Skoči na vsebino

BMW K 1200 R


SiR

Priporočene objave

zdravo,

iščem enega zanesljivega mehanika kateri mora imeti diagnostični računalnik. Mi lahko predlagate kuga na relaciji gorenjska - ljubljana.

pa tistega iz ljubljane (baje en hud mojster) katerega imena ne morem napisat, sem že klical in me je skorej da dobesedno poslal v k.

tako da kogarkoli drugega.

 

lahko tudi na privat

 

hvala

 

Gustav

 

aja pa tisti mojste je iz šiške..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 31 March 2016 at 8:12 AM, Kmet2 said:

Mislim da je serijsko samo eno pravo platišče ,vse ostalo fensi šmensi sport itd je v konfiguraciji in z doplaćilom .

Malo sem gledal stare moto revije iz leta 2012 in glede te tematike je bilo napisano sledeče: BMW K 1300 R ima z modelnim letom 2013 športna platišča (190) vgrajena serijsko, do sedaj pa so bila športna platišča na voljo kot dodatna oprema v Dynamic paketu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motofil pravi:

Jaz bi tega K1200RS imel,pa ne upam.Kaj če ABS crkne,uvoz iz IT,kaj veš,preveč tvegano se mi zdi.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=10921733&display=BMW%20K%201200RS-SERVISIRAN-ODLI%C8EN-KREDITIR...

Prav tako ti lahko crkne tudi če je uvoz iz DEM ali pa je kupljen v SLO.

Vsak rabljen motor je tveganje, da zmanjšaš tveganje kupiš novo . 

Ali pa od poznanega lastnika katerega poznaš kako vozi in vzdržuje.

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako sem kupil zdajšnjega,od znanca.Raje bi videl,da je čim manj elektronike,kot moj SV.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam glede elektronike in raznih dodatkov. Fajn je met, ko pa kaj crkne, bog pomagaj. Malo sem si v salonu ogledal R1200R, ki je bil na zalogi. Za skoraj 3.500 EUR dodatne opreme, in to na skoraj najcenejšem bemflu. Moped K1300R so nehali proizvajati, ni ga tudi nikjer po skladiščih v SLO, tak da sem v dvomih kaj naj drugo leto nabavim. Ni neke pametne alternative namesto K-ja.

Še to. Eden redkih, ki mi je vizualno še lep moped, je objavljen v galeriji motociklov forumašev od uporabnika skalaprava, ki je objavil slike njegovega mopeda R1200RT. Ne vem kateri letnik je ta motor, ampak je desetkrat lepši za pogledat kot pa nov model R1200RT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sva s kolegom iz nemčije pripeljala K1300R, kot nov, V stutgartu je bila izbira izjemna, motorji pa kot novi. Cena pa primerljiva z našimi, samo da so bili motorji zrihtani, ohranjeni .... u nulo. Naslednji motor zase grem iskat gor. Pa še obnašat se znajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Miha X pravi:

Še to. Eden redkih, ki mi je vizualno še lep moped, je objavljen v galeriji motociklov forumašev od uporabnika skalaprava, ki je objavil slike njegovega mopeda R1200RT. Ne vem kateri letnik je ta motor, ampak je desetkrat lepši za pogledat kot pa nov model R1200RT.

Miha, moj motor je 2007 letnik ..... in trenutno ima na števcu lepih 193.000km. Ko sem ga kupil leta 2012 jih je imel "samo" 50.000km. V juniju bo tako upam jubilejna okrogla! Je pa res, da moj RT nima čisto običajne vizualne podobe in izgleda malo bolj športno. Tako imam druga platišča (črna od R1200S, zadnja je široka 6 col, zato gor guma 190), pokrovi ventilov so prašno lakirani v črno in polepljeni z modro karbon folijo, vzmetenje je znižano in od Wilbersa, tačke so od R1200R, centralno stojalo je odmontrirano, Akrapovič,....in na koncu še nekaj nalepk. Aja, pa meni novi RT tudi ne potegne vizualno (razen prvih lučk).

Pa lahko ti še to povem....na relaciji Dvor-Kočevje je moj stari RT zelo respektabilen tekmec. Večino sportakov (litrskih!) se na Dvor ali v Kočevje pripelje za mano in se potem čudi, kako za vraga lahko tako težak in okoren "cegu" tako leti skozi ovinke :)

Tako da fantje in dekleta, ne podcenjevati policajev na RT-jih, ker vas lahko komot sledijo :kva2:

Popravljeno . Popravil skalaprava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje eno uprašanje.

Pri mojem k 1200r 2006 letnik imam luft v končnikih prednjih vilc. pa me zanima če je kdo to že menjaval? Ali sta zgornji in spodnji  zglob enaka? Če ima kdo kake informcije bi prosil za pomoč.

To bi moglo bit to če se ne motim:

http://www.ebay.de/itm/BMW-K-1200-R-ABS-2005-2008-Telelever-Kugelgelenk-oben-/262154871441?hash=item3d09a5e291:g:yhEAAOSw7FRWUbpj

LP

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kar se tiče zračnosti prednjih vilic....

Ko sem kupil svojega, mi ga je pregledal mehanik, ki obvlada te motorje...

Razložil mi je, da tudi če ima samo ena "kugla" v sprednjih vilicah zračnost, je vseeno potrebno menjati obe. Mislim, da kugli nista isti, je pa ta napaka pri teh motorjih pogost pojav...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kugli nista enaki, sta zalepljeni in je kar težava odtegniti spodnjo, ker ni prostora. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi bil kdo pripravljen posoditi žaromet z K1200/1300 S da spravim čez homologacijo angleža, dokler ne nabavim EU žarometa...

Popravljeno . Popravil Thinkpad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel sem uzput pogledat tega K1200RS,2002 s 41,5 kkm,naj bi bil garažiran,pa je na sedežu začel pokat skaj in pleksi šipa ima polno drobnih razpok.Hm,po moje je stal zunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Held slide rapid tank torbo z adapterjem za BMW motorje. Odlično ohranjena. Cena in info na osebno sporočilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Moj je letnik 2009 in ima 80.000km

kot nov resno kot nov...

Ce bi dal km na 20.000 nebi opazil cisto nic ga nebi izdalo.

 

aja ja nazaj sm kupu trajekt ja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Kakšne so kaj izkušnje z motornimi olji na tem motorju. Kaj uporabljate, oziroma je predpisano kakšno posebno olje za ta motor? Vem, da je tema že skoraj izpeta, pa vendarle.

 

Hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
3 minutes ago, tomash said:

Kako resetirati servis?

To bi moralo biti opisano na CD/DVDju katerega si kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem, pa ne najdem. Na Yamahi npr, si samo neko kombinacijo gumbov in kontakta stisnu pa je bilo (letnik2003). Skoraj ne verjamem, da bi bila edina možnost pooblaščen servis, oziroma poseben kontroler. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce ne pise, potes bos moral na servis peljat, da ti oni to naredijo ali pa tester GS-911 kupit..al pa nekje sposodit, da bos to lahko sam naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Moj K1200r bo šel v prodajo ko popravim menjalnik in imam eno zadnjo felno za prodat, če mogoče rabi kdo... Prodam pa tudi mass izpuh..
Felna je za širino gume 190, prašno barvana :) 

IMG_0581.JPG

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!