Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Poglej na ebay-u...za V1 ...sam so cene bistveno višje kot za Cobro....od nekje 250€ navzgor..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

The V1 is a super detector. I have had it detect miles from the source, better range than any other device I've used. Not sure about legality, but here is the contact us page from the website, just ask them

Linky:

http://www.valentine1.com/moreinfo/

Ma to je V1? Jaz sem drugačne vidu,drugače tale zadevca na sliki zgleda ravno to kar bi jaz rabu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to ni v1 ( v1 nevem kam bi sploh montiral ) to je sam montaža od enga iz usa prav da rabš slušalke met v čeladi alpa močnejšo lučko da ti začne žmigat u piskr hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'll tell ya I just came back from Deal's Gap rode 2300 in 4 days and had a blast. I don't think i would have made it without my radar. It picked up every kind of radar along the way including laser. I have a V1 i will try to attach a pic of when i got it, I have since found a switched power suplly and it is all set. Worked like a charm.

knight rider :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

VALENTINE_V1.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne to ni v1 ( v1 nevem kam bi sploh montiral ) to je sam montaža od enga iz usa prav da rabš slušalke met v čeladi alpa močnejšo lučko da ti začne žmigat u piskr hehe

slušalke z mikrofonom imam tako že v čeladi, gps,mp3,radijska postajca.....za priklopit detektor res ni panike!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prosim za navodila.

Ali se ga da napolniti doma in ga uporabljati v avtomobilu brez priklopa v vžigalnik !?

Kako dolgo drži baterija ?!

Kako ga je najbolje namestiti

Kakšne so praktične izkušnje

Hvala za vse informacije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavit ga moraš na frekvenco "Ka" ki jo uporabljajo naši policisti. Povej koliko si dal za cobro in kje si jo naročil ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj malo povej koliko je kaj ta stvarca učinkovita, ker me kar mika da bi si to v službeni avto namontiral. Vsako leto dam namreč skoraj celi regres za kazni. :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

...ogromno debate in veliko kontra informacij... :evilgrin:

...ali ve mogoče kdo z gotovostjo v katerih sosednjih državah so radar DETEKTORJI dovoljeni in kje ne?

... po enih informacijah (na netu) v AVSTRIJI niso... po ddrugih so!

... baje da v HR po novem niso...

... v ITA? so ali niso? SPET dvojna mnenja... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ogromno debate in veliko kontra informacij... :evilgrin:

...ali ve mogoče kdo z gotovostjo v katerih sosednjih državah so radar DETEKTORJI dovoljeni in kje ne?

... po enih informacijah (na netu) v AVSTRIJI niso... po ddrugih so!

... baje da v HR po novem niso...

... v ITA? so ali niso? SPET dvojna mnenja... :krneki:

Ferči, kok je men znano niso nikjer dovoljeni, pač je treba bit hiter ob kontroli ko te ustavljajo da ga spraviš v predal preden pride policist do tebe..V sosednjih državah so prepovedani..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dober dan,

danes so me zaustavili policaji in sicer zaradi presežene hitrosti v naselju, baje :unsure:

Baje so me posneli s stacionarnim radarjem v parkiranem civilnem avtomobilu. Patrulja me je zaustavila nekje sredi naselja, zahtevala dokumente in nato mi je policaj rekel da sem peljal 66km/h. Pa ga vprašam ja kje ste me pa zmerili in mi je razložil da imajo zgoraj postavljeni avtomobil.

Po nekaj besedah reče možakar da nič ne more ker so me pač slikali in da more napisati kazen. Jaz osebno sploh nisem opazil da so me slikali... a ni ponavadi bliskavica če te slikajo???? No in potem ga vprašam ja in kam ste me slikali in reče možakar da od spredaj????? ... pa jaz njemu ja pa kako veste da sem to jaz in reče da me je zdaj legitimiral in da je ugotovil identiteto voznika.... pa kako on ve kter motor more ustavit, še jaz k se mal spoznam na motorje od spredaj glih ne prepoznam vsazga motorja!!!

No uglavnem glede da sem slikan od spredaj, da ni nikjer videt tablice na sliki.... mi je logično da pritožbo napišem, ker mi res ni jasno kako bodo oni dokazali da sem to res jaz!!!

A ima kateri izkušnje s pisanjem pritožbe na radar s fotografijo ki te slika od spredaj, ker to je men čist sumljivo :krneki:

Lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mogoče mi bo kdo postregel s stavkom: že povedano, glej prejšnje strani.... ampak vseeno poskusim srečo...

je res, da motor veliko težje ulovijo na radar kot ostala vozila? je kaj na tem? :?

--------------------------------

vsako vprašanje je pametno! neumen je lahko samo odgovor :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj že bo na tem.

Me je stric v modrem enkrat snajperiral, me ustavil, ampak potem samo prekontroriral dokumente. Je pa res, da sem se peljal po verjetno najbolj valoviti cesti v Ljubljani :hmm: (Peruzzijeva... sploh s kamionom je zanimivo, pri 40 km/h, da ne bo pomote). Pa tiste ceste med parkirišči okrog od Obija do Rutarja NE štejejo, ker tisto je pa že 3 much.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče mi bo kdo postregel s stavkom: že povedano, glej prejšnje strani.... ampak vseeno poskusim srečo...

je res, da motor veliko težje ulovijo na radar kot ostala vozila? je kaj na tem? :?

--------------------------------

vsako vprašanje je pametno! neumen je lahko samo odgovor :yes:

Me muči enako vprašanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me muči enako vprašanje...

Govoril sem z bivšim letečkotom. Pravi da ni problema, tudi če nima naslona ... kar me je neprijetno presenetilo :unsure: Pravi, da cilja luč.

Je pa še rekel, da do 70 motoristom v naselju ni težil :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa tudi ni problem, če ne zadane točno luči, ker ni samo en laser, ampak je snop, tako da.... je pa odvisno od posameznega policista, mene so pod ridami kaznoval zato, ker sem peljal 67 km/h. Vem pa, da ne podpišem nobenga naloga več, dokler ne vidim slike oziroma mi pokaže radarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa tudi ni problem, če ne zadane točno luči, ker ni samo en laser, ampak je snop, tako da.... je pa odvisno od posameznega policista, mene so pod ridami kaznoval zato, ker sem peljal 67 km/h. Vem pa, da ne podpišem nobenga naloga več, dokler ne vidim slike oziroma mi pokaže radarja.

ti ne podpiši pa neboš imel možnosti se niti pritožit. Ne podpisuješ priznanja krivde ampak samo, da si s kršitvijo seznanjen. Če ti kej ni prav imaš za to pravnike, ki te lahko skušajo zvleč vn... in kdaj pa kdaj jim celo uspe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govoril sem z bivšim letečkotom. Pravi da ni problema, tudi če nima naslona ... kar me je neprijetno presenetilo :unsure: Pravi, da cilja luč.

Je pa še rekel, da do 70 motoristom v naselju ni težil :rolleyes:

No danes me je malo pred Slovensko Bistrico (tam kje je tisti gozd) zaslišal policaj in me poskusil izmeriti, pa mu ni uspelo. Je le odložil radar in odkimaval z glavo. Imel je pa tisti radar brez naslona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stacionarnega radarja pred predorom Golovec ni več, odstranili so tudi ohišje ( že nekje 10 dni )...

Kar pa se tiče meritev z ročnim laserskim merilnikom, možje v modrem imajo navodila, da zaradi vedno bolj čudnih oblik luči, streljajo v čelade .... Če opazite, samo migajte z glavo levo desno in baje pomaga....

Ne vem, prenašam govorice, mogoče koga reši :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stacionarnega radarja pred predorom Golovec ni več, odstranili so tudi ohišje ( že nekje 10 dni )...

Kar pa se tiče meritev z ročnim laserskim merilnikom, možje v modrem imajo navodila, da zaradi vedno bolj čudnih oblik luči, streljajo v čelade .... Če opazite, samo migajte z glavo levo desno in baje pomaga....

Ne vem, prenašam govorice, mogoče koga reši :headbang:

Temu lahko sledi začasen odvzem vozniškega zaradi neprišetvnosti (sem že slišal za takšen primer), da o nevarnosti tega početja ne govorimo-če voziš počasi itak ni problem... Nikakor pa ne bi smeli meriti v telo saj je laser, predvsem očem škodljiv, koliko pa to upoštevajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Temu lahko sledi začasen odvzem vozniškega zaradi neprišetvnosti (sem že slišal za takšen primer), da o nevarnosti tega početja ne govorimo-če voziš počasi itak ni problem... Nikakor pa ne bi smeli meriti v telo saj je laser, predvsem očem škodljiv, koliko pa to upoštevajo ...

Laser je škodljiv za oči ker gre za snop paralele svetlobe, oko ga pa skoncentrira v eno samo točko na mrežnici. Ta se pregreje in poškoduje. Policijski laserski merilniki sicer uporabljajo laserske diode (904nm) kot vir monokromatske svetlobe, ki pa jo razpršijo, tako da energija pade na večjo površino, ki se z razdaljo povečuje. Posledično ne predstavlja nevarnosti za oči. Žal.

LP,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je vseen ljubše, če me ustavi in vem, da me ni cilal v glavo.... kaj če bi se zmotil in mel un radar z metki??? :devil:

ampak glavno je, da očem ne škodi, glede na to, da nam je na voljo le en par doživotno...

Popravljeno . Popravil buellina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!