Skoči na vsebino

Honda CBF 1000


Fazer03
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Hvala za info, bom jutr poklical v moto fortuna, če imajo kufre:))

Urbii bi te prosil, če mi lahko pošlješ sliko od stranskega kovča, da vidim kako ima narejeno vpetje na nosilec, mogoče je pa enako.

Lp!

 

Evo slike...

 

2014-06-25%2B22.26.12.jpg

 

 

2014-06-25%2B22.26.20.jpg

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala urbii, vidim da niso isti. Sem pa klical Motospirit in mi jih dobim drug teden iz Nemčije po pošti. Hvala vsem za koristne informacije. :))))))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa nekaj muči, prejšnji teden je gačel motor izpod zadnjega kolesa spuščat zvok,po pregledu sem ugotovil, da ima zadnje kolo malo "lufta",zgleda,da je izrabljen ležaj. Motor je že pri mehaniku, mene pa zanima, če je to zelo sumljiva zadeva za 30 000km, kolikor bi jih motor naj imel. Jaz dem z njo naredil zadnjih 9000km, do sedaj brez težav..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tezko je karkoli ugibat. meni so crknili pri sele pri 100 000, frend pa jih je na motorju s 35 000 menjal ze dvakrat. zgodi se da vanj vdre voda, pa ga hitro unici. Po moje ni to noben pokazatelj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je sprednji levi ležaj vzel konec po 75,400 km, vzrok izrabljen semering in posledično sledi vdor vode ,zadeva začne ružit in servis je tu, ni pa to velik strošek popravit.Drugi ležaj je bolje zaščiten pred vodo in z njim ni težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

No na moji hondici je čas za zamenjavo verižnega seta. Sedaj je nameščen Did 50 VX. Ker bom menjal prvic odkar sem jaz lastnik me zanima kateri komplet naj vzamem. Bo 530 vmzx ok ali ne? Seveda gre za Hondo CBF1000 letnik 2008 abs.

Hvala:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pri moji CBF 1000 letnik 2006 je verjetno " mrknil" akumulator . Je še prva vgradnja , me pa zanima  kaj  vgrajujete in kje nabaviti?

 

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem kupil v spletni trgovini "akumulator" iz Ljubljane, kupil pa sem YUASA akumulator. Sicer sem vozil eno leto in potem motor prodal, ampak je deloval BP. Cena je bila pa bistveno ugodnejša kot kjerkoli drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornja informacija je netočna, sem preveril, trgovina je "moto-akumulator", cena pa je 55 EUR, ker je cca 1/3 cene originalne YUASE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgornja informacija je netočna, sem preveril, trgovina je "moto-akumulator", cena pa je 55 EUR, ker je cca 1/3 cene originalne YUASE.

Hvala za informacijo . Povej koliko časa ga imaš in če je bp.  Nekateri pravijo, da je Yuasa zakon vse drugo pa pač ne .  Gre samo zato, da nebi kje na kakšni odročni turi sredi ničesar zadeva odpovedala, potem pa je jeba !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, sicer motorja nimam več, vse pa dela bp pri novem lastniku, zdaj je kakšno leto. Yuasa so drugače res bomba akumulatorji, niso pa edini dobri. V resnici je tako, da je veliko odvisno, kako dolgo je brez polnjenja v skladišču. Globoko izpraznjen je že nov bolj ali manj uničen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri moji CBF 1000 letnik 2006 je verjetno " mrknil" akumulator . Je še prva vgradnja , me pa zanima  kaj  vgrajujete in kje nabaviti?

 

L.p.

 

Živjo. 

 

Kaj za enega pa imaš sedaj gor? Tudi Yuasa? Če se prav spomnem sem mel tega tudi na moji CBF-ki. Na Yamahi imam Yuaso in mi drži že pet let.

 

Drugače pa če ti je zdejšnji držal 9 let, ne bi niti malo razmišljal kaj vzet. Enakega :D

 

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ne vem, če gre za isti motor, ampak enako opremljeno Hondo je lani v jeseni nekdo prodajal na Koroškem, cena je bila cca 3400 EUR. Mogoče gre za isti motor, vem pa ne. Je pa super motorček, boljša od 1000F, ko sem mojo 1000ABS prodal, sem šel gledat eno to ta novo in deluje manj kvalitetno narejena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo ta motor http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=9483360&show=1, ali pa vsaj prodajalca? Da ni samo preprodajalec!

 

LP, M

Ta motor se je pred nekaj dnevi prodajal privat, predno je pristal pri R-moto. Cena je bila podobna, se pa ne spomnim točno. Naj te ne zavedejo sence, že na prejšnjih slikah je bilo očitno da so zgrešili barvni odtenek pri barvanju. Tank in repi so v enem odtenku, vse ostalo, vključno z zadnjim blatnikom pa v drugem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta motor se je pred nekaj dnevi prodajal privat, predno je pristal pri R-moto. Cena je bila podobna, se pa ne spomnim točno. Naj te ne zavedejo sence, že na prejšnjih slikah je bilo očitno da so zgrešili barvni odtenek pri barvanju. Tank in repi so v enem odtenku, vse ostalo, vključno z zadnjim blatnikom pa v drugem.

Bug spoiler in zadnji blatnik je naš izdelek..očitno ličar ni zadel enakega odtenka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni

 

Od včeraj sem ponosni lastnik Honde CBF 1000 F letnik 2010 perla bele barve.  Imam eno vprašanje glede nastavitve višine sedeža. Ko sem snel sedež sem ugotovil da je nastavljen na sredinski varianti. Ko nastavim na stopnjo da je sedež najvišje mi luknje za pritrditev sedeža nikakor ne pašejo ker je sedež previsoko. Pasale bi edin če bi odstranil tiste penice ki se vsedejo na nosilec sedeža, samo to pa po moje ne smem. 

 

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj kakšno sliko, bo lažje. Pri stari je šlo enostavno na vse tri nastavitve. Tam si prestavil nosilec na motorju,sedež je imel fiksne luknje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Lani sem  po 20 letih zopet nabavil motor. cbf 1000a letnik 2008

V prejšnih postih sem bral o staorjih da radi prebgorijo. Tudi povezava do tega - https://www.tommotec.de/lichtmaschine-stator-honda-cbf-1000-sc58-sc64-2004-2012/a-697/  Ali ima kdo vgrajenega ? Kaj je z reglerjem ker na tej strani sta dva https://www.tommotec.de/motorrad/honda/bis-1000ccm/cbf-1000-sc58/elektrik/regler-gleichrichter/

 

Hvala za odgovore

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

 

Po novem sem tudi sam lastnik CBF1000FA. Zanima me če ima kdo zmontirano dodatno vtičnico 12V blizu krmila? In sicer zaradi napajanja navigacije, filanje telefona,... (dalše fure seveda). Ma kdo kašno sliko?

 

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!