Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Če maš nogo 45 in iščeš skornje dainese tcx pa še mariskateridrugi glej št večje. ŠE posebej če si 45,5 kakor jaz. Ni treba trpet v njih so lahko (in morajo biti) udobni. Ne se zafrknit s številko. Seveda preveliki tudi ne smejo bit.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo mogoče, kje bi se dalo dobiti RABLJEN kombinezon DAINESE D-AIR PROFESSIONAL za bolj spodobno ceno, ker novi mi je predrag.

Malo preveri cene pri večjih BMW dilerjih, če imajo kaj na zalogi. Konec sezone se da kombinezone dobiti mnogo ceneje. Predlani oktobra sem dal v Nemčiji za BMW enodelnega 1100, namesto 1790.

Zanimivo, da je cena spomladi spet skočila na normalno.

mMa9m9BuBNssBSDD9ZbE-vg.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A si kdo mogoče lasti Tschulov kombinezon? Men je dokaj lep, sploh za poleti zna bit zanimiv, cena je ugodna, le hlače mi delujejo šlampasto, saj ima izredno slabo elastiko v predelu pasu. http://www.kmc.si/si/motoristicni-kombinezon-tschul-747-black-white-i31199.shtml

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 11. 2015, DAMI34 pravi:

A si kdo mogoče lasti Tschulov kombinezon? Men je dokaj lep, sploh za poleti zna bit zanimiv, cena je ugodna, le hlače mi delujejo šlampasto, saj ima izredno slabo elastiko v predelu pasu. http://www.kmc.si/si/motoristicni-kombinezon-tschul-747-black-white-i31199.shtml

Nekje na tem forumu sem nekoč bral da za tschul šivajo obleke pri MBR (slovenija) tudi kombinezoni so čisto isti.

Jaz z MBR sem bil zadovoljen je bil bolj komot verzija, razen ene počene zadrge nisem imel problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, jany pravi:

Nekje na tem forumu sem nekoč bral da za tschul šivajo obleke pri MBR (slovenija) tudi kombinezoni so čisto isti.

Jaz z MBR sem bil zadovoljen je bil bolj komot verzija, razen ene počene zadrge nisem imel problemov.

Žal ne bo šlo, 52 cifra zgornji del ok, hlače prevelike, lezejo dol, elastika prešvoh, 50 cifra mi je pa premala :( škoda, k zgleda pa dokaj lepo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na povezavi KMC trgovina, ima model na TSCHUL kombinezonu nizke škornje. Kako je to v praksi kaj? Že neki časa razmišljam o nakupu usnjenga kombinezona, pa me mal bega, ker imam trenutno samo polškornje. Se bojim, da ko sediš na motorju, da hlače zlezejo gor in je pol to bolj tak tak...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bolj krneki kot tak tak, jih mam sam in sem šel kaj kmalu po visoke škornje ker polškornji niso bili za nikamor četudi je moj "kombinezon" hlače pa jakna posebej...

Sedaj sem uspel celo preuknjat membrano s palcem te polškonje, evo pa mam razlog za it po nove. Nikoli več polovične velikosti četudi touring in za bit v njih pol dneva če je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 hours ago, jany said:

je kdo že naročal na tej strani ?  http://moto-leder.com/index.php?route=common/home

Meni se zdijo kar sumljivi:

1. fotografija s Hot Deals je ukradena s FC-Moto

2. nobenega podatka o firmi, ce googlas pod tem imenom ne najdeš kaj dosti

3. sodeč po nemškem registru v Aachnu ni nobene firme s podobnim imenom

4. link na design ti vrze neobstojeco stran

5. link na trgovino te vrze na rusko starn

6. nemška firma pa .com in .de

Nobena od teh zadev ne pomeni da gre nujno za nateg. Plus to, da sem si vzel vsega pet minut za preverjanje. Zdaj, ce bi to bili italijani, bi se mi take nelogičnosti še zdele zelo mozne, pri Nemcih pa precej manj. Poskusi, potem pa poročaj :) da se ostali naučimo iz tvojih napak

15 hours ago, jany said:

je kdo že naročal na tej strani ?  http://moto-leder.com/index.php?route=common/home

Meni se zdijo kar sumljivi:

1. fotografija s Hot Deals je ukradena s FC-Moto

2. nobenega podatka o firmi, ce googlas pod tem imenom ne najdeš kaj dosti

3. sodeč po nemškem registru v Aachnu ni nobene firme s podobnim imenom

4. link na design ti vrze neobstojeco stran

5. link na trgovino te vrze na rusko starn

6. nemška firma pa .com in .de

Nobena od teh zadev ne pomeni da gre nujno za nateg. Plus to, da sem si vzel vsega pet minut za preverjanje. Zdaj, ce bi to bili italijani, bi se mi take nelogičnosti še zdele zelo mozne, pri Nemcih pa precej manj. Poskusi, potem pa poročaj :) da se ostali naučimo iz tvojih napak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj majo placila tudi preko kartic. Ce res dela, je to ponavadi se en plus (vec preverjanja kot Paypal) Res je, da so najvecji nateguni ponavadi skriti za denarnimi nakazili. Jaz sem samo zgoraj napisal kaj me moti. Se pa strinjam da stran zgleda bolj profesionalna od marsikatere velike trgovine.

Poskusi najti vsaj podatke o firmi, ki se gre to. Ce je res v EU ti morajo to posredovati, prav tako podatke ali so zavezanci za DDV etc. V bistvu ce ti poslejo stevilko zavezanca za DDV jih lahko mirno poisces  registru. Meni tega ni uspelo najti na njihovi strani.

tu je razlozeno kaj vse bi morala spletna prodajalna, ki domuje v EU vsebovati

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!