Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

pred 12 minutami, nejc74 pravi:

Saj majo placila tudi preko kartic. Ce res dela, je to ponavadi se en plus (vec preverjanja kot Paypal) Res je, da so najvecji nateguni ponavadi skriti za denarnimi nakazili. Jaz sem samo zgoraj napisal kaj me moti. Se pa strinjam da stran zgleda bolj profesionalna od marsikatere velike trgovine.

Poskusi najti vsaj podatke o firmi, ki se gre to. Ce je res v EU ti morajo to posredovati, prav tako podatke ali so zavezanci za DDV etc. V bistvu ce ti poslejo stevilko zavezanca za DDV jih lahko mirno poisces  registru. Meni tega ni uspelo najti na njihovi strani.

tu je razlozeno kaj vse bi morala spletna prodajalna, ki domuje v EU vsebovati

 

Včeraj je bil pay pal znak danes ga ni ko sem se registriral :D Za foro sem probal naročit eno pod kapo za 4€ pa mi ne pusti plačat :D   JE blo preveč poceni da bi blo res :D 

Problem je le da Buse v Sloveniji nikjer ni na zalogi :/ Tako da bo treba Fc moto :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se na motoin.de poglej, te majo tud kar nekaj od Büse.

Ceprav si zamudil 20% popuste konec novembra, bojo pa verjetno kmalu pobozicni. (ceprav popusti ne delajo na ze znizane cene)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 56 minutami, nejc74 pravi:

se na motoin.de poglej, te majo tud kar nekaj od Büse.

Ceprav si zamudil 20% popuste konec novembra, bojo pa verjetno kmalu pobozicni. (ceprav popusti ne delajo na ze znizane cene)

Sem gledal motoin tudi ja.

 

Ma bom šel prvo do charlija lahko mi bo kak dainese ali alpinestar všeč :-D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

mi lahko lastniki dainesov in A* višine 180-185cm (70-80kg) napišejo kakšno velikost kombinezona nosijo?

bi zamenjal svojega, pa ne vem katero velikost sploh moram gledat.

svojega probikerja imam velikost 50, spyka pa 52, imam pa 182cm in 70kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dainese...

jst 95kg, 188cm - 56

kolega cca. 90kg, 190cm - 54

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na oko boš 50 ali manj pri dainese če hoščeš pravi tight fit. Mali problem bo ker si velik in droben dainese pa zgleda kot da je delan za male in širše.

Jaz sem 190 in 92kg pa mi je št 54 še prekomot. a 52 pa ne dobim gor (no ja kakšno nepreveč sport jakno) pa tudi če bi bi bilo samo za v cirkus (vse prekratko, rokavi pas hlače...). Zase vem da je dainese 104 (podaljšana 52) ravno prava stvar a kaj ko stane oko iz glave (ta eksotika ni nikoli na popustih).

Oblekel enodelca dainese 54 z mukami (model flanker ki mi je bil zelo všeč in to brez želve) in hodil po trgovini kot notredamski zvonar. Itak da nebi mogel vozit motorja tako... še več posadit bi me morali nanj. Za nameček je bil še moj glas bolj od princeske kot od moža. :/

V številkah 56 kljub želvi pa preohlapno vse skupaj. Dvodelni 54 pa bi še bili če bi jih uspel zapet skupaj tako pa sem bil kot krof. :/

Alpinestarsa nisem uspel nažalost nikjer sprobat menda pa je podobno dainese.

MTECH - boljalimanj enako kot dainese pa še zadrge pašejo med sabo (z dainese)

Spyke 54 tesna ko hudič, 56 krepko preohlapna.

Zapelji se do kozine čez par dni ko bo vse lanski model, pa sprobaj. :D

Druge ni, ne kupuj na blef ker imaš cca 25% možnosti da ti zadovoljivo uspe in 0,1% da bo to to. Poskusi kje spidi... menda je za visoke in ozke... jaz jih nisem našel nikjer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

pri vseh teh stvareh, pa tudi pri kombinezonih je tko ... odvisno od modela, materialov ect ect ...
 kot da bi rekel a se da primerjat kawasaki in še kakšen motor ... da se, če sta v istem rangu ... recimo R1000 ... al pa 600-tke med sabo ...

Dainese je v rangu od 600 € pa do 2.900 €

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/7/2016 at 5:40 PM, Spider™ said:

kaj pa suomy kombinezoni, ima kdo? Je to bolj probiker in first kvaliteta ali se lahko primerja z A*,...?

Kot sem na lastne oči vidu, je kombl res kvaliteten, kolega je odletu ene dvakrat pa komblu nč, nobenih nitkanj šivov nisem opazil,da bi se mu dogajal, tko res solid kombl pa mel ga je neki let, tud sam razmisljam o Suomy sam k njiker ni za sprobat,da bi vidu kakšen je, sam se bojim,da ne bo kot as sp1,res je bil fajn za nosit, sam kvaliteta ga mal jebe (nitkanje sivov, odpadel "pokrov" glavne zadrge prvo sezono), zato ne bi več astarsa imel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam eno vprašanje. Imate kakšno priporočilo kam dat popravit strgano podlogo pri kombinezonu? Imam enodelnega SPIDIja, ki je sicer odličen kombinezon, le podloga res ni posrečeno narejena. Ni odstranljiva, poleg tega pa je tako čudno pritrjena, da imam probleme z njo pri oblačenju že od novega kombinezona. Ni torej presenetljivo, da se je kaj kmalu vse nekaj začelo trgati.

Ker je kombinezon (razen podloge) še vedno v odličnem stanju, mi dobro sede in tudi sicer super služi, ga ne bi želel menjati samo zaradi zanič podloge.

Kdo bi torej bil pravi naslov za popravilo ali pa celo menjavo podloge?

 

 

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi na tvojem mestu najprej poklical Vido iz Lukovice. Če zna delati za Dainese, Spyke,..., bo znala popraviti tudi podlogo. Če pa ne, bo znala povedati kdo bi ti to naredil. 031 644 922

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Zivnorc pravi:

...men bl zgledaš ko Power Ranger...

powerranger.jpg

Power Kawa :ras: 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa sem dobil, v dainese ni šans da se stisnem :D  Je delan za atlete.

Nakoncu sem najbolj udoben v Clover X2 52 številka :D 

s-l1600.jpg

ter Dainese tr course škornje

Botas-dainese-tr-course-out-amarillas-10

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa si dobu. :)

Dainese je drugače delan za normalno (povprečno) visoke pa razmeroma vitke ki radi spijejo pivo ali dve. Malokateri atlet zleze not. (preširoko v bokih preozko v ramenih noge pa odvisno od športa... izrazito masivne noge ne rahlo masivne pa ja.)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam 178cm pa 93kg pa rad spijem pivo pa ga nedam gor :-D 54 tudi je zelo tesen za večjega sem premajhen.

Probal sem še spyke 52 in 54 ni šans ramenski ščitniki kot da so bili obrnjeni navznoter :-D 

 

Clover katerega sem kupil se me res lepo objame tudi z podobleko in hrbtnim ščitnikom je bil udoben ;-) torej ko se bo usnjeno zmehčalo bo super ;-) 

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Zelo lepega si kupil.

Jaz imam težave z Dainese usnjenimi hlačami, ker so mi 44 premajhne, 46 pa prevelike :blush:.

Pa hlač nimajo nič kej vmesnih številk kot kombinezonov npr: 27 ki je skrajšan 54 ?

 

Nič ene dve dobre večerje pa bo 46 lih prau :-P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, KARMEN1 said:

Zelo lepega si kupil.

Jaz imam težave z Dainese usnjenimi hlačami, ker so mi 44 premajhne, 46 pa prevelike :blush:.

Po mojih opazanjih se usnjene z uporabo kar raztegnejo. Tako da ce spravis 44 gor potem bojo po parih voznjah ravno prav.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Zivnorc pravi:

Al pa dva huda joginga..pa bp prav 44... :lol1:

 

Lažje je se dvakrat najest kot pa dvakrat đoging :-D 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!