Skoči na vsebino

Radar, laser, detektor, motilci radarjev...


Jado

Priporočene objave

Tud sam sem bil naletu na obe patrulji in ta je slikala v smeri proti primorski NE proti ljubljani tok da ni panike a tist dečko k je v potok v senožečah odletu je v redu??

Fant je v redu, samo motor ni.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ECM iz kaksnega Fxx......... deluje.

samo se mortaliteta pri starejsi populaciji drasticno poveca (pacemakergoesexpress).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodajam....detektor radarja....., če koga zanima...PM...

Oglas....

Zakaj pa prodajaš?

Si se začel voziti počasi, ali ta model ni učinkovit? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa prodajaš?

Si se začel voziti počasi, ali ta model ni učinkovit? :whistle:

...itak da je OK......sam uporabljam ga ne....trenutno se vozim z avtom samo v službo 3km, povrh pa še Twingo,ki je za prosit po gasu tako, da ni sile za detektor...... imam pa modre že v malem...kje so in tam seveda po omejitvah.....na poti v službo,

je pa zadeva...superca.... :worship: .....nekajkrat se mi je že dobro obrestovalo.... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
Po pregledu na spletnih straneh, sem opazil, da smo postali "Radarska dežele" :headbang:

Jebiga. Tistih za nadzor zračnega prostora si ne mormo privoščit, si pa duška dajo pri tamalih. Ko mala deca :headbang:

Dva dni nazaj, sem v Ce videl 5 ali 6 P motristov v mogoče 1/2 ure in 2 policijska avtomobila.

...

...

Prejšnji teden v 5 dneh v Italiji 2 P avtomobila :whistle:

Nekako se mi zdi, da naš celjski konc kar prednjači po kontrolah in radarjih.

Bo treba začet bolj nisko letet :whistle:

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!

Danes (nedelja) okrog 18h je bil menda v Poljanski dolini, pred znamenito "šikano" (v smeri Žirov), parkiran radar. Ga je mogoče kdo opazil? V katero smer je meril?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na relaciji Kočevje - Petrina(meja), je vsak vikend pestro. Vidiš od radarjev, takšnih in drugačnih, pa provide, pa policiste na motorjih 2 ali 3 krožijo, pa kakšna patrulja se kje hladi v kaki senci. Najbolj presenetljivo je bilo pa to, da so kakšen mesec nazaj, neko soboto na omenjeni relaciji postavili nekakšni dve škatlici, blazno neopazni in majhni, ki sta slikali vse kar je šlo mimo prehitro. Izmerilo te je spredaj, slikalo zadaj. Ena je bila postavljena celo nekje v nekem grmovju ali gozdu sem slišal. Fantje z 125ccm in 250ccm, si je marsikdo nakopal lep znesek na položnici skozi naselje.

Toliko v vednost. Sam se raje peljem (vsaj skozi naselja in pri omejitvah) toliko kot to dovoljuje, pa me potem nič ne muči in mirno spim. Saj praktično sploh ne veš kdaj boš dobil domov kake lepe pozdrave iz policijske uprave.

Lp

Johhny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je tam okoli 3. ure skoraj 100% slikal kangoo na ravnini Lesce - Radovljica(stara glavna cesta), samo je bil obrnjen proti meni, tako da tudi ce me je slikal, ne bo tablice na posnetku, me pa zanima ce si policaj zapisuje registriske v takem primeru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je tam okoli 3. ure skoraj 100% slikal kangoo na ravnini Lesce - Radovljica(stara glavna cesta), samo je bil obrnjen proti meni, tako da tudi ce me je slikal, ne bo tablice na posnetku, me pa zanima ce si policaj zapisuje registriske v takem primeru?

Če maš srečo ne, mene so slikal pol pa 100m naprej ustavl (js pa ustavu k sm mislu, da je samo kontrola dokumentov :( )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes me je tam okoli 3. ure skoraj 100% slikal kangoo na ravnini Lesce - Radovljica(stara glavna cesta), samo je bil obrnjen proti meni, tako da tudi ce me je slikal, ne bo tablice na posnetku, me pa zanima ce si policaj zapisuje registriske v takem primeru?

Dobiš dvojno sliko, odspredaj s hitrostjo v Km/h odzadaj pa s tablico + pozdrav z vabilom ali točke z položnico odvisno od prekoračitve v Km/h! :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pravi ima fotoaparat tudi spredaj? Ni mi je tocno jasno. Bil pa je se oni stari kangoo, ki je ze nekaj casa aktiven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa zanima ce si policaj zapisuje registriske v takem primeru?

Ni šans. Sem se enkrat pogovarjal z enim prometnikom in je rekel če motor malenkost več pripelje (torej dovolj za radar), zelo težko vidiš oz. razločiš črke in številke na tablici s prostim očesom. Sploh če ni pod pravim kotom na cestišče :naughty: . Radar je pa druga zgodba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima na obeh straneh fotiča. Ima ga samo ozadaj pri radarju, meri v obe strani. Policjot nastav neko hitrost (recimo v naselju naj bi imeli na cca 68-70), zunaj naselja (cca 108-110).Baje da se jim za nižje hitrosti ne da zajebavat :hmm: Ko se ker prehitro pripele mu zvočni signal javi, pogleda sliko na prenosniku in javi kontroli, če je le-ta nižje. Če ni, se zvečer lepo vsede za mizo in po slikah spiše položnice :)

Tako ima recimo clio, katerega sem orng pregledal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kangoo s fotičem zadaj in modelom v avtu.

Iz lastnih izkušenj pišem, kak mesec nazaj. Z avtom pripeljal proti radarju, premalo zmanjšal in me je model slikal. VENDAR ročno, ko sem se od Kangooja oddaljeval. Ima tako ročno zadevo na kablih in te slika. Tako da radar v kufru je zgleda samo indikacija, al kaj, ne vem.

Vem le to, da sem v 1 tednu dubu sliko domov, slikano od zadaj, znesek in točke.

Mimogrede,kako slika radar - ona kanta, ki je na južni obvoznici pred izvozom za Vič. Sam dva črna okenca sta - bliska se pa nikoli. Verjetno je tudi meja postavljena dovolj visoko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede,kako slika radar - ona kanta, ki je na južni obvoznici pred izvozom za Vič. Sam dva črna okenca sta - bliska se pa nikoli. Verjetno je tudi meja postavljena dovolj visoko.

IR, ne rabi bliskat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima na obeh straneh fotiča. Ima ga samo ozadaj pri radarju, meri v obe strani. Policjot nastav neko hitrost (recimo v naselju naj bi imeli na cca 68-70), zunaj naselja (cca 108-110).Baje da se jim za nižje hitrosti ne da zajebavat :hmm: Ko se ker prehitro pripele mu zvočni signal javi, pogleda sliko na prenosniku in javi kontroli, če je le-ta nižje. Če ni, se zvečer lepo vsede za mizo in po slikah spiše položnice :)

Tako ima recimo clio, katerega sem orng pregledal :whistle:

Ce je tole res, potem si lahko posteno oddahnem. Se takrat ko si na odprti cesti izven naselja dam duska, me kanglo v grmolu pocaka. Ker kazen je zrela za 380e + 7pik mislm da. ~150-160km/h na dolgem ravnem odseku. Evo penis. :/

Pa hvala vsem za odgovore.

Lep pozdrav,

Gloga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jest mam pa eno uprašanje :unsure: Se pelješ po cesti te radar nameri in je malo preveč, zaviješ levo, spraviš motor v najbližjo garažo in se odpraviš peš naprej :naughty: A lahko policist kako ukrepa? :whistle:

Popravljeno . Popravil Kawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa eno uprašanje :unsure: Se pelješ po cesti te radar nameri in je malo preveč, zaviješ levo, spraviš motor v najbližjo garažo in se odpraviš peš naprej :naughty: A lahko policist kako ukrepa? :whistle:

Ja. Pride domov in ti napiše kazen zaradi nepravilnega parkiranja :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam pa eno uprašanje :unsure: Se pelješ po cesti te radar nameri in je malo preveč, zaviješ levo, spraviš motor v najbližjo garažo in se odpraviš peš naprej :naughty: A lahko policist kako ukrepa? :whistle:

Ponavad je radar tko postaulen, da ne morš u nobeno garažo umes zavit :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!