Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Saj pa sta naredila popolnoma prav.Naj se naucijo parkirat!

Kot pise,ce bi bil pravilno parkiran bi se lahko odpeljal.Tako pa naj caka...seveda pa zdaj jokajo ker mislijo omejenci,ki niti parkirat ne znajo,da imajo vedno prav.

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa sta naredila popolnoma prav.Naj se naucijo parkirat!

Kot pise,ce bi bil pravilno parkiran bi se lahko odpeljal.Tako pa naj caka...seveda pa zdaj jokajo ker mislijo omejenci,ki niti parkirat ne znajo,da imajo vedno prav.

Mi Slovenčki protestiramo proti policijski državi bolj v hipiskem stilu "peace brother",v razvitem svetu pa ljudi motijo še pravilno parkirani avti uradnih oseb:

From Indybay

In Solidarity with Everyone fighting against police brutality and the police state, molotovs were thrown into the parking lot of the Fresno SW substation where police cars and pig's personal vehicles are parked. At least 2 cars burned.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj pa sta naredila popolnoma prav.Naj se naucijo parkirat!

Kot pise,ce bi bil pravilno parkiran bi se lahko odpeljal.Tako pa naj caka...seveda pa zdaj jokajo ker mislijo omejenci,ki niti parkirat ne znajo,da imajo vedno prav.

na vsaki strani je imel pol metra prostora, če pa od tukaj avta ni mogel ven dobit naj pa izpit nese nazaj na občino :wallbash: ...sploh pa, zakaj ne bi smel tam parkirat, kolikor vidim so parkirni boksi označeni, me prav malo briga če pri tem oviram radar (kako bi sploh lahko vedel da je to radar, saj nima nekjer na plehu napisa RADAR), naj pa drugam parkira, bi pa spet premaknil avto :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vsaki strani je imel pol metra prostora, če pa od tukaj avta ni mogel ven dobit naj pa izpit nese nazaj na občino :wallbash: ...sploh pa, zakaj ne bi smel tam parkirat, kolikor vidim so parkirni boksi označeni, me prav malo briga če pri tem oviram radar (kako bi sploh lahko vedel da je to radar, saj nima nekjer na plehu napisa RADAR), naj pa drugam parkira, bi pa spet premaknil avto :whistle:

Dvomim da ti redar z radarjem sploh lahko krati pravico in dolžnost parkirati na zato zakonsko predpisanem mestu.Ampak nekateri pri nas so nad zakonom in pričakovati je da bodo kaznovali voznika šolskega avtobusa ,ki bo pobiral šolarčke na bus postajališču medtem ko bo banda opravljala tam meritve.A niso v neki drekasti državi kaznovali gasilca na NUJNI vožnji!?Ko bomo pa še bolj pravna država,se jim boš moral umakniti z lastnega dvorišča.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na vsaki strani je imel pol metra prostora, če pa od tukaj avta ni mogel ven dobit naj pa izpit nese nazaj na občino :wallbash:

lahko vrne izpit...samo ne bo dobil denarja nazaj..

Dvomim da ti redar z radarjem sploh lahko krati pravico in dolžnost parkirati na zato zakonsko predpisanem mestu.Ampak nekateri pri nas so nad zakonom in pričakovati je da bodo kaznovali voznika šolskega avtobusa ,ki bo pobiral šolarčke na bus postajališču medtem ko bo banda opravljala tam meritve.A niso v neki drekasti državi kaznovali gasilca na NUJNI vožnji!?Ko bomo pa še bolj pravna država,se jim boš moral umakniti z lastnega dvorišča.

tudi rešilca na nujni vožnji - rotacijske + sirena - so že ustavili policaji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Danes 25.08.2012 popldne me je v Planini iz smeri Logatec slikal radar mestnega redarstva (sivi clio) . Zanima me , če me je slikal tudi od zadaj? Videl sem bliskavico pred seboj, za sabo nisem opazil nič ali pa nisem videl. Ato je bil na moji levi in obrnjen proti meni.Ima kdo podobne izkušnje? Alo je možno da me je slikal tudi zadaj? Če me je sem naje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes 25.08.2012 popldne me je v Planini iz smeri Logatec slikal radar mestnega redarstva (sivi clio) . Zanima me , če me je slikal tudi od zadaj? Videl sem bliskavico pred seboj, za sabo nisem opazil nič ali pa nisem videl. Ato je bil na moji levi in obrnjen proti meni.Ima kdo podobne izkušnje? Alo je možno da me je slikal tudi zadaj? Če me je sem naje...

Ne verjamem, sem peljal v tvoji smeri tudi sam danes popoldan.

Nasproti, iz smeri Postojne mi je pripeljal moped in

ga je "clio" osvetlil rdeče le v hrbet, se pravi je meril in streljal

v smeri proti Logatcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi še enkrat: peljal sem se iz smeri Logatca proti Postojni. Na levi strani ceste je bil Clio s prvim koncem obrnjen proti meni, ko sem prišel skoraj do njega je blisknilo pred mano. Ne vem kaj misliš s tem da ne verjameš??? Zanima pa me, če kdo ve ali posname tudi v hrbet ,ko sem šel mimo njega? Proti meni je bil obrnjen z prvim koncem.

Ne verjamem, sem peljal v tvoji smeri tudi sam danes popoldan.

Nasproti, iz smeri Postojne mi je pripeljal moped in

ga je "clio" osvetlil rdeče le v hrbet, se pravi je meril in streljal

v smeri proti Logatcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberi še enkrat: peljal sem se iz smeri Logatca proti Postojni. Na levi strani ceste je bil Clio s prvim koncem obrnjen proti meni, ko sem prišel skoraj do njega je blisknilo pred mano. Ne vem kaj misliš s tem da ne verjameš??? Zanima pa me, če kdo ve ali posname tudi v hrbet ,ko sem šel mimo njega? Proti meni je bil obrnjen z prvim koncem.

S portretom (beri s slikco v obraz in brez tablice, motor jo ima le zadaj) bo težko naslovil položnico. :)

Popravljeno . Popravil gsxf750
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S portretom (beri s slikco v obraz in brez tablice, motor jo ima le zadaj) bo težko naslovil položnico. :)

razen, če je kje naprej navadna kamera, ki snema cestni promet. če te tista tudi posname in je iz nje razvidna tablica, lahko naj***!

baje...

tako sem slišal, a je to možno??

skratka, radar te bliskne od spredaj, čez 3 kilometre pa te posname kameta, ko se pelješ mimo nje v rit. baje se data ti dve stvari združit. isti motor, isti kombinezon, čas ustreza,...

na eni sliki ali posnetku je hitrost, na drugi pa tablica.

torej? :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razen, če je kje naprej navadna kamera, ki snema cestni promet. če te tista tudi posname in je iz nje razvidna tablica, lahko naj***!

baje...

tako sem slišal, a je to možno??

skratka, radar te bliskne od spredaj, čez 3 kilometre pa te posname kameta, ko se pelješ mimo nje v rit. baje se data ti dve stvari združit. isti motor, isti kombinezon, čas ustreza,...

na eni sliki ali posnetku je hitrost, na drugi pa tablica.

torej? :ninja:

Verjetno se, da po sodni poti, vendar (mislim da) ni zakona, da jim to avtomatsko omogoča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje so na tej lokaciji že videli jetija v grmovju z fotoaparatom, k te slika v rit in potem posreduje plavim, tko po zakonu. Baje!

Popravljeno . Popravil MiDge
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje so na tej lokaciji že videli jetija v grmovju z fotoaparatom, k te slika v rit in potem posreduje plavim, tko po zakonu. Baje!

Vidu dva Yetija k sta se muvala okoli Clio-ta, fotkiča pa ni blo videt v rokah, okoli vratu, ... :)

Da ni biu spet u grmovju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

avstrija ze to par let prakticira v njihovih ekoloskih conah na avtocestah. omejitev pa seveda 100km/h :closedeyes:

ni cisto tocno. section control (kot temu pravijo avstrijci) je instaliran na dunaju v kaisermühlen tunelu (80), na semeringu na vrhu (A2) v obe smeri (100), v plabutsch tunelu okoli graz-a (100), na ac (A2) okoli klagenfurt-a (celovec) (80-100) in najbrz se kje. govora je bilo, da naj bi to prislo tudi pri gleisdorf-u (A2), a je samo ponoci v obratovanju (hrup).

z ekoloskimi odseki na ac ima to samo posledicno veze, ker n.pr. na ac A9 (sentilj-graz) section control ne obstaja. ni pa receno, da ne pride.

tiste skatle na okvirjih preko ac so senzorji za go-box, placilo kilometrine za kamione.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni cisto tocno. section control (kot temu pravijo avstrijci) je instaliran na dunaju v kaisermühlen tunelu (80), na semeringu na vrhu (A2) v obe smeri (100), v plabutsch tunelu okoli graz-a (100), na ac (A2) okoli klagenfurt-a (celovec) (80-100) in najbrz se kje. govora je bilo, da naj bi to prislo tudi pri gleisdorf-u (A2), a je samo ponoci v obratovanju (hrup).

z ekoloskimi odseki na ac ima to samo posledicno veze, ker n.pr. na ac A9 (sentilj-graz) section control ne obstaja. ni pa receno, da ne pride.

tiste skatle na okvirjih preko ac so senzorji za go-box, placilo kilometrine za kamione.

Na Wechslu (Semmeringu) na A2 med izvozoma Krumbach in Grimmenstein je section control samo v smeri od Gradca proti Dunaju, omejitev je pa 100 km/h. So pa na tem koncu tudi sivi "smetnjaki", ki te slikajo (en proti Dunaju, trije pa proti Gradcu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!