Skoči na vsebino

Gume - Pnevmatike splošno, dimenzije, legalnost itd..


FalcoR

Priporočene objave

pred 13 urami, thumper pravi:

dvomim da bi komu povedali ko kaj spremenijo.. če na moto gp naredijo v 2 tednih drugačno gumo je pa sava nebi v 2 letih ..

Primerjaš GP z rajo :OK:

Res ne vem kje logika, da bi spreminjali recepturo če pnevmatika špila in dobivajo zelo pozitivne povratne informacije. Spreminjanje recepture pomeni nova testiranja in nov vložek v že preverjeno in dobro prodajano pnevmatiko .......probaj razmišljati bolj kapitalistično pa bo prec jasno.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in gume se trošijo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, DAMI34 pravi:

in gume se trošijo :D

gume se gumajo :jezik:

morm rečt, da CSA III, kljub temu, da sem bil mal skeptičen zarad kanalov (nametani so k s fračo) za mojo umirjeno vožnjo prav ornk limajo ... skratka ... zadovoln :OK: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

nč a, Sovenci so gumo naredli, ne pa Čehi. Povej jim!!!

...matr jim češko pokvarjeno... BANDA ..ajga... prokleti čehi pokvarjeni.... še sandalov ne znajo narest...ajga.... kaj šele gumo...

....ajga.

...če'b čehi znal gumo narest, bi u gojzarjh z njihovo gumo na podplath po našh hribh hudil... ajga... ne pa u sandalah..... banda čeharska...ahojarska.... ajga...  če'b znal ornh gumo narest, ajga, jih neb' blo tolk ....k se kondomi ne'b trgal...ajga...

...prekleti čehi...ajga..

:P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Kmet2 pravi:

Primerjaš GP z rajo :OK:

Res ne vem kje logika, da bi spreminjali recepturo če pnevmatika špila in dobivajo zelo pozitivne povratne informacije. Spreminjanje recepture pomeni nova testiranja in nov vložek v že preverjeno in dobro prodajano pnevmatiko .......probaj razmišljati bolj kapitalistično pa bo prec jasno.  

zdej si pa tole tvoje kar sem odebelil še enkrat počasi preberi pa boš dojel kaj sem hotel povedat... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

zdej si pa tole tvoje kar sem odebelil še enkrat počasi preberi pa boš dojel kaj sem hotel povedat... :whistle:

Dojel sem jaz že prvič , pa vrjetno ne samo jaz . 

Lp 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A lohka bl počas tipkate prosim ...

Jest ne morem brat tolk hitr, dojemam pa spljoh ne :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎23‎.‎5‎.‎2016 at 9:06, Kmet2 pravi:

.......probaj razmišljati bolj kapitalistično pa bo prec jasno.  

....    :slap:

.... jest sem tut šele zdej dojel....  :D

....zakaj niste že prej tako kapitalistično razmišljali, ker je biu ceu maj dež.... :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 19. 5. 2016 at 14:41, DAMI34 pravi:

napiši še mere gum, pa kter moped, ampak ja, premalo za Mitas, sem par postov nazaj povedal zakaj.

Moped je Monster S2R 1000 (180kg) in jest na njem s 75kg. Gume 120/70R17 in 180/55R17

Torej, fabrika priporoca tlak 2,1/2,2. Po 3200km, z Mitasko, je zadnja se lepo nad polovico. Bom pa probal tlak malo pojacat, pa da vidim, ce kaj vidim ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, compaq pravi:

Moped je Monster S2R 1000 (180kg) in jest na njem s 75kg. Gume 120/70R17 in 180/55R17

Torej, fabrika priporoca tlak 2,1/2,2. Po 3200km, z Mitasko, je zadnja se lepo nad polovico. Bom pa probal tlak malo pojacat, pa da vidim, ce kaj vidim ;)

2,25 in 2,50 lahko komot. Sicer pa, če ne čutiš nekega zvijanja, povečane obrabe, lah tut na tem ostaneš, sam men je za te mere kar mal nizek.

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, mladench pravi:

@thunderace pa še sprednjo zamenjej, k je pa res veeeeliiiiik + napram ss2.

...pa še res je. Prednja guma bistveno več prispeva k lepši in boljši vožnji, kot zadnja. In Pri Savi jim je to enkratno uspelo. Prednja pnevmatika je nevtralna, lahkotna, zanesljiva.... skratka ima vse, kar imajo veliki..  :D

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se mi bo zadnja dobr obnesla sigurno pride tudi sprednja. Tako da upam da bom pozitivno presenečen :jezik:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thunderace pravi:

Če se mi bo zadnja dobr obnesla sigurno pride tudi sprednja. Tako da upam da bom pozitivno presenečen :jezik:

Vsi vemo, da SportForce v vseh pogledih prekaša SS2....

...in v tem primeru imaš "boljšo" zadnjo pnevmatiko, kot sprednjo (SS2 je poznana, da rada brez razloga zdrsne)...in zna biti neprijetno in nevarno, ker ti daje zadnja zaupanje, prednja ti pa kar naenkrat brez razloga zdrsne.....in maline...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat mi SS2 še ni zdrsnila ne sprednja, ne zadnja - (vožena do roba). Sej sprednja sploh bolš da ne :cry:

Upam da malin ne bo :nono:

Popravljeno . Popravil thunderace
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, thunderace pravi:

Zaenkrat mi SS2 še ni zdrsnila ne sprednja, ne zadnja - (vožena do roba). Sej sprednja sploh bolš da ne :cry:

Upam da malin ne bo :nono:

poročaj  o vtisih ko jo probaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, Wakasaki pravi:

poročaj  o vtisih ko jo probaš

.... brez veze... in škoda besed.

...dovolj bo samo

:D

 

 

:P

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Wakasaki pravi:

poročaj  o vtisih ko jo probaš

Sporočim ko bom probal ;)

 

pred eno uro, Zivnorc pravi:

.... brez veze... in škoda besed.

...dovolj bo samo

:D

 

 

:P

 

Upam da bo res samo :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!