Skoči na vsebino

Motocikli 125ccm

Odkrijte razburljiv svet 125ccm motornih koles - od starih do novih modelov, izkušnje, predelave, preizkusi in reševanje težav. Pridružite se nam!

  • Filtriraj teme po forumu
    1. Izpušni ventil (RAVE?) 1 2

    2. 125 hard enduro 1 2

    3. Osvetlitev armaturne plošče 1 2

    4. Honda CBF 250 in Yamaha YBR 250 1 2

    5. motoscout.de

    6. Yamaha YBR250 vs. konkurenca

    7. Rotax 122/123

    8. trikolesni piaggio

    9. Nalepke za cross

    10. MZ 125 SM 1 2

    11. registracija 1 2 3 4 5

    12. nalepke za tdr-ko

    13. Auspuh 1 2 3

    14. Derbi Mulhacén 125 1 2

    15. Kateri kros motor kupit? 1 2

    16. Kateri cross motor 1 2 3

    17. Nakup Daelim v okvari ali karamboliran

    18. Cagiva mito vs. Aprilia RS

    19. RS 125 in Mito 125

    20. QINGQI QM250

    21. Homologacija (konjički) 1 2

    22. gilera rx arizona hawk 125




    • Zadnje objave

      • DAMI34
        Moja moja je danes vtisnila 🥰
      • Frips
        Ok, bom malo bolj natancno prebrskal to temo:) Me kar nekaj casa ni bilo na Motosvetu in sem v zaostanku:) A tega k jst gledam? $10,000, ~8.000milj, remus ispuh in bocni ktm kovcki  
      • Gricko
        Pedrosa pa..... vsaka čast, pride in jih vse šola ( razen Acosta, ki vozi res lepo), če bi hotel, bi še na 3 mesto prišel, pa se mi zdi, da se je raje zadržal....
      • Gricko
        mm kot ponavadi, sredi dirke mu misli pobegnejo v peskovnik.... in hop ...   Potem pa mrak na očke in gasa.... samo gazi, se zaletavaj.....pač njegova standardna vožnja, ko se mu nekaj zalomi, do takrat je lepo vozil   Peco..... spet premalo odločen, menca, se rine ko mu tega ne bi bilo treba in konča kot je... ma kriv ni bil on ampak BB, ki je iskal prostor, kjer ga ni bilo- kot že ničkolikokrat prej.....   Martin pa...... dejansko z glavo..... letos veliko bolj premišljeno kot lani..... je kar zelo resen kandidat za končno zmago bomo jutri videlo, kako se bo končalo    
      • Gricko
        ni panike z oklepi.... sej je v tej temi par  strani nazaj.... so pri gresiniju že v startu/ ob podpisu  naročili celo kontejnersko ladjo oklepov😆
    ×
    ×
    • Ustvari novo...

    Pomembne informacije

    Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!