Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

Zato pa jaz nenehno tumbam, da si vse tiste spužvice v jaknah takoj  zamenjajte s homologiranimi ščitniki (ali pa nosite želvo).

Drugače pa je na youtubu video, koliko časa zdrži brušenje cordura, usnje in kevlar (tip si po nogi brusi z brusilko).

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje ni tolko problem v spuzvi, kot v temu, da ne ostanejo tako na mestu. 

recimo moj kombinezon je ful varn, ker je tko ozek, da se še jst ne morem premikat in na motor zlezt. :lol1::lol1::lol1: 

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej mi skrivnost, kako gor strpaš hlače :dry:.

Jaz sem probala Dainese dve številki, ena mi je premajhna, druga prevelika. In sem obupala :blush:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne hec, sej zdej so mi hlace spet prav. morem pa met nujno podhlace spodi (od dam-pro jih en forumas dela in so mi super), ker se mi drugace tako zažrejo v kolena da mislim da mi bojo odpadla. bi pa jst rabla prav gvisno eno stevilko vecje hlace, samo za to malo kar jst rabim bojo tudi za naprej dobre. mam pa a* 44 taljanska stevilka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, KARMEN1 said:

Povej mi skrivnost, kako gor strpaš hlače :dry:.

Jaz sem probala Dainese dve številki, ena mi je premajhna, druga prevelika. In sem obupala :blush:.

Malo več, ali pa malo manj, dodaj na krožnik... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 25. 2. 2016 at 10:40 AM, KARMEN1 said:

Povej mi skrivnost, kako gor strpaš hlače :dry:.

Jaz sem probala Dainese dve številki, ena mi je premajhna, druga prevelika. In sem obupala :blush:.

Ker si pač visoka in vitka, obratno kot dainese pričakuje pri normalnih številkah. Isti šmorn pri meni. Seveda ima tudi zlatarsko cenjene "taglie conformate" za izrazito visoke ali nizke. Na tvojo žalost le za moške. Maš pa tudi možnost po meri (naveza moto čarli + dainese fabrika) samo pol si obsojen jesti s kapalko in piti iz menzure. Malo veselega decembra in: Ma kaj je stem dainese?!? tolko plačaš pol se pa sam po sebi krči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, StaraFeltna pravi:

Ker si pač visoka in vitka, obratno kot dainese pričakuje pri normalnih številkah. Isti šmorn pri meni. Seveda ima tudi zlatarsko cenjene "taglie conformate" za izrazito visoke ali nizke. Na tvojo žalost le za moške. Maš pa tudi možnost po meri (naveza moto čarli + dainese fabrika) samo pol si obsojen jesti s kapalko in piti iz menzure. Malo veselega decembra in: Ma kaj je stem dainese?!? tolko plačaš pol se pa sam po sebi krči...

Narediš po meri +10% za prehrambene namene :OK:

 

Tako sem jaz vzel kombinezon sem reku damirju da mora bit komot da če grem na grobnik k dedi na čevape da ga morem še vedno zapet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi ga dala šivat, ampak usnjar, ki ga poznam je iz Celja, pa bi morala nekajkrat gor. 

Tako bom ostala kar na Dainese jakni in moto jeans hlačah. In priznam, ga ni čez komot, predvsem poleti, ko se z motorjem vozim v službo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, KARMEN1 pravi:

Lahko bi ga dala šivat, ampak usnjar, ki ga poznam je iz Celja, pa bi morala nekajkrat gor. 

Tako bom ostala kar na Dainese jakni in moto jeans hlačah. In priznam, ga ni čez komot, predvsem poleti, ko se z motorjem vozim v službo.

enkrat se zapelji do lj v labo, mogoce ti bo alpinestars bolj prou. sicer se pa vsako usnje en tolko utugne. prjatlca je enih takih mer ku ti pa so ji pol hlace podaljsali. meni so moje tudi kratke ampak v predelu stegn tko da je prevec dela za to rihtat. me pa po celem dnevu pol malo bolijo noge od tega, sploh ker so zelo pokrcene.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎25‎.‎2‎.‎2016 at 10:19, KARMEN1 pravi:

Zato pa jaz nenehno tumbam, da si vse tiste spužvice v jaknah takoj  zamenjajte s homologiranimi ščitniki (ali pa nosite želvo).

Drugače pa je na youtubu video, koliko časa zdrži brušenje cordura, usnje in kevlar (tip si po nogi brusi z brusilko).

 

Veselo gledanje:

 

https://www.youtube.com/watch?v=6u_1yPMwQL8

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 28. 2. 2016 at 14:19, KARMEN1 pravi:

Lahko bi ga dala šivat, ampak usnjar, ki ga poznam je iz Celja, pa bi morala nekajkrat gor. 

A k Jožetu zahajaš.... Odličen usnjar in krojač !!!

pred 12 minutami, KARMEN1 pravi:

Jaz imam te:

200102011-3004-662x600.png

Prazne niso u redu ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ampak bolj on prihaja dol, ko ima več naročil.

Zašil mi je usnjen brezrokavnik, z emblemom MK.

Res je odličen usnjar!

To sliko sem pobrala z neta, naj slikam polne B)?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....NEEEEE POLNE HLAČE SLIKAT....   :SS

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj to sem mislila :winkiss:.

Od zadaj :010?

Popravljeno . Popravil KARMEN1
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, KARMEN1 pravi:

To sliko sem pobrala z neta, naj slikam polne B)?

JA ! ! ! !

pred 4 minutami, KARMEN1 pravi:

Od zadaj :010?

Može :P

Popravljeno . Popravil HD-Dyna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkušnje z jakno Dainese SUPER RIDER PERFORATED?

Ker je ni nikjer na zalogi za sprobati, me zanima če je res kar pravijo glede številke, da je treba vzeti vsaj eno ali dve številki manjšo?

dai2.jpg

dai1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar sem sprobaval športno krojenih jaken so čisto vse bile moja številka 54 brez omembe vrednih odstopanj. Probal sem, Dainese Rebel, santa monica, alien, racing c2 (to imam) in še eno ki sem pozabil... razen par detaljov so vse isti šmorn. Najbrž bo ta tudi in s tradicionalno prevelikim ovratnikom če si bolj širokih ramen. Osebno imam raje nastavitev širine bokov na strap. Na gumbe mi najeda če ni v 0.

primer:

racing c2 na strap

dainese-racing-pelle-p_13710681f.jpg

racing d1 na knofe:

img_115595.jpg?ver=1458169200&auto=forma

Razen barve in knofov identična jakna a tečna če knofi niso točno tam ko rabiš.

In tipična klošarija dainese možiclju je prevelika, ravno prav dolga in preširoka v zapestju a začuda prav v ovratnik (no na c2 je ovratnik odzadaj delno v elastičnem tekstilu a ne koristi prav neč.) Dainese je ok za povprečno grajenega moškega ki ne gleda na vsak gram kaj poje...

 

Pe še primer tečnega  prevelikega ovratnika:

0.jpg

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8. 2. 2016 at 12:47, DAMI34 pravi:

A si kdo lasti IXS ray?

kake informacije mogoče?

mal me tale zanima:

type.thumb.jpg.b7840eff93516ea36a949f994

evo, kr naroču. Ker KMC nima niti enega na zalogi, da bi pomeril, sem pa kr po netu naročil, na blef :P

Jooooj kok bom lep :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, DAMI34 said:

evo, kr naroču. Ker KMC nima niti enega na zalogi, da bi pomeril, sem pa kr po netu naročil, na blef :P

Jooooj kok bom lep :004

Nakup na daljavo za fiziče osebe dopušča možnost vračila v roku 15 dni če je izdelek nepoškodovn, nerabljen bla bla bla (pomeriš ga lahko) a obstaja haklc. Če so ti izrecno povedali da naročijo samo na tvojo željo dotični artikel, ni možnosti vračila brez upravičenega razloga (stvarna napaka, poškodba itd.). Naj ti bo prav pa mir. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, StaraFeltna pravi:

Nakup na daljavo za fiziče osebe dopušča možnost vračila v roku 15 dni če je izdelek nepoškodovn, nerabljen bla bla bla (pomeriš ga lahko) a obstaja haklc. Če so ti izrecno povedali da naročijo samo na tvojo željo dotični artikel, ni možnosti vračila brez upravičenega razloga (stvarna napaka, poškodba itd.). Naj ti bo prav pa mir. :D

Vem. Neki sem meril, po priloženih navodilih, in sem idealan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš kak link za ixs številke? Jaz se moram orientirat ponavadi izključno po obsegu prsnega koša in nato upati. Možnosti za uspeh je 15% nekje...

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, StaraFeltna pravi:

Maš kak link za ixs številke? Jaz se moram orientirat ponavadi izključno po obsegu prsnega kosša in nato upati. Možnosti za uspeh je 15% nekje...

po tem sem se orientiral:

http://cs.gimoto.com/cs/ixs/documents/guideline-dealer.en.pdf

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!