Skoči na vsebino

Yamaha XT 125 X


veveritos

Priporočene objave

ja budala najbrž ti disk škriple, k pa skor blokira se disk skor ne vrti in zato najbrež ne slišš.

ne nis dobr razumu disk ne zablokira ampak se še zmerom vrti

sam k mal prtisneš bremzo začne škripat pol pa še mal bol prtisneš pa neha sam še zmerom se disk vrti oz se peleš naprej.

Zakva pa to škriple pa nevem prosm če loh kdo svetuje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nis dobr razumu disk ne zablokira ampak se še zmerom vrti

sam k mal prtisneš bremzo začne škripat pol pa še mal bol prtisneš pa neha sam še zmerom se disk vrti oz se peleš naprej.

Zakva pa to škriple pa nevem prosm če loh kdo svetuje ...

Poglej če maš sploh dost mesa na ploščicah, da ti slučajno ne drsa po železu. Drugače pa sm nekje slišal da so ploščice narezali.

Več bremzej pa bo nehal škripat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, za tebe mam pa še zadnji zavorni cilindr :D Dej kup oboje PM, rabm za proteine :(

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počiva že neki drugiga ni straha... ampak nebomo tukaj OFF, k bo Roky spet tečn :D

Uglavnem, če kdo rabi, dihtunge za blok mašine mam za prodat če keri nuca. PM ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počiva že neki drugiga ni straha... ampak nebomo tukaj OFF, k bo Roky spet tečn :D

Uglavnem, če kdo rabi, dihtunge za blok mašine mam za prodat če keri nuca. PM ;)

Aha sam da je pr bajt nov moped pol je dobr :D

js k sm yamahco prodou sm biu eno sezono brez :glare:

sam itak je bla švoh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

hehe sevede smo živi an

ej folk mene pa zanima kakšne gume mate krj na xt ju 125R a mate originalne al kšne druge (povejte kere mate gor) k jst mislm nasledno sezono menjat gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sevede smo živi an

ej folk mene pa zanima kakšne gume mate krj na xt ju 125R a mate originalne al kšne druge (povejte kere mate gor) k jst mislm nasledno sezono menjat gume.

orginal gume so neki najslabšga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj lahko prosim slikaš gumo da vidim profil

A ga pa lomite, za take stroje in zmogljivosti je dobra 10 let stara Barumca fantje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ga pa lomite, za take stroje in zmogljivosti je dobra 10 let stara Barumca fantje :evilgrin:

:headbang: :headbang: :headbang: ja ka pa ti šutaš itak da ni vsaka guma dobra pejt ti s slajk gumo motocross vozt se boš tko zlomu da bo kej hehe :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MIchelin sirac mam sedaj gor. Zdržala 7500km, prav tako tudi original Pirelli scorpion mt 90. Oprijem je bil pa super prvi teden pri obeh :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kire gume mate na xtx

kupi iste ko js ... Continental ContiTwist SM ... posebej za 125 klaso supermoto delane, so pa res fajn gume ;)

(pa za pir daj :P)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupi iste ko js ... Continental ContiTwist SM ... posebej za 125 klaso supermoto delane, so pa res fajn gume ;)

(pa za pir daj :P)

kejk si dav za gume ti????????

ja ko se vidmo oš pa ž dobo za per al pa 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če koga moti da luč v temi nikamor ne sveti? no mene to ful moti in sem se odločo da namontiram halogenko... zanima me če majo res modeli 2008 že serijsko not halogenke ker moj je 2006 pa ma navadno gnilo žarnico... dajte mi povedat kire žarnice mate not ker sem na netu vido da majo novi modeli halogenke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni... :D ...jaz sm tukaj novi na foromu...in imam doma novo xt 125 x...kupil sm jo pred enim tednom zato še nimam veliko izkušenj...in me zanima če je kdo morda kaj prerihoval zadni konec motora??...pa če je če lahko pokaže kako sliko??...prosim...za odgovore se že vnaprej zahvaljujem... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!