Skoči na vsebino

Tema za nabijanje glede izbire skuterja/mopeda


Scooter_girl:)

Priporočene objave

in kakšne teste bi ti prčakvou?

če je ista mašina... ti zberej sam obliko kera se ti dopade pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam d je mislu to da je tist prjatl njegov mau zaribou pr nakupu k ni vodnga hlajenja uzeou...

Ja pomojm tud newem kako lahko motor mal zariba :blink: :blink: Al zariba pa nedela al pa dela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno slabo, sam zgleda švoh. Recimop na spidiju od tamale ko se normalno peljem in bremzan na prvo je kul, na sošolcevem pa tak trese balanco da brezveze.. Sigurno sta boljše 2 vilce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sm se spomnil, ko sem ga malo dvigoval na zadnjo, pade dol in se vse tk skrivi da joj :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mestno vožnjo se ti bolj splača uzeti scooterja bolj prirocen pa tudi drugače uredu.

Uredu so vsi razen speedfight ni glih najbolje pa runnerjov velik pokradejo. Jaz bi uzeu nrgja ali aprilio sr 50 r na fergazer. 50ccm kako misliš da je scooter malo zaribal?

ja frend je zaribu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če misliš da k se ti ugreje potem pa ugašava in ne vžge več to na batu obroček začne dobivat luft ko ti to začne delat takoj zamenjaj bat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp. planu imam v kratkem kupit nov skuter in namreč znamke->aprilia(sr),gilera(ruuner),piago(nrg power), peugot(speed fighter 2)

pa me zanima kaj prporočate,pa kaj je bol ceneje

hvala za odgovore!

kaj pa yamaha aerox??

vse kr si zgori nastew razen speed fighta imajo piagio masino!!!

js mam sr 50 r!!!

vsekakor ve bos sr 50 uzel uzami na fergazer!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima speed fight 2 wrc??? kako se obnese, a je to narobe ker ma 1 vilco? a sta 2 vilci bols?

se opravicujm ce je blo ze kje ubjavln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa mel en kveščen (vprašanje;))

A se v Ljubljani sam krade skuterje in gre za neke vrste izrojeno obliko socializma, ko je itak vse od vseh, pa ko nucaš prideš in vzameš al kako?

Zakaj to sprašujem? Zato, k že neki časa iščem rabljen skuter za mojo babo in so vsi zanimivi k jih najdem s štajerskega konca (MB in okolica).

V Ljubljani kot da se nihče s skuterji ne vozi, nihče ne kupuje in tudi nihče ne prodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima speed fight 2 wrc??? kako se obnese, a je to narobe ker ma 1 vilco? a sta 2 vilci bols?

se opravicujm ce je blo ze kje ubjavln

bolse je ce ima dve vilce, je pa tudi odvisno od nacina voznje. ce se ne mislis drajsat po zadnem pa po sprednem, bi bil kr soliden motor .. glede na to da ima izmed boljsih znamk najslabso masino

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi pa mel en kveščen (vprašanje;))

A se v Ljubljani sam krade skuterje in gre za neke vrste izrojeno obliko socializma, ko je itak vse od vseh, pa ko nucaš prideš in vzameš al kako?

Zakaj to sprašujem? Zato, k že neki časa iščem rabljen skuter za mojo babo in so vsi zanimivi k jih najdem s štajerskega konca (MB in okolica).

V Ljubljani kot da se nihče s skuterji ne vozi, nihče ne kupuje in tudi nihče ne prodaja.

Prvo lep pozdrav,

sem novi na forumu in novi lastnik piaggio nrg power db special edition :worship: :D

V Ljubljani je kar dovolj skuterjev, je pa res da je zdaj sezona lova na skuterje posebaj pa v Ljubljani. Za punco, če ne misliš kaj preveč odšteti denarja :whistle: so kar ugodni Leo pard skuterji na Celovški od 890€ ali v tc moto shopu neke kitajske vrjante z hondinim motorjem od1000€. Se opravicujem, ce reklamiram druge. Jaz sem tudi gledal rabljene motorje vendar po parih pregledih in nasvetih kolegov sem se kar odlocil za novega.

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sva šla gledat tudi te čang-šlang skuterje, pa ji niso najbolj všeč, če pa že pol je pa tudi cena konkretna. Žal je tako, da če se kvaliteta in dizajn približata evropski konkurenci, se cena tudi. Torej, ostane le nakup rabljenih in za cca. 1000 ojrov je izbira rabljenih skuterjev v Ljubljani nikakva in bi jih lahko preštel na prste mizarjeve roke. Če pa se komu doma valja kaka solidna Aprilia SR, Piagio NRG, Peugeot Speedfight,... pa bi prodal za čuka ojrov, pa kar na dan z besedo.

LP Drejči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa moja baba je norc in hoče, da zadeva brez blokad leti vsaj 75-80. Tisti kitajski skuterji v TC Motoshopu takoj odpadejo, ko pa niti blokade nimajo, tako slabotni so :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa moja baba je norc in hoče, da zadeva brez blokad leti vsaj 75-80. Tisti kitajski skuterji v TC Motoshopu takoj odpadejo, ko pa niti blokade nimajo, tako slabotni so :BUA:

se strinjam :)

Popravljeno . Popravil Chagi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drejči če te zanima..prodajam Aprilio SR 125 za 1000€ pa še en drobiž ;)

Al je omejitu do 50cc :P

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!