Skoči na vsebino

MOTO kombinezon - primerjave, izkušnje, barvanje, nakup, vzdrževanje..


PILY

Priporočene objave

pred eno uro, HD-Dyna pravi:

Super, če sklepam kako grejo številke naprej ....68  :eek:

sej, če slučajn nisi kje točno v mero, pa mal nategneš meter, al pa trebuh not povlečeš :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, ima kdo mogoče kak kontakt od koga, ki se ukvarja s popravili kombinezonov, natančneje, da recimo prebarva usnje iz modre na oranžno... če je to mogoče? 

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti se mogoč mal zafrkavaš, sam kolikor sem jaz enkrat gledal opcije barvanja kombinezona zgleda ravno tako.. Barvo za usnje in lepo počasi in vztrajno s penzlom.. Eni tudi špricajo, če gre za kakšne bolj enostavne površine..

Ta je npr pobarval zeleno jakno v črno - vse s čopičem.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zafrkavam se.. :) imam nekaj modrih črt na kombinezonu in me pač zanima, če se kdo s tem ukvarja, oz. če je možno... pri nas.. :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Lamb of God said:

ne zafrkavam se.. :) imam nekaj modrih črt na kombinezonu in me pač zanima, če se kdo s tem ukvarja, oz. če je možno... pri nas.. :) 

Kolikor sem bral po tujih forumih je ena od solidnih opcij "nero d'inferno" ampak so bili tudi že nezadovoljnji z njim oz so pričakovali več vendar je sum da niso vedeli kaj počnejo. (so tudi druge barve ne samo črna menda)

inferno.jpg

Je mikalo tudi mene a po videnem nisem se odločil. Če bi se pa bi se za to.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RENOVA SLEVEC & CO, d.n.o. Domžale tel 031 673 120 

Sem šel včeraj iskat kombinezon ki sem ga imel na čiščenju. Nekaj so mi tud popravili-pobarvali. Tako da priporočam.

je pa gospa omenila da tudi barvajo...tudi škornje če je treba. Skratka zelo zadovoljen.

lp brabos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To samo čiščenje, al je bilo vključeno tudi tisto, ko si napisal, da so ti nekaj popravili/barvali?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj.....z popravki.....res pa da so bili minimalni.......na parih mestih......pa samo črna barva.......

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej.......vsakomur kakor paše....sam sem se odločil za "strokovno" čiščenje....pa mi ni žal....

Sem pa  samo podal svojo izkušnjo.....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, cikadina pravi:

a to scistijo tudi notranjost?

pri mojem spyke so snemljive in pralne podloge :ras: 

se pa tudi strinjam z @brabos da pro. čiščenje ne more škodit in prav je da delimo izkušnje! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, mbajec3 said:

http://www.kmc.si/si/motoristicni-kombinezon-tschul-747-black-i32615.shtml

me samo zanima kaj mislite o tem kombinezonu...če se splača to kupovat. trenutno je to v mejah mojega budzeta. sem zacetnik :D

Pozdravljen,

mel isto znamko kombinezona 5 let. Jaz sem bil zadovoljen.

Moj je nov stal 299€.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ker si začetnik vzemi najosnovnejšega. :P

Tschull je šival za nekdanji motobee s katerim so nekateri bili zadovoljni eni pa so rekli to je to za ta denar. Bolje bo od tipičnega tekstila v večini primerov. Kožo ti pa rešujeta sreča in znanje, tko da se spravi ven iz statusa začetnika najprej in glede sreče pa ti lahko svetujem le da je ne izzivaš.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni zlo všečen, cena dobra, vendar mere nikakor mi ne sedejo. Hlače so mi preširoke. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, mbajec3 pravi:

brez tega da pomeriš ne bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

brez tega da pomeriš ne bo šlo.

ja to se popolnoma strinjam. ampak me je zanimalo bolj glede kvalitete in znamke. če kdo pozna oboje. bom šou zdej en dan oba pomerit pa poročam kaj sem ugotovil :D 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!