Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

sam da je takih zelo malo, ubistvu skoraj nič.(vodno hlajenje + zadaj disk(letnika 2004))

sej te tanovi so pa ze, sam se jih neda po zadni pelat

Unga k si ti gledu je biu! Aja pa sej skuter nimaš za potazadni pa usazga se da če znaš :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna bi bila realna cena za Aprilijo sr50r 2000 letnik ( prvič vožena 2002, kr je do takrat stala v trgovini)

ima malossi sport kit (ostalo je use orginal), 11000km prevoženih (od tega 2000 km s kitom), model ga je sam šraufu doma, 2 lastnik, in registriran do marca 2008

slike:

IPB Slika[attachmentid=95850]

IPB Slika[attachmentid=95851]

post-14723-1176916715_thumb.jpg

post-14723-1176916776_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ta je di tech se mi zdi. Ce ti je ušeč pa kupi :D

em ne sj piše sr 50r

r = racing ne pa ditech

ka pa je kir del bolj obremenjen če je 70kit notr oz. ka bi blo fajn menjat pa cene prbližn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nč ne rabiš menjat... Sam ne tega motorja kupvat, nekak se mi zdi precej zgonjen in da ni bilo lepo ravnano z njim :blush: Ampak to se mi le zdi.. :OK: Recimo dej za hec pogledaj ročko prve bremze.. aja sej res, ni je :D No, pri meni je ni bilo 3x in vsakič se je zlomila ko je motor padel.. :) (btw, eno rezervno mam še doma :D )

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma nč ne rabiš menjat... Sam ne tega motorja kupvat, nekak se mi zdi precej zgonjen in da ni bilo lepo ravnano z njim :blush: Ampak to se mi le zdi.. :OK: Recimo dej za hec pogledaj ročko prve bremze.. aja sej res, ni je :D No, pri meni je ni bilo 3x in vsakič se je zlomila ko je motor padel.. :) (btw, eno rezervno mam še doma :D )

tnx Nejcz za to informacijo sj sm se menu z ttim modelom pa mi kr smrdi d je sfukan d kraja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em ja sj u bistvu newem weč za kir motor bi še sprašvov :glare:

usi majo kako slabost(recimo gilerco takoj ukradejo) al pa so dragi :BUA:

zj pa mi je frend poveo za enga Malagutija firefox F15 ( iz cela je mator)

zj pa me zanima kak je z totim motorjem (dost placa za noge, mašino ma tak miranelli ane? ...) pa če bi biu kir celjan prpravlen it zram gledat ga motor je po zunanjosti full lep sam k jst se ne spoznam tak na motorje d ne bo pol mašina u kur**

zj če je kir prpravlen it gledat PM pliz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em zle zvedu od tega k prodaja sestrične k mi je sošolka

baje mator sfukan newem sam ga bom šou za foro useen gledat :blush:

še wedno če se kir spozna na to pa iz okolice cela, pa bi biu prpraulen it gledat PM =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nimaš kej, dobro oko, pa da mal človeka prebereš a resnico govori al pa se že smeji kk te je nategnu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bi blo bolš d je kir zram k se spozna d ne bo pol u k**** use skup

aja pa ko je rekla sošolka( k je u žlahti z prodajalcem) d je sfukan je mislala d je mau predelan :grim

ženske :grim sam d se furajo boli njih za mator :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi sou ce bi biu iz celja :D :D Preglej plastike ce so kej pocene pa mal masino sprobi tko da se pelješ. Mal poglej če je z deli use uredu če mu kej nemanka. Sej boš vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IPB SlikaIPB Slikahttp://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornakolesa/oglas.asp?ID=1398340

IPB Slika

IPB Slika men se zdi kr uredu čeprav je cena mal nizka 780€

to pa piše v oglasu:

Skuter je dobro ohranjen ima novo zadnjo gumo, dobre pospeške ter je brez blokad in gre okoli 70 kilometrou na uro, ravnokar zamenjana vodna pumpa ter semeringi, in je motor priprauljen na sezono.

ka mislite :?

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se zdi kr uredu čeprav je cena mal nizka 780€

to pa piše v oglasu:

Skuter je dobro ohranjen ima novo zadnjo gumo, dobre pospeške ter je brez blokad in gre okoli 70 kilometrou na uro, ravnokar zamenjana vodna pumpa ter semeringi, in je motor priprauljen na sezono.

ka mislite :?

Jah slikc mi glih ne odpre drgac pa jest mislm da je di tech ker nima kurbla! Drgač pa za to ceno je uredu pejt tja si poglej in če je use uredu pa če ti je ušeč ga uzam. Sam če je di tech ga pa jest nebi uzeu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah slikc mi glih ne odpre drgac pa jest mislm da je di tech ker nima kurbla! Drgač pa za to ceno je uredu pejt tja si poglej in če je use uredu pa če ti je ušeč ga uzam. Sam če je di tech ga pa jest nebi uzeu

wem za slikice je neki zajebal pol pa nism mogu weč uredit :BUA:

ka malaguti na el. vbrizg tut obstaja ala ka :?

pol je pa kqc use skup :headbang:

glih pogledo d ma kurbl tk da ni ditech :worship:

Popravljeno . Popravil aljo69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sory sm pol pogledu tega malagutija jest sm mislu da si dov vec slikc od une aprilie :D :D :D Malaguti je uredu čprov men ni ušeč po obliki ma pa minarelli agregat kr je uredu pa motor je dost solidn sam kukr sm reku jest ga nebi meu ker je grd. Je pa 100% na frgazr :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko vidim da ste taki skuter profiji tule. Mene pa zanima če bi se dalo dobit kakega piaggota nrg z vodnim hlajenjem rablenga pod 1500 €, pa dokaj normalno ohranjenga.

post-15060-1177005130_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ko vidim da ste taki skuter profiji tule. Mene pa zanima če bi se dalo dobit kakega piaggota nrg z vodnim hlajenjem rablenga pod 1500 €, pa dokaj normalno ohranjenga.

poglwj na avtonet je biu edn glih tak za 1500€ poglej mogoč še je

biu je tak črno zelen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!