Skoči na vsebino

BMW K 1200 R


SiR

Priporočene objave

Moto Magazin iz leta 2007: "Ko smo prvič dobili v roke BMW K 1200 R, tistega slečenega roadsterja, smo ostali brez besed! Nemcem se je popolnoma zmešalo!"

Men se je tud, tak da je bil tud pr men v garaži!

Sem pa v Grosupljah dobil info, da so prenehali s proizvodnjo K 1300 R !!!  To je pa velik problem !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Miha X pravi:

Moto Magazin iz leta 2007: "Ko smo prvič dobili v roke BMW K 1200 R, tistega slečenega roadsterja, smo ostali brez besed! Nemcem se je popolnoma zmešalo!"

Men se je tud, tak da je bil tud pr men v garaži!

Sem pa v Grosupljah dobil info, da so prenehali s proizvodnjo K 1300 R !!!  To je pa velik problem !!!

Zakaj se ti zdi to problem ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 4. 2. 2016 at 18:45, Kmet2 pravi:

 

P.s. BeaR kupil si dober motor.

Hvala Sergej, ti ga bom prpelu pokazat :P
na cesti pa bo upam da bo u sredo, ker sm čakou zdej na blokado, ki je pršla učirej na servisu je pa naročen komej u torek, pol pa sreda homologacija in gasa

sm naredu par 10km in je res bombnik :D zdej pa samo še iščem nosilc tablce pa žmigouce, ogledala so že menjana za original od gs1200, še ene par plastik bom naroču preko wunderlich in pol bomo vidli naprej, vrjetno kak spodnji spojler :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Kmet2 said:

Zakaj se ti zdi to problem ?

Mam fetiš na nakede. Edini model bemlfa, ki se mi dopade. R1200R sem si ogledoval, in mi ni lep. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Miha X pravi:

Mam fetiš na nakede. Edini model bemlfa, ki se mi dopade. R1200R sem si ogledoval, in mi ni lep. 

V skladiščih imajo en kup novih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 hours ago, Bear said:

Hvala Sergej, ti ga bom prpelu pokazat :P
na cesti pa bo upam da bo u sredo, ker sm čakou zdej na blokado, ki je pršla učirej na servisu je pa naročen komej u torek, pol pa sreda homologacija in gasa

sm naredu par 10km in je res bombnik :D zdej pa samo še iščem nosilc tablce pa žmigouce, ogledala so že menjana za original od gs1200, še ene par plastik bom naroču preko wunderlich in pol bomo vidli naprej, vrjetno kak spodnji spojler :D 

 

Kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

manjka mi še cca 6mescou na neomejeno, dobu sm pa dober deal za motor za prodat in tega za kupit jebat ga ;)

z yamaho nism meu problemou na blokadi, če pa bo tle pač bo-jebat ga
za sabo pa imam 35k km na yamahi in prej 32k na hondi v 3 letih-pridig pa nerabim 

Popravljeno . Popravil Bear
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na BMW K1200R imam nosilec 12V vtičnice z ohišjem, vložek je pa nekdo očitno demontiral. Na slikah je vidna situacija, mene pa zanima, kako bi lahko zadevo popravil. Ali se morda dobi kakšen vložek, ki se da v ohišje? Spodaj iz ohišja je speljana napeljava.

20160206_141401.jpg

20160206_141432.jpg

20160206_141605.jpg

20160206_141641.jpg

20160206_141705.jpg

20160206_141720.jpg

20160206_141731.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bemfl je ready za novo sezono. Akumulator sem nazaj priklopu, vžgal mašino, porihtal 12V vtičnico, po ulici parkrat gor in dol .... še mal pa bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosil bi za nasvet, kje bi lahko kupil takšen ali podoben nosilec za na krmilo za navigacijo?

 

Navi4.jpg

Navi6.jpg

Navi3.jpg

Navi2.jpg

Navi5.jpg

Navi1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tega za v luknjo v osi balance vzel pri Louisu od SW Motecha. Če se prav spomnim je bil nekje 15 in 20€.

 

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ram mount

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 6. 2. 2016 at 7:49 PM, Miha X said:

 

@Miha X

Natoči noter kis za vlaganje čez noč, po potrebi ponovi. Očisti in to je to. Ne brusi, v najslabšem primeru malo polirne in bo kot novo. Al pa kupi, če ti ni do the 5min dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

58 minutes ago, StaraFeltna said:

@Miha X

Natoči noter kis za vlaganje čez noč, po potrebi ponovi. Očisti in to je to. Ne brusi, v najslabšem primeru malo polirne in bo kot novo. Al pa kupi, če ti ni do the 5min dela.

Je že zrihtano. Treba je bilo samo očistiti, sedaj dela kot je treba. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Miha X said:

Je že zrihtano. Treba je bilo samo očistiti, sedaj dela kot je treba. 

Bravo, cenim ljudi ki ne obupajo takoj in raje popravijo kot vržejo stran in kupijo novo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Peljem v soboto mrcino na tehnični pregled. Pogledam na potovalni računalnik, vsi parametri so v redu, razen za stanje goriva (utripa "FUEL" in prižgan je rumen trikotnik). Čeprav ga je notri vsaj 12 do 14 litrov, mi sploh nobene črtice za gorivo ne pokaže. Kot da sploh ne bi bilo goriva v tanku. Ali je imel že kdo podobne težave?

Na nekem tujem forumu (i-bmw.com) omenjajo "fuel strip sensor".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kake gume kej voziste, 180 al 190 ?

S katero se lepše pelje ?

Bo počasi treba menjat, odločen sm že za pirelli angel gt zadej ampak nisem ziher glede dimenzije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

190, mislim, da imaš tudi tako predpisano.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Bear pravi:

Kake gume kej voziste, 180 al 190 ?

S katero se lepše pelje ?

Bo počasi treba menjat, odločen sm že za pirelli angel gt zadej ampak nisem ziher glede dimenzije.

Dej kar je predpisano ,smo probali dati širše pnevmatike na GS-a pa se je res peljal kot kozolec ,takoj sem snel . Bavarc že ve kaj je naredil ,zato ne izumljaj tople vode ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je fora da je ne, v homologaciji imam vpisane obe dimenzije zato sprašujem :)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da so dve sorte feltn,standard za 180 in kao sport za 190,tako da poglej katero feltno imas gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!