Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Ponavad je radar tko postaulen, da ne morš u nobeno garažo umes zavit :grrr

Ja če ti po pravicm povem mi je dons ratal v garažo zavit :whistle::whistle: :evilgrin: Pol sm šov pa peš domov, zdej ga grem pa iskat :naughty: :evilgrin: Še dobr da sm poznou stanovalce kjer sm se kr prpelu pa v garažo parkeru :evilgrin: :evilgrin: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če ti po pravicm povem mi je dons ratal v garažo zavit :whistle::whistle: :evilgrin: Pol sm šov pa peš domov, zdej ga grem pa iskat :naughty: :evilgrin: Še dobr da sm poznou stanovalce kjer sm se kr prpelu pa v garažo parkeru :evilgrin: :evilgrin: :whistle:

hahaha, dobr je mogl zgledat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, dobr je mogl zgledat :worship:

HAHA ti se kr smejNo :evilgrin: sej če bi svojo faco vidu bi se tut jest sam seb vrjetn smeju :naughty: :naughty: Prvo pogled na polcaja, obedve bremzi, števc(70 nekje), 5000 misli naenkrat čez glavo, pogled levo, desno, aha, levo bo bol, hitr levo, v garažo čeldao pa jakno dol, pol pa peš mim policajov pa sm jim reku Dobr dan pa noben ni odzdravu, sam eni grdi pogledi so padal :(:? A mislš da so me prepoznal po kavbojkah? :hmm::kva2: Sam pogled policista pa: NEPRECENLJIVO :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA ti se kr smejNo :evilgrin: sej če bi svojo faco vidu bi se tut jest sam seb vrjetn smeju :naughty: :naughty: Prvo pogled na polcaja, obedve bremzi, števc(70 nekje), 5000 misli naenkrat čez glavo, pogled levo, desno, aha, levo bo bol, hitr levo, v garažo čeldao pa jakno dol, pol pa peš mim policajov pa sm jim reku Dobr dan pa noben ni odzdravu, sam eni grdi pogledi so padal :(:? A mislš da so me prepoznal po kavbojkah? :hmm::kva2: Sam pogled policista pa: NEPRECENLJIVO :lol1::lol1:

Pa mislš da je to pametno tuki razlagat neglede na to, da dost uniformerancov bere tale forum?? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa mislš da je to pametno tuki razlagat neglede na to, da dost uniformerancov bere tale forum?? :whistle:

Mah veš kok mi je useen :whistle: Dokazat mi ne more :winkiss: Lahk me edino počaka v grmovju pa me za ušesa, pa s pendrikom po rit :winkiss::winkiss::whistle:Sej vrjetn nebi škodl!!!! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa eno uprašanje :unsure: Se pelješ po cesti te radar nameri in je malo preveč, zaviješ levo, spraviš motor v najbližjo garažo in se odpraviš peš naprej :naughty: A lahko policist kako ukrepa? :whistle:

:lol1: Sm se jest tud že letos v grmovju skrivala tolk časa, da se nista odpeljala mimo, pol pa hitr na motor pa v kontra smer :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HAHA ti se kr smejNo :evilgrin: sej če bi svojo faco vidu bi se tut jest sam seb vrjetn smeju :naughty: :naughty: Prvo pogled na polcaja, obedve bremzi, števc(70 nekje), 5000 misli naenkrat čez glavo, pogled levo, desno, aha, levo bo bol, hitr levo, v garažo čeldao pa jakno dol, pol pa peš mim policajov pa sm jim reku Dobr dan pa noben ni odzdravu, sam eni grdi pogledi so padal :(:? A mislš da so me prepoznal po kavbojkah? :hmm::kva2: Sam pogled policista pa: NEPRECENLJIVO :lol1::lol1:

:lol1::lol1: za vse ostalo pa poskrbi ma*ter c*rd. ni slaba , če te noben od policistov ne pozna (ti pa se ga mogoče nisi spomnil) in si te vzame na piko. v tem slabšem primeru boš slej kot prej padel na mino. pa ti tega niti slučajno ne privoščim! sam za faco - :blink: :angry: to ti pa verjamem! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah veš kok mi je useen :whistle: Dokazat mi ne more :winkiss: Lahk me edino počaka v grmovju pa me za ušesa, pa s pendrikom po rit :winkiss::winkiss::whistle:Sej vrjetn nebi škodl!!!! :evilgrin:

s temle pendrekom je pa tko : dokler prileti počez boli. če pa je gibanje vzdolžno pa : :eek: boooollliiiiii :eek: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa veš to? :hmm:

ne vem. samo baje je pa res. lahko pa se poskusiš prepičat o nasprotnem :naughty: .jaz kar se te stvari tiče raje verjamem drugim. :D

pa kar se radarjev tiče , imam vedno s sabo tempomat(denarnico), nastaviš na 0 eurov in pelješ po omejitvi. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej s colibrijem greš zelo težko čez omejitev...

veš kaj, po črnem kalu navzdol bi se nabral enga jurčka, ke je šel za mano s sprintom 50 , pa je reku,da mu je kazal okol

75. moped pa ima svojo omajitev - do 50km/uro. ja seveda ,nekaj kazni, pa predelava motorja na tovarniškega, sam bi pa debel pogledal, ke mam sam peto not, pa 14/serijski zobnike, original fergazer pa prvi bat, glava nič nižana(ko je bil razstavljen, je bila poravnana , par stotink) pa original auspuh z uno ploščico z dvema cevkama , edin v ploščici par fi5 lukenj- nič rezan z original alu kapo-ta staro.pomoje bi jim mehanik reku če ga mel hecajo,al pa kej takega, ke bi vidu ,de ni nobene frizure na motorju. peta je pa itak notr zarad tega,de mi ga ni treba v četrti full tišat na max

obrate,pa poraba je mal nižja - domžale-piran-kp + 52km - domžale 10,3 l za cca 370km.itak gre po ravnem zaradi majhne moči (še s pedali - 2,2 ks) max 52km/h zarad zračnega upora, če grem pa dlje, pa še poln nahrbtnik in vojaška spalka. so me pa tud že ustavl,pa vprašal kam sem dal števc za hitrost, pa sm jim prov na hitr razložu, de ga ta ni mel, pa če mogoče vidjo un original plastični pokrovček namest števca. sicer s policisti nikol nobenih problemov, ponavad mi sam lepo pomahajo,ke se mim pelem, jaz pa nazaj.

z mojo suzi sem pa še zmer ,razen na avtocesti, komot čez omejitev,tko de kr pazm ,kolk pelem. lp

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bliska glih tak :grim , sam ne vidiš :grrr .

Vidiš vidiš!! Bliska v rdeči barvi in to tako močno da ga ne moreš spregledat. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če obstajajo oz. predvsem če si lastijo naši policaji tele ročne laserske merilnike z vgrajenim fotoaparatom ali kaj podobnega? Včeraj sem se peljal po tivolski v lj in sem vozil 80km/h na omejitev 60km/h. Policaja z tistim laserskim merilnikom na avtobusni sem opazil ko je bilo že prepozno. Pol sem ja bremzal ko hudič ... ampak me stric vseeno ni ustavil. Meril je pa ziher mene ker par sto metrov okrog mene ni bilo nbenga avtomobila.

Po moje sta možni sam dve razlagi:

1.) Verjetno me je stisnil in je bil ziher da ga ne vidim in da bom še pospeševal, ker je bla cesta prazna ... pa me je stisnil še enkrat in mu je pokazalo pod 60km/h?

2.) Me je stisnil z kakšno napravico, ki še slika zraven in bom dobil položnico domov?

A je druga razlaga verjetna?

LP.

Možno je da če med meritvijo močno zaviraš meritev traja dlje ali sploh ne :P

Kolikor sem slišal meritev tudi ne šteje če sta v kadru dve vozili blizu kar bi pomenilo da se splača vozit blizu kar pa ni lih varno. :headbang:

Mogoče kdo ve kaj o detektorjih ali motilcih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če maš srečo ne, mene so slikal pol pa 100m naprej ustavl (js pa ustavu k sm mislu, da je samo kontrola dokumentov :( )

Sej ne morš verjet...jest sm padu na isto foro... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne morš verjet...jest sm padu na isto foro... :naughty:

sej vem da ni luštno če te dobijo pa zakasirajo - nobenmu ni! sam če bi pa potegnu, pa čez 50m dobil enega z avtom iz stranske ulice predse, nasprot pa šlepar,pa nimaš kam odvit, bi se glih z ene 100km/h zakantal v avto.

pol mi pa komot verjameš, da te prav noben odvetnik ne zvleče iz dreka , ki bi ga zakuhal! če bi imel kaj vlečt iz dreka,sploh.

ne se sekirat,s tem da si ustavil pa plačal kazen si si mogoče naredil največjo pozitivno uslugo v svojem življenju - pa mogoče še kakemu drugemu udeležencu v prometu! in seveda tudi vsem domačim! sej če tko pogledaš,sploh ni tolk hudo :) , no,ja , ego se pa sčasoma tud pocajta - velik prej kot kosti (če maš to srečo - sploh).

pa lp !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej vem da ni luštno če te dobijo pa zakasirajo - nobenmu ni! sam če bi pa potegnu, pa čez 50m dobil enega z avtom iz stranske ulice predse, nasprot pa šlepar,pa nimaš kam odvit, bi se glih z ene 100km/h zakantal v avto.

pol mi pa komot verjameš, da te prav noben odvetnik ne zvleče iz dreka , ki bi ga zakuhal! če bi imel kaj vlečt iz dreka,sploh.

ne se sekirat,s tem da si ustavil pa plačal kazen si si mogoče naredil največjo pozitivno uslugo v svojem življenju - pa mogoče še kakemu drugemu udeležencu v prometu! in seveda tudi vsem domačim! sej če tko pogledaš,sploh ni tolk hudo :) , no,ja , ego se pa sčasoma tud pocajta - velik prej kot kosti (če maš to srečo - sploh).

pa lp !

Ja se strinjam z napisnim...vendar...Radar me je slikal na Brezovici, še v ograjenem

delu ( z ograjami )...tam je cesta pregledna in težko ti kaj skoči na cesto...uglavnem...

Vozil sem 88 km/h ( malo preveč)...omejitev je namreč 50 km/h...Tako, da sem dobil 9 pik in 1000 eurov,

Kar pomeni, da glede na to, da sem še mladi voznik, ostal še brez izpita...zame se je tista nedelja "super" končala, ni kej...tako, da se od takrat naprej vedno vozim mimo brezovice po AC, na Brezovci me ne vidjo več....

Popravljeno . Popravil tihii
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol te pa dobijo na mino na vrhniškem klancu ,tam ko je na desni avtobusna postaja se skrijejo pa streljajo z laserjem

izza telegrafarce! preverjeno (sicer samo 59na 50 ) ,plačano. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo,

potrebujem en nasvet.

Po pošti sem dobil plačilni nalog oziroma dobil ga je foter, ker je avto pisan na njega.

Gre za prekoračitev hitrosti, kazen 250 eur in 3 pike.

V resnici pa sem avto vozil jaz.

Priložene ni nobene slike.

Kakšen nasvet, kako ukrepati.

Lp, Gregor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotr lahko požre kazen in pike v tvojem imenu...ali pa se ti javiš, da si vozil in ti fašeš.

Več sreče prihodnjič :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

potrebujem en nasvet.

Po pošti sem dobil plačilni nalog oziroma dobil ga je foter, ker je avto pisan na njega.

Gre za prekoračitev hitrosti, kazen 250 eur in 3 pike.

V resnici pa sem avto vozil jaz.

Priložene ni nobene slike.

Kakšen nasvet, kako ukrepati.

Rečta, da je fotrova ljubica vozla, mama pa naj to potrdi (z valarjem) :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

potrebujem en nasvet.

Po pošti sem dobil plačilni nalog oziroma dobil ga je foter, ker je avto pisan na njega.

Gre za prekoračitev hitrosti, kazen 250 eur in 3 pike.

V resnici pa sem avto vozil jaz.

Priložene ni nobene slike.

Kakšen nasvet, kako ukrepati.

Lp, Gregor

Pri znancu se je zgodilo podobno. Vendar je on imel dokaz, da ni mogel voziti avta, saj je bil v službi. Rešil se je kazni, pa tudi drugega mu ni bilo potrebno izdati :D. Zdaj pa ne vem ali je imel le on tako srečo ali je pač tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V zakonu je zapisano če če neveš kdo je bil, si avtomatsko kriv ti oziroma za dejanja odgovarjaš sam (lastnik vozila).

Se mi pa zdi možna luknja, ker je bil poslan samo plačilni nalog, brez slike in zapisano da je bilo merjeno z pištolo.

Nimajo nobenega dokaza in zakaj me ni vstavil na licu mesta?

Bi bilo možno spodbijat njihove trditve ali je boljše da kar plačam polovičko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!