Skoči na vsebino

MOTO škornji - izbor, čiščenje, vzdrževanje..


Leteči

Priporočene objave

Zanima me mnenje o sledečih škornjih:

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec8094205ea1/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Forma-Arrow-SX-Boot

 

Zgledajo zelo zanimivi + mojo številko imajo kar je redkost ( je ne povem, da mi jih kdo ne spizdi :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povem ti le da so za tiste ki nimajo ozkih stopal oz veliko ki ima "wide foot" je bilo menda srečno z jimi (znamko)...

Za osnovnejši model vem da so rekli uradni zastopniki: Khm... niso slabi, kupi kaj drugega...

Modelno leto je 2009 menda in najbrž čakajo kupca že pol desetletja. Po slikah drugje se mi ne zdijo niti pribiližno tako lepi kot na fc-moto oz uradnih slikah.

Razen faktorja številke bi gledal še drugje.

na ghostbike.com (uk, torej eu) imajo akcijo za spyke totem air 2.0 za podoben denar. morda... (izrazito poletni a totalno športni) pa še druge reči.

Ker ne poveš št. težko pomagam. sklepam da al 47 al 48 saj jih malokdo dela.

Z mojo malo nogico 46 sem že nekajkrat naletel na: Gospod, poskusite lahko le še škatle... :D

Aja za Forma... če si med številkami obvezno št večje je nekje "pravilo" pri tej znamki oz. veliko jih kupi kar +1 v štartu a probati je bolje.

Formo zastopa aures v Kopru morda dobiš kaj celo tam:

http://aures.si/izdelek/forma-ice/

top of the line in celo št 47 če to iščeš. Več kot si hotel dat a tudi velik oveč škorja. Wiiik, wiiik....

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nogo imam majhno - 39-40 :)

Ne vem no, meni zgledajo res dobri :) bom malo premislil

Aja in imam dokaj široko nogo, to je še en +, razen če je bilo mišljeno sarkastično

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, znj pravi:

Zanima me mnenje o sledečih škornjih:

http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/sec8094205ea1/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Forma-Arrow-SX-Boot

 

Zgledajo zelo zanimivi + mojo številko imajo kar je redkost ( je ne povem, da mi jih kdo ne spizdi :P )

Zelo lepi.

Če so ti lepo sedli na nogo in so ti všeč, samo nabavi.  Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

10 hours ago, znj said:

Nogo imam majhno - 39-40 :)

Ne vem no, meni zgledajo res dobri :) bom malo premislil

Aja in imam dokaj široko nogo, to je še en +, razen če je bilo mišljeno sarkastično

No jaz mam tudi širšo stopalo pa so mi bili udobni tudi Dainese in alpinestars pa tcx.

Pazi le da nabaviš nekaj kar boš pol nosil (manj udobja = več zaščite in obratno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo izkušnje z OUT DRY tehnologijo od Vanuccija? Drži ali ne drži vode? 

logo.png.99dbe33d779e6c3b0771bc8b3649762

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ob 8. 11. 2015, moto rider pravi:

Nebi bil rad "štrumpantelj" v tejle temi, ampak, ker je že naneslo na superge bom povedal eno s prve "noge".

To je bila prioriteta mojega p'rjatla, dokler ni v gležnje fasal takšno revmo, da je komaj hodil. - Rad bi le opozoril tiste, ki "nimajo" za škornje. Jaz pa ene zastonj ponujam vso sezono, pa jih nihče ne mara! Hecno ne...

mene zanima kej je to štrumpantelj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si kdo lasti alpinestar smc plus 2015 ? kako se obnesejo ? Iščem neki ne preveč trdega torej nek športni škorenj z najmanj možnimi dodatnimi ščitniki. Vzel bi touring verzijo vendar so vsi preveč črni in nezanimivi.

 

 

alpinestars-s-mx-plus-2015-11728-0-800x8

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni bogvekaj a tle maš 67 ljudi ki je želelo deliti mnenje:

http://www.revzilla.com/motorcycle/alpinestars-smx-plus-boots

Eno okvirno sliko si lahko narediš. Še nasvet, tisti ki pove da so to nejgovi prvi škonji ga gladko ignoriraj saj nima primerjat s čim. Pri mojih 4 parih točno vem kaj bi in kaj ne. JBG mi je pa internet prišparal nekaj denarja in nepotrbnih izkušenj vseeno pa sem rabil na lastni koži dat skozi nekaj kosov obutve da vidim kaj mi paše in kaj ne. Za Acerbis Jurby (vem da ne iščeš to) javim v kratkem. Dobim jutri, kurir zamuja.... :/

V bepsu si že bil kaj zadnje cajte?... če nimaš preveč šfige celo dobiš št na zalogi in probaš. Pa še popusti bodo kmalu če že niso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma naslednji ki so mi všeč so že preveč racing to so tcx s-r1 ali pa sidi mag-1 mi alpinestarts delujejo še najbolj mehki.

 

tcx-s-r1-boot-3571-0-800x800.jpg

 

 

 

 

 

sidi-mag-1-11863-0-800x800.jpg

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, cikadina pravi:

a probal si ze, al samo po slikcah delas izbor?

najprej kupujejo oči :jezik: .. pa če prav malo žulja, glaun, da so lepi :P

karkol iz priloženih slikc boš kupil, vse so odlične znamke, ni pa nujno, da so vse delane za tvojo nogo. Res je najbolje vse probat. Res je pa tudi, da jih moraš kar nekaj časa imeti na nogi v vožni in tudi malo hoditi, da ugotoviš, če ti ugajajo na nogo.

Če bi blo pomoje, bi od vsakega škornja nekaj uzel in sestavil enega, ker ima vsak nekaj kar drug nima ... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, cikadina pravi:

a probal si ze, al samo po slikcah delas izbor?

Probal nisem do zdej sem imel ene touring so čisto mehki vendar brez ščitnikov ter ene nizke isto touring brez ščitnikov.

 

Zdej pa iščem nekaj da bo pasalo na kombinezon seveda vsaj malo ščitnikov mora imet :-) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jany pri BS-u imajo do konca januarja popust 30% na redne stranke. Če nisi dobil bona, lahko koga nahecaš da ti ga da. Po mojem kar berem bi bili za tebe primerni SIDI Vertigo. Nevtralen,udoben in varen škorenj. Z popustom bi dal za njih cca 190€. Defenitivno najboljša cena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sidi zgledajo najbolj power rangers :P. malo se je treba navadit unga nacina zapenjanja. se pa hitrej obujejo od ta starih smx plus (al pa sm samo jst bolj pocasna kot moz).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hjah precej power renđers zgledajo :D alpinestars mi delujejo najbolj ok :) bom med dopustom skočil do labe pogledat probat in kupit če bo treba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma sej so vsi laba, tc in bs v istem koncu. najboljs vse probat. itak tam pole vidis se kaksne k si jih zdej spregledal.

na ta stare smx plus jst nimam pripomb. kako so ta novi pa ne vem. 

je pa res, da dostikrat zacnejo skornji s to protitorzijsko zascito škripat. to se pol vzame silikonski sprej in se posprica, pa fajn premiga in to veckrat ponovis in je pol za kr neki cajta mir. al pa se enostavno na to pozvizgas :P

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, cikadina pravi:

ma sej so vsi laba, tc in bs v istem koncu. najboljs vse probat. itak tam pole vidis se kaksne k si jih zdej spregledal.

na ta stare smx plus jst nimam pripomb. kako so ta novi pa ne vem. 

je pa res, da dostikrat zacnejo skornji s to protitorzijsko zascito škripat. to se pol vzame silikonski sprej in se posprica, pa fajn premiga in to veckrat ponovis in je pol za kr neki cajta mir. al pa se enostavno na to pozvizgas :P

In ce fajn naglas zivizgas sploh skripanja ne slisis :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, raza pravi:

Morjo škripat, da te pupe opazjo..........

Pol mislijo da ti škripajo kosti pa te imajo za starega :D

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, KARMEN1 pravi:

Moji na srečo ne škripajo :blush:

pol se te sliš k prdnš :O

js vedno rečem, da so škornji delal zvok :jezik: 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo pa na stara leta krivili vedno škonje za škripanje...

Kje je daljinc za fast forward time 3 mesece... novo leto je dolgcajt še motor mora bit v garaži zaradi petardomanov ki bi ti radi čistli auspuh... (ja, 100 ljudi...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!