 deci, od takrat ni bilo več potrebno in by the way, nisem neki šminker z veliko cvenka, imel sem pač srečo, da sem odlično prodal Viragota, nekaj dodal in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Morda  :topic:

Ampak, a kdo ve kam bi na temle stroju namontiral kufer?

(brezkuframiživetinipress)

Na sprednjo luč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zanimivost:

Miloš Milač

milos.milac@finance-on.net

Angleški trgovci so motociklistom ob nakupu yamahe MT-01 ponudili brezplačen Akrapovičev izpuh iz titana, za katerega bi sicer morali odšteti 686 funtov oziroma več kot 250 tisoč tolarjev. Izpuh iz Ivančne Gorice omogoča izboljšanje zmogljivosti 1.670- kubičnega dvovaljnika na približno 100 konjskih moči in prijetnejši športni zvok, ki pa ostaja znotraj homologacijskih omejitev. Poleg tega bodo kupci yamahinega slečenega športnika nagrajeni tudi z zadnjim spojlerjem

:whistle:

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda :topic:

Ampak, a kdo ve kam bi na temle stroju namontiral kufer?

(brezkuframiživetinipress)

:(

Nimaš kam. Sem na Imotu sprševal, pa so samo odkimaval pri Yamahi.

Škoda, ker bi bil že doma v štalci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opciji so ena pametna tank torba ali se odrečt sopotniku in tam namontirat kufer. Je pa druga opcija grda kot peplnik JŽ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ijeeej... tu se je pa praktičnost odpovedala dizajnu... :? Zgleda res glomazno in spoštovanja vredno, oblikovno dovršeno v metalsko futurističnega streetfightera, ampak ni pa praktična za sopotnika in pritljago... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri stavbah rabiš dovoljenje arhitekta, ki jo je izrisal, če jo hočeš po svoje predelat. Pri nekaterih motorjih bi to bilo tudi pametno, ker ... umotvorine nekaterih posameznikov res nimajo meja in žalijo oči in druga čutila.

MT 01: Dizajnerska krava, ki ne dopušča biti potovalen motor, nudi pa druge užitke, npr. vrtenje zadnje gume z navorom in ne močjo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Kr neki časa je že mim od nakupa mojega živinčeta. Pršu je cejt, da kej spremenim, pa me zanima, a je tuki kakšen persona, ki bi mi znal povedat izkušnje z Akrapovičem na MT 01?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr neki časa je že mim od nakupa mojega živinčeta. Pršu je cejt, da kej spremenim, pa me zanima, a je tuki kakšen persona, ki bi mi znal povedat izkušnje z Akrapovičem na MT 01?

Imaš 3 opcije:Stage 1 estetske naravi,plastike-ogljikova vlakna,vetrobranska maska!

:Stage 2 stage 1 +akrapo-homologiran za na cesto!

:Stage 3 stage 1 +kpl.akrapo titan,bati,bregaste osovine,sklopka,sedež enosed in nova mapa vžiga.110KM in 17kgm navora v bistvu specialka za kodo cup!

Kar se pa akrapota tiče je pa itak že vse znano :OK:

Za cene pa pokličeš v delta team .)

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma, to je prepisano iz priročnika in predstavitvenih tekstov in to je katekizem za uporabnike MT-jev. Pa ne dobiš 110 konjev pač pa samo 98 ( test Motorad). Mene zanima, ali je kdo, ki je vozil ali pa celo vozi MT 01 z Akrapovičem in kakšna je razlika od navadnih izpuhov? Samo to in nič drugega, vse ostale info so mi že predstavljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, fantina, vidim, da si se obesil name, a samo želel sem komentar NEKOGA, ki je vozil obe različici in ki bi lahko povedal OBČUTEK ( pa sej si motorist in veš ka je to - ali pač ne ?) med vožnjo. Ne rabim ultra testnikovov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo si mi ti,da bi se jaz nate obesil?Kolega je prodajalec v delti in sva že z njem to isto stvar predebatirala in se mi je zdelo,da napišem tisto kar sem tudi slišal,kot motorist motoristu.Ma,brez veze.....ajd!

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Zanima me, če je že kdo namontiral top case na MT-01? Na cesti sem že videl dva s kovčkom, vendar sam nisem našel nobenega proizvajalca, ki bi delal nosilce.

Hvala za odgovor in pomoč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomi, vidim, da maš mt-01

lahko kaj več poveš o motorju iz prve roke?

kako je kaj z ovinki, dolgimi turami (250km+), vožnjo v dvoje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomi, vidim, da maš mt-01

lahko kaj več poveš o motorju iz prve roke?

kako je kaj z ovinki, dolgimi turami (250km+), vožnjo v dvoje...

Z motorjem sem zelo zadovoljen - trga nenormalno. Je pa res da je kar požrešen pri gumi. Dolge ture noben problem, malo je trd sedež. Sopotnik pa se srečuje s podobnim težavam kot na Z-ju ---->pokončna drža, tank je pa dokaj nizko in tako pri zaviranju sopotnik nima nekega oprijema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Montirati top case na motor kot je MT 01, Z1000 in podobne lepotce je kulturni kriminal, skregan z estetiko.Grdo,grdo,grdo!!! Kupi si enduro, pa montiraj top case!

Res je da ga lepotno totalno pokvariš, ampak ni druge izbire; če hočeš it na turo si primoran, da ga pač 1x do 2x letno malo estetsko uničiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa maš čist stock, stage 1, 2? 3 verjetno nimaš, ker je hudičevo drag :unsure:

kako je pa kej z rabljenimi? na internetu jih ni kaj veliko. pri nas sploh ne. v nemčiji držijo cene kot nove. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa maš čist stock, stage 1, 2? 3 verjetno nimaš, ker je hudičevo drag :unsure:

kako je pa kej z rabljenimi? na internetu jih ni kaj veliko. pri nas sploh ne. v nemčiji držijo cene kot nove. :unsure:

??...čist sock, stage 1,2,?3??.....pomagaj mi malo ne vem o čem govoriš?

Jst sem imel kar srečo z nakupom. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja stock je čisto nepredelana, vse original. yamaha pa ima v ponudbi stage1, stage2 in stage3 predelavo. ne vem točno, kaj vsebujejo posamezni "paketi", to lahko izveš na yamaha-europe, kjer je še ostala dodatna oprema

še to...koliko si velik?

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!