Skoči na vsebino

Motocikli 125ccm

Odkrijte razburljiv svet 125ccm motornih koles - od starih do novih modelov, izkušnje, predelave, preizkusi in reševanje težav. Pridružite se nam!

  • Filtriraj teme po forumu
    1. Supermoto 125 1 2 3 4 13

    2. elektronska blokada

    3. Honda CBR 125

    4. cross

    5. čip za 250 ccm 1 2

    6. Hyosoung GT250R

    7. Grobnik 27.4.2007 1 2

    8. Primorci!!!

    9. razlika med daystar in daystar VL

    10. Cagiva Planet 125

    11. Honda CBF 250 1 2

    12. Hyosung GV 250 Aquila

    13. Kymco Venox 250

    14. !!! PFEIFER MOBIL !!!

    15. Hyosung XRX vs. ostali 4T enduro 1 2

    16. Honda CR 125R

    17. frizura za 125ccm 4T 1 2 3 4 12

    18. Kymco Quannon 125 1 2

    19. Ker motor na izpitu 1 2 3

    20. Cagiva X8 1 2

    21. Težave z sklopko(zeger)




    • Zadnje objave

      • RobiRoberto
        ILegalno, kakor jaz pred 50 leTI
      • RobiRoberto
        Upal sem, da bo do mojih željenih s kolesom prevoženih 1.000 kilometrov v aprilu, zadostovala še ena vožnja na   v Kobarid, ... ..., vendar sem se uštel, in bo za manjkajočih 140 prevoženih kilometrov do 1.000 prevoženih kilometrov v aprilu, treba "podaljšati" še do Žage pred Bovcom, in spiti kofe v Kobaridu med vračanjem nazaj domov. Ali bom zmogel prevoziti 140 kilomerov ???   Obstaja tudi možnost, da se mi ne bo ljubilo ...   
      • pik1
        . ... kalma  ... ena umirjena nedeljska kavica 
      • RobiRoberto
        Manjka mi še 140 s kolesom prevoženih kilometrov, da bom imel v aprilu z njim prevoženih 1.000 kilometroov letos. 935 - 75 = 860 + 140 = 1.000
      • RobiRoberto
        FB.   Pojedli smo en skupni sendvič, pili smo iz enega kozarca, drug od drugega vzeli sladoled in ugriznili jabolko. V reki smo si umili roke, pozimi smo zmrznjeni v snegu do brade hiteli po hribih, preživeli cel dan na ulici. Ni bilo bolj zdravega mleka od toplega ročno pomolzenega mleka. V reki je bilo varno plavati, voda, ki se je pila naravnost iz izvira, ni nikomur škodovala. Sveže nabrane sadeže iz sosedovega sadovnjaka smo skrivali pod srajco, pekli divje kostanje in pojedli vse neoprano. Gozdne jagode in maline – nikomur se niso zgražale, nikogar niso zastrupile. Klobase smo pekli na ognjiščih v kanalih ... danes... Danes je vse obrnjeno. Kako se je sploh zgodilo, da mi, ki smo živeli tako življenje, zdaj otroke učimo drugače..
    ×
    ×
    • Ustvari novo...

    Pomembne informacije

    Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!