Skoči na vsebino

Yamaha MT 01


Dr. _MAXXI_

Priporočene objave

ja stock je čisto nepredelana, vse original. yamaha pa ima v ponudbi stage1, stage2 in stage3 predelavo. ne vem točno, kaj vsebujejo posamezni "paketi", to lahko izveš na yamaha-europe, kjer je še ostala dodatna oprema

še to...koliko si velik?

Jaz imam čisto osnovo. Velik sem pa 175, tako da je višina še na meji dopustnega glede višine sedeža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, aha...ok

aja...zdej sm opazu, da se dobi še nek kit MT-0S, v bistvu MT-01 Fazer bi js reku...sm mi ni všeč, ni za ta motor, mora bit tak kot je

post-12378-1182960252_thumb.jpg

post-12378-1182960266_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, aha...ok

aja...zdej sm opazu, da se dobi še nek kit MT-0S, v bistvu MT-01 Fazer bi js reku...sm mi ni všeč, ni za ta motor, mora bit tak kot je

Ja res ga pokvari. V priložnosti samo malo šipco spredaj - sem jo videl na yamaha europe ter akrapoviče če bo čas.

Drugač pa če bi kje kakšne nosilce za kovčke zasledil se pa priporočam.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema

aja za pomoč, vem še za eno novo trgovino, kjer se da naročit zadeve z e-baya, ti pošljem na pm, ker je prepovedano oglaševanje

p.s.

maš mogoče tako sivkasto modro? si bil letos na žegnanju v mirni peči? sem vidu tam eno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema

aja za pomoč, vem še za eno novo trgovino, kjer se da naročit zadeve z e-baya, ti pošljem na pm, ker je prepovedano oglaševanje

p.s.

maš mogoče tako sivkasto modro? si bil letos na žegnanju v mirni peči? sem vidu tam eno.

Jaz jo imam 14 dni je pa metalik temno modre barve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, potem nisi bil ti

maš kakšne slike svoje mrcine?

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, potem nisi bil ti

maš kakšne slike svoje mrcine?

Bom dal gor ko bom poslikal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eden najbolj zanimivih testov MT-01. Svetovno za brat, smeha do konca. :lol:

Priporočam:

http://www.motorbikestoday.com/reviews/Art...m_mt01_test.htm

Tudi zame legendarni motor. Chooper motor (predelan seveda) + supersport vzmetenje ter zavore + Badass izgled. :worship:

Kar se neuporabnosti tiče pa takole: nič manj neuporaben ni kot Superšportniki, Chooperji etc.

Motor jaz kupujem za dušo ne pa za to da sedim v fotelju.

Pa lep pozdrav vsem. (sem nov na forumu).

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Buldog ni napačen vendar je že bolj čopersko usmerjen. Medtem ko je KODO res zanimiva kombinacija. Pač no to nek Hyper power Naked. Ampak torque monster. Tudi z navorom je zabava, čeprav mu manjka moči. Ampak načeloma je pri takem motociklu ne rabim več. Glih prav zame. :OK:

LP

Popravljeno . Popravil Rtype
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en test. Tokrat slovenski:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/moto-testi/Defa...n=4727&sp=1

Po cirka enem letu občudovanja tega motocikla mi ne preostane drugega kot kupit ga. Čeprav je drag.

A kdo ve kej bi lahko zvedel za cene nadomestnih delov?

Sklepam da so visoke. Samo ne znam si predstavljat kako visoke.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja saj res. Križanec med chooperjem in superšportnikom. Zakaj pa ne.

Pa da ne boš živel v zmoti - chopper se reče, ne pa chooper...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol sm ga pa čis zgrešu...tale se mi je zdeu na las podoben wariorki

potem si pa skoraj ne predstavljam kako zgleda MT-01, ker tale agregat je v živo OGROMEN

un ni v živo nič kaj dost večji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:Zdravo mož, žal že nekaj časa nisem bil na forumu, pa evo sedaj nekaj info, ki ti bodo mogoče v pomoč. Imam eno prvih MT 01 v Sloveniji, naredil z njo 18 tisočakov, žal sem letos že kar nekaj časa v tujini zato samo slab tisočak. Kar se tiče vožnje, lej, naredil sem recimo zanimivo turo okoli Istre, s štartom iz LJ, pa potem po zahodni strani do Pule, nazaj do Opatije, pa bistrica in domov. Cca 450 km v približno 6 ur, s tem, da sem kofetkal v Kopru, jedel v Puli, pa kavico v opatiji in domov. Doma pa takoj z motorja pa s kolegi že malo fuzbala. pomeni nič zjeban. ilina ti povem. Sedaj gledam z en mali kuferček in si mi mnogo pomagal s tvojim iskanjem, kajti če ne bi žena morala dobiti svoj motor. Cena servisa (servisiram ga na Ptuju), je okoli 80 EUR. Sem pa aprila, ko sem bil malo na dopustu opravil še tisti zapovedan remont zaradi neke tehnične napake in to je bilo seveda zaston. Kar pa se tiče originalne dodatne opreme, uf, ta pa je draga kot žafran. Poleg kufra zelo resno gledam prednji ščitnik in pa seveda Akrapoviča, ki pa ne vem, če ga še imajo v akciji. Eto to je to, za kaj več pa vprašaj, če te zanima.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem vprašal lastnika, ki ima negativne komentarje kaj ga muči MT-01 ... :whistle:

Re: Yamaha MT-01

Well the issue is to be determined and the ecu seems to be it.Yamaha are a bunch of bastards and there bike is a lemon.Don't buy one do yourself a favour and buy the suzuki b king.regards adam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za razliko od Buldoga, jim je dobro uspelo naredit nakeda z agregatom čoperja.

Kaj pa Bulldogu manjka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!