Skoči na vsebino

SUZUKI GSF 1200 BANDIT (S in N) in GSF 1250 (S/A/SA)


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL gsf 1250 (klikni me) 1250manual.pdf

Priporočene objave

Kar se vzmetenja tiče: jaz imam nastavleno na najtrše in je pri dokaj dinamični športni vožnji še vseeno skoraj malenkost premehak, verjetno deloma tudi zaradi zasnove okvirja motocikla.

Jst ga mam tud na trdo naštelanga bandita pa sem enakega mnenja!

ja wings-a dosedaj vsi hvaljo...relativn pocen, glas...sam cenika pa nimajo

Se mi zdi, da Wings-a sploh homologirat ne moreš! A se motim?

Lani so mi vsi predlagal LeoVince ali pa Akrapović! Sam nimam pojma kakšen zvok je s katerim! Vem pa da se zelo v ceni razlikujeta!

Wingsa sm pa že slišal in je :OK: !

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi, da Wings-a sploh homologirat ne moreš! A se motim?

če bi mal poiskal z iskalnikom po forumu, bi ugotovil, da se ne motiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi mal poiskal z iskalnikom po forumu, bi ugotovil, da se ne motiš.

Sej mi ne bo treba, imam zato tebe! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haudy Banditoljubci :P

Prvič se sam lotevam zamenjat svečke na Banditu, pa prosim za pomoč tistih, ki imate že kej izkušenj s tem... Kakor sem gledal je na Banditu menjava svečk že cel projekt!! Odšraufat morm najmanj tank, če ne tut filtre?! Kakšen pa je ta originaln ključ za menjavo svečk, ker z standardnim orodjem ne pridem zraven :headbang: , kje bi lahk dobu ta ključ? Tisti ki ste sprobali že nekaj svečk, pa prosim svetujte katere so najprimernejše in kje bi jih lahk dobu.

Prejšni teden mi je crknila ena svečka in je mev motor tako hudo štimo da nism mogu verjet ta teden mi je pa crknila še ena tko da sploh ne pali več, pa bi rad med tednom nabavu materjal za vikend pa zamenjav, da se bom spet lahko vozu in da bo mašinca spet gladko tekla :OK:

Danke!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... s ključem, ki je sestavni del orodja, se dajo zamenjati vse svečke, ne da bi odvil karkoli drugega ...

... enostavno kot pasulj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko samo potrdim, kar je napisal Gallus. V originalnem orodju je ključ za menjavo svečk. Tanka ti načeloma ni treba dol dajat, ti pa precej pomaga. Sploh pa to ni neka znanost. Prvič se mi ni dalo, pa sem si olajšal delo s tem, da sem snel eno debelo cev, ki potuje nad svečkami na levih dveh cilindrih. Vse skupaj je malo tesno, ampak ni panike. Cilindri imajo utore nagnjene malo nazaj, tako da svečko izvlečeš pod kotom, prav tako pa gre tudi notri.

Kar zadeva svečke, jaz nič ne eksperimentiram in menjam z originalnimi NGK JR9B.

IPB Slika

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ključa nažalost...

A bi mi ga kdo iz Ljubljanskega posodil samo za toliko, da zamenjam svečke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden boš odšraufal svečke, obvezno spihaj okoli svečke s kompresorjem. Jaz imam original ključ za svečke za yamaho, pa mislim, da bi moglo tut na bandita pasat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če paše od drugih japoncev ključ za svečke, potem pa ne bo problem, bom pocukal za rokav najbližjega kolega motorista! :OK:

Zdej pa samo še svečke kupt. Kje v Lj pa imajo ugodno izbiro svečk za Bandita?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem preveru v Habatu, Tc-ju in nimajo svečk z iskanimi specifukacijami. Jih pa dobim jutri v Eurotonu po ceni 6.55 evrov/kos. Mislim da je to kar ugodno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem preveru v Habatu, Tc-ju in nimajo svečk z iskanimi specifukacijami. Jih pa dobim jutri v Eurotonu po ceni 6.55 evrov/kos. Mislim da je to kar ugodno.

Za to ceno ti to na servisu zrihtajo, stisneš kkšnih 5 eur zraven še za pir, pa imaš svečke zrihtane, pa ne rabiš ključa!

P.S. hočeš pač biti sam svoj mojster :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Pilkotu na Koprski cesti (za Intersparom Vič) se da od NGK precej dobit. Več ali manj ma za vse motorje na zalogi+zelo ugodne cene+korekten pristop. Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, potem pa komaj da preverim še tam preden grem v Euroton. Sporočim najugodnejšo ponudbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff, da je takšna razlika pa že skoraj malo dvomim, to je 40%!! Čudno. Nogoče jih je evro zjeb... :? Je pa res, da že pol leta nimam motorja, do takrat sem pa za mojega KTM-a tam dobil najceneje. Skratka, da ne bomo preveč o svečkah smetil v Bandit temi... kupi kjer je ceneje and go ahead :)

Lp, Lightning!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!

Dolgo me ni blo na forumo, zadnič pa sem se zanimal za dodatne bočne plastike....

Vidim da sem dobil kar veliko odgovorov ...hvala za pomoč!

LP, Srečko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Odlično, zdej imamo pa vse informacije. :OK: Cena zadovoljiva.

Verjetno si ga bom omislu čez eno leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!