Skoči na vsebino

Motocikli 125ccm

Odkrijte razburljiv svet 125ccm motornih koles - od starih do novih modelov, izkušnje, predelave, preizkusi in reševanje težav. Pridružite se nam!

  • Filtriraj teme po forumu
    1. ustavili so me brez izpita.... 1 2 3 4

    2. Derbi Gpr 125 2009

    3. City Of Edgewater Florida

    4. Derbi Gpr 125ccm 2009

    5. Pioneer

    6. Honda ORION A.T.

    7. Policisti:D

    8. Kateri motor 1 2

    9. Izbira motorja?

    10. kombinezon na 125 1 2 3 4 12

    11. Keeway exceed 125

    12. Generic Trigger SM 125

    13. Pomoč

    14. gilera cougar

    15. Enduro 125-250 za offroad 1 2

    16. Nakup krosa xxx znamke

    17. pomoč pri cilindru 1 2

    18. BWM F125C 1 2

    19. rezervni kosi!!

    20. honda cub 90




    • Zadnje objave

      • miran985
        Glede plastik....plastike pri Kove so pa vsaj 2 razreda višje od x-capa...glede same kvalitete plastike. Veliko se ubadam (šiht+ ostalo) z kvaliteto in materiali plastike....in nasploh kvaliteto. Kove bo zagotovo šel marsikje po brezpotjih, verjetno tudi kdaj na tla. Tukaj njegove plastike zmagajo. X-cape pa je pač lep izdelek za katerega velja glih kontra učinek. Bolje da ne gre po tleh in bolje da nikoli tega ne vijačiš 😉. Tudi dosti težji je od kove 800.  X-cape sem vozil (ne po parkingu ampak kar malo več). Zelo lepo se vozi, dobro vzmetenje, zavore tudi izjemne, čisto linearen agregat. Pri sedenju in poziciji armaturke spominja na multistrado. X-cape bi priporočal ljudem ki veliko vozijo po cesti in nekih 5-10% zraven še makadama.  V živo je x-cape tudi lepši kot na slikah. Isto velja tudi za Kove.  Glede ekranov....za pravi adventure ne rabiš super duper big screen. Važno da imaš GLAVNE informacije pa da dela. V tem primeru recimo ima T7 od samega začetka všečno (vsaj zame). Je pa to spet moj pogled. Verjamem pa da nekomu pomeni ekran več kot vse ostalo na motorju.  Eni pa pač buljimo okrog in okrog motorja samo na ekran ne....ker okolica nam da spomine..... LP
      • CINDAPP
        Tudi sam sem že zvozil gumo (nova-drugi dan defekt)z črvom.Sedaj pa je bil tako mali žebelj ,da se mi je zdelo škoda zvrtat gume za črva. Rešil vulkanuzer z notranjo fliko.Še dobro da nisem sam poskušal saj je bil žebljiček ful postrani🤫
      • VS800
        MAl mn ti nej še piHA
      • Kmet2
      • Frenk 67
        KOk je na morju lepš k duMA
    ×
    ×
    • Ustvari novo...

    Pomembne informacije

    Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!