Skoči na vsebino

SUZUKI GSF 1200 BANDIT (S in N) in GSF 1250 (S/A/SA)


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL gsf 1250 (klikni me) 1250manual.pdf

Priporočene objave

A koga zanima kako se sliši zdej nov izpuh od g. Akrapoviča?

Ja, seveda! link na youtube si pozabil postat?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastal je problem,še minuto pomojem ni dolg posnetek vendar ima kar 100mb velikost.

Kaj zdaj? Pa treba je povedat, da se v živo še 5 krat bolj sliši kot na video posnetku.

p.s. bom ravno tako poskusil gor spravit.

Popravljeno . Popravil Ladjar28
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tkole nekak no,sam ne vem zakaj se basov tok slabo sliši, ker kot sem že rekel je v živo veliko bolj basovski :yes:

Morm rečt, da je zadeva OBČUTNO drugačna kot pa original izpuh.

Posnetek sem naredil zato, ker preden sem naročil akrapota sem iskal po netu, kak posnetek novega bandita z akrapovičem vendar brez sreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj ni basov?

1) mikrofon v kameri niti približno ni mišljen za tako dinamiko zvoka, kot jo zmore izpuh.

2) na zvočnikih poleg računalnika sicer lahko piše 200W, vendar je od tega mogoče 1/2W realne moči

3) frekvenčna karakteristika zvočnika je tudi precej uboga, takih basov sploh ne more predvajat

4) visoka kompresija zvoka tudi malo "ubije" base

Bo treba v živo videt .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba v živo videt .)

Slišat bo treba! :trance_33_sleep: .)

Ostalo pa sj vem sj vem,sem pač tako napisal, da ne bi imel kdo napačno predstavo, da nč ne da od sebe tale auspuhek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Tkole nekak no,sam ne vem zakaj se basov tok slabo sliši, ker kot sem že rekel je v živo veliko bolj basovski :yes:

Morm rečt, da je zadeva OBČUTNO drugačna kot pa original izpuh.

Posnetek sem naredil zato, ker preden sem naročil akrapota sem iskal po netu, kak posnetek novega bandita z akrapovičem vendar brez sreče.

hi!

Mene pa zanima kje si ga kupil in cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem dve ponudbi. In sicer: Štern Kranj za 530€ in Panigaz za 550€, odločil sem se za slednjega,saj je bil krajši dobavni rok.

Popravljeno . Popravil Ladjar28
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Se je že kdo mogoče lotil homemade predelave sedeža v nekaj bolj udobnega?

al si softič, ali pa voziš hard enduro ali pa hočeš zmagat na iron butt? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2) na zvočnikih poleg računalnika sicer lahko piše 200W, vendar je od tega mogoče 1/2W realne moči

200W? To je prej poraba... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al si softič, ali pa voziš hard enduro ali pa hočeš zmagat na iron butt? :whistle:

Al pa bi se človek mogoče samo rad mal bolj udobno peljal kam dalj (kot do prvega kafiča?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa bi se človek mogoče samo rad mal bolj udobno peljal kam dalj (kot do prvega kafiča?)

Jaz sem zadevo na svojem er-6f rešil kompromisno, se mi pa ful obnese: Na škatlo akumulatorja, ki je točno pod sedežem sem s sekundnim lepilom nalepil "ježka" (se nikjer ne vidi). Doma sem pa poiskal volnen poušter (ovčka) od Bavaria Voltex, ki smo ga enkrat dobili na neki predstavitvi. Na vsako stran je gospa zašila 6 cm širok "ježek" trak. Ko se odpravim na daljše potovanje enostavno "ovčko na sedež", trake pod zicom "zahaklam" za ježka in zadeva je res "nepopisno" udobna. Poušter je po nekaj daljših furah lepo prevzel obliko zica in ga na kratkih vožnjah prav pogrešam. Sedež je z njim malenkost širši, višji in mehkejši. V rit ne švicaš in tudi po 600 km dnevno je "rit" še vedno v dobri formi. Mislim, da je zadeva nekje v ER-6 temi slikana, če pa želiš javi na PM, pa ti pošljem slike. Na tak način 17000 km v 14 mesecih res ni bil problem! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadevo na svojem er-6f rešil kompromisno, se mi pa ful obnese: Na škatlo akumulatorja, ki je točno pod sedežem sem s sekundnim lepilom nalepil "ježka" (se nikjer ne vidi). Doma sem pa poiskal volnen poušter (ovčka) od Bavaria Voltex, ki smo ga enkrat dobili na neki predstavitvi. Na vsako stran je gospa zašila 6 cm širok "ježek" trak. Ko se odpravim na daljše potovanje enostavno "ovčko na sedež", trake pod zicom "zahaklam" za ježka in zadeva je res "nepopisno" udobna. Poušter je po nekaj daljših furah lepo prevzel obliko zica in ga na kratkih vožnjah prav pogrešam. Sedež je z njim malenkost širši, višji in mehkejši. V rit ne švicaš in tudi po 600 km dnevno je "rit" še vedno v dobri formi. Mislim, da je zadeva nekje v ER-6 temi slikana, če pa želiš javi na PM, pa ti pošljem slike. Na tak način 17000 km v 14 mesecih res ni bil problem! :worship:

Sem vesel za vse vas tri s pouštrom in ritjo, ne morem verjet da nič ne švicaš :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vesel za vse vas tri s pouštrom in ritjo, ne morem verjet da nič ne švicaš :OK:

Ovčka je naravni material, zato je za pod rit še kako primerna! Treba probat! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa bi se človek mogoče samo rad mal bolj udobno peljal kam dalj (kot do prvega kafiča?)

Ja, to je plan... par 100 km še gre, pol se pa začne rit pritoževat

Jaz sem zadevo na svojem er-6f rešil kompromisno, se mi pa ful obnese: Na škatlo akumulatorja, ki je točno pod sedežem sem s sekundnim lepilom nalepil "ježka" (se nikjer ne vidi). Doma sem pa poiskal volnen poušter (ovčka) od Bavaria Voltex, ki smo ga enkrat dobili na neki predstavitvi. Na vsako stran je gospa zašila 6 cm širok "ježek" trak. Ko se odpravim na daljše potovanje enostavno "ovčko na sedež", trake pod zicom "zahaklam" za ježka in zadeva je res "nepopisno" udobna. Poušter je po nekaj daljših furah lepo prevzel obliko zica in ga na kratkih vožnjah prav pogrešam. Sedež je z njim malenkost širši, višji in mehkejši. V rit ne švicaš in tudi po 600 km dnevno je "rit" še vedno v dobri formi. Mislim, da je zadeva nekje v ER-6 temi slikana, če pa želiš javi na PM, pa ti pošljem slike. Na tak način 17000 km v 14 mesecih res ni bil problem! :worship:

Dobra ideja... bom probal kaj v tej smeri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem. ti se pritozujes o boleci riti.

mogoce samo sedez malo predelas ? BTW tudi o tem ze obstaja tema.

Ja, bo treba nekej nardit v tejle smeri.

post-2792-1227290717_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Kaj bi pa rad zvedel ?

Za ta denar boš kvečjemu kaj rabljenega dobil... seveda samo lonec.

Izbire med rabljenimi ravno ne bo, tko da boš bolj moral vzet kar boš dobil, če že hočeš.

Js sem imel na Banditu Wingsa in je mel kr hudo štimo, zaradi kubikaže dobi res globok zvok.

Sploh ko je bila že volna prežgana je še bolj noro sekalo. Čeprav je za redno uporabo postajalo preglasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Imam Bandit-a 1200 letnik 05 in bi rad zamenjal izpušni lonec. Potrošil bi 250-300 eurov več finance ne dopuščajo. Ali mi lahko svetujete?

Od Strica Igorja pride 470 € (Slip On).

Pa saj se bo Kmalu Deda Mraz kej oglasil.

Upam !! O:-)

Drgač pa kolikor je meni znano pride Leovince tam okol 300.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Imam Bandit-a 1200 letnik 05 in bi rad zamenjal izpušni lonec. Potrošil bi 250-300 eurov več finance ne dopuščajo. Ali mi lahko svetujete?

Če imaš 300 EU pol boš imel še ce 120 EU in si kupi pravi Akrapovič!!!!Pokliči na gsm ti mogoče zrihtam pravo ceno OK!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!