Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

pred 26 minutami, mbajec3 pravi:

ja to se popolnoma strinjam. ampak me je zanimalo bolj glede kvalitete in znamke. če kdo pozna oboje. bom šou zdej en dan oba pomerit pa poročam kaj sem ugotovil :D 

kvaliteta, je zelo relativen pojem, imel sem probikerja za 160€ v akciji pa so mi rekli, da bo po enmu letu razpadel, pa sem z njim prevozil preko 100000km, mel karambol in je ostal cel. Važno je kako se počutiš, pa da ti je prav in da dokupiš hrbtni ščitnik.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 se strinjam,

js ga tudi nucam že tretje leto, s tem da je prvo leto bil že skoraj vsakodnevno oblačilo. Parkrat je bil celo uporabljen med kuhanjem kosila zaradi časovne stiske, z njim sem se valjal po zborih, skakal naokoli po nekih italjanskih parkcih in nikjer ne kaže strašnih zankov uporabe. 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ob 4/5/2016 at 11:16, mbajec3 pravi:

ja to se popolnoma strinjam. ampak me je zanimalo bolj glede kvalitete in znamke. če kdo pozna oboje. bom šou zdej en dan oba pomerit pa poročam kaj sem ugotovil :D 

Katerega si na koncu kupil? :)

 

Tudi jaz iščem kombinezon, pa so mi hitro padli pod nos tile Tschul-i pa me zanima, če ima kdo. Kako je kaj poleti, so zelo vroči? Zanima me tudi, kako z želvo in zaščito hrbta? Ta model, ki sem ga gledal jaz je imel zgoraj grbo, spodaj križ je pa bil nezaščiten. Se dobi kaka želva za spodnji del, ali pa trši ledveni pas?

Pri večini kombinezonov imam problem, da če vzamem večjo številko, se mi ne prilega lepo oziroma je naguban vsepovsod, če vzamem manjšo pa nastane problem pri kolenskih ščitnikih. Od pasa do kolena imam očitno malo predolgo nogo :D in potem ko se vsedem na motor mi ščitnik zleze previsoko, ali pa tišči. Probal sem Tschul št. 50 pa mi je še prevelik. Zdaj čakam na 48 in prav malo molim, da bi spravil not svoje noge, ker mi je zeloo všeč :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sem videl v KMC na Rudniku, da imajo TSCHUL kombinezone. Cenovno so zelo ugodni.

Če ti je pa vroče v njem?

... to je odvisno od posameznika. Enim je vroče...ene zebe... nikoli nobenemu nič prow. To so softići.

Pravim motoristom ni nikoli vroče.... nikoli ne zebe. Če pa že pride do tega, pa poskrbiš za ugodje...  :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Zivnorc pravi:

Sem videl v KMC na Rudniku, da imajo TSCHUL kombinezone. Cenovno so zelo ugodni.

Če ti je pa vroče v njem?

... to je odvisno od posameznika. Enim je vroče...ene zebe... nikoli nobenemu nič prow. To so softići.

Pravim motoristom ni nikoli vroče.... nikoli ne zebe. Če pa že pride do tega, pa poskrbiš za ugodje...  :D

Dej ti kombinezon gor pa zalaufej BČSko, trava mi je zrasla spet :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, HD-Dyna pravi:

Dej ti kombinezon gor pa zalaufej BČSko, trava mi je zrasla spet :P

tko ja ... pol pa naj v kombinezonu še base nareže, da se nau poškodovau :jezik:

 

štekaš :P

 

Popravljeno . Popravil maus
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

tko ja ... pol pa naj v kombinezonu še base nareže, da se nau poškodovau :jezik:

štekaš :P

Štekam ... Maus zmeri pristavi svoj lonček...

A prou štekam ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... emmm...

..... sami konjijedni.... poklič vse na kup... pa garantiram, da popasete travo v pol ure... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tele ćuŁ kombinezone sm šel gledat in je meni na pogled in otip enaka roba kot MBR od motobi; za mene k se sedemkrat na leto spravim samo po cesti vozt je okej, za neka resna motoriranja pa vem da bi kupil kej bolj kvalitetnega.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Zivnorc pravi:

... emmm...

..... sami konjijedni.... poklič vse na kup... pa garantiram, da popasete travo v pol ure... :P

Mi samo čakamo .....baje da je danes cel dan sonce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Zivnorc pravi:

... emmm...

..... sami konjijedni.... poklič vse na kup... pa garantiram, da popasemo travo v pol ure... :P

Yp, kt da bi dal kure lisici čuvat... Ti bi spet neko kolektivno swinganje... Prid pa pokosi, BČSka ti bo zarjavela...

Sej boš dobil tist star pir no :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Zivnorc pravi:

Sem videl v KMC na Rudniku, da imajo TSCHUL kombinezone. Cenovno so zelo ugodni.

Če ti je pa vroče v njem?

... to je odvisno od posameznika. Enim je vroče...ene zebe... nikoli nobenemu nič prow. To so softići.

Pravim motoristom ni nikoli vroče.... nikoli ne zebe. Če pa že pride do tega, pa poskrbiš za ugodje...  :D

 

sem hotu nabavit, hlače preširoke, rlastika ne drži dovolj, za debele riti :( pa mi je lep, jebački, cenovno ugoden

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

sem hotu nabavit, hlače preširoke, rlastika ne drži dovolj, za debele riti :( pa mi je lep, jebački, cenovno ugoden

...ja lej... a sem jest kriv, če te ni dost v hlačah...   :huh:

..   :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

sem hotu nabavit, hlače preširoke, rlastika ne drži dovolj, za debele riti :( pa mi je lep, jebački, cenovno ugoden

Če so ugodne, jih daj v Celje popravit :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, HD-Dyna pravi:

Če so ugodne, jih daj v Celje popravit :blush:

brezveze :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem textil hlače + jakna, najraje svetlo sivi barvi, oz. iščem svetel kombinezon. Ciljal sem na Revit Tornado, pa mi hlače visijo ko vreča od krompirja. Mam v vsaki hlačnci še placa za eno nogo. Sm kr malo razočaran...

Najraje bi, da je jakna kratka in da jo je mogoče speti z hlačami.

Po netu sem že pobrskal kar nekaj artiklov, vendar pol od tega pri nas ni dostopno. 

Nosi kdo kaj podobnega in kvalitetnega?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Modeka bs center? Al bi ti tekstil hlace in usnje jakno? To majo pa v trzinu na hondi nekaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, HyperJack pravi:

Iščem textil hlače + jakna, najraje svetlo sivi barvi, oz. iščem svetel kombinezon. Ciljal sem na Revit Tornado, pa mi hlače visijo ko vreča od krompirja. Mam v vsaki hlačnci še placa za eno nogo. Sm kr malo razočaran...

Najraje bi, da je jakna kratka in da jo je mogoče speti z hlačami.

Po netu sem že pobrskal kar nekaj artiklov, vendar pol od tega pri nas ni dostopno. 

Nosi kdo kaj podobnega in kvalitetnega?

Hvala

js sem pozimi nabavil tole: http://www.bscenter.si/motoristicna_jakna_clover_ventouring

ker sem iskal nekaj lahkega za poletje, ne preveč enduro in da se spne s hlačami. po par vožnjah zadovoljen, edino skoda je, ker nimajo podaljšanih številk. sam to za tebe ne bi bil problem po moje. je pa multifunkcijsko (zračno, za dež, za hladno). priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, biker77 pravi:

Modeka bs center? Al bi ti tekstil hlace in usnje jakno? To majo pa v trzinu na hondi nekaj. 

Moj glas za Modeka, pa še nemška roba je, tako da bo primerna za GSko.

Imam njihove hlače, imaš pa tudi jakno oz komplet, cena zelo ugodna.

Opral sem jih v stroju, program za "outdoor" :) pa so spet "bele"

 

 

Modeka-Jacke-Breeze-084540-11002869_2.jpg

Modeka-Jacke-Breeze-084540-11002869_3.jpg

ZqeVnO9pqpeU3dSSZJM,modeka_breeze_39.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U jebemti, sem že čorav. Pa res. sem nahiter tist crashpad videl, pa je zgledalo kot da je na povešeni joški.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Moj glas za Modeka, pa še nemška roba je, tako da bo primerna za GSko.

Imam njihove hlače, imaš pa tudi jakno oz komplet, cena zelo ugodna.

Opral sem jih v stroju, program za "outdoor" :) pa so spet "bele"

 

To je to! Hvala ! sicer jakna ne deluje preveč telirana, ma mogoče bo dobro stala...nemško ja...uvoženo v nemčijo, sem zdej tudi BUSE vozil slabe dve sezone, pa poka po šivih...za nikamor... pa ni blo glih poceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hlače mam dve sezoni, smešna cena, fine, udobne, držijo, notranja podloga za odstranit je tanka a učinkovito topla

kvalitetno ti rečem

od kawe hlače so se že parale po prvem letu

jakno od kawe pa še uporabljam, je kompatibilna zadrga s hlačami

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!