Skoči na vsebino

SUZUKI GSF 1200 BANDIT (S in N) in GSF 1250 (S/A/SA)


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL gsf 1250 (klikni me) 1250manual.pdf

Priporočene objave

post-6391-1239820824_thumb.jpgBolje pozno kot nikoli.

Z veliko zamudo objavljam sliko mojega 1200N z montiranim izpuhom Hurric SS. Nekdo si je to zaželel dve strani nazaj. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaki so vtisi Hurric-a na Banditu?

Moč, zvok?

Drugače pa glede na oriđi premer lonca, je tale videt skor malo droben kaliber.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvok je bolj globok in direkten. Glasen postane če mu odpreš plin nekje od 4000 rpm dalje. Pri menjavanju navzdol včasih spoka iz izpuha.

Glede moči težko kaj rečem, po občutku gre kot prej. Na servisu so mi malo ponastavili vplinjače.

Velikost in teža sta bila faktor pri nakupu, ne maram ogromnih modernih dimnikov ki delajo :"sssssssss"

Se pač še spomnim kako so zveneli stari Z , GS , CB ,.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vceraj smo babnici malo rit dvignili (ca.30 mm). ko sem se vsedel gor sem skoraj prevrnil sebe in motor. :blink:

mi je skoraj zmanjkalo tal pod nogami - potem sem pa malo kolena stegnil. :whistle:

saj bo......

dog bones 173 mm od osi do osi vijakov. original so 180 mm. ce kdo potrebuje nacrt -> PM.

na netu so od € 35.- dalje (vecina € 80.-+).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Alora

Glede gum, kaj je zdaj bolje naročit za bandita?

Roadtek Z-6, Roatek Z-6 interakt ali Dunloap RoadSmart??

Grem danes montirat, pa imam obe na izbiro?

Pa še nekaj, na sredini gume se mi je prikazal bela črta? Ne se smejat, pojma nimam, kaj je to, a je to že kak indikator za menjat gumo, al je že kak del gume, kako platno, ki se ne bi smel videt?

Imam pa 5010 km prevoženih..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede gum, kaj je zdaj bolje naročit za bandita?

Roadtek Z-6, Roatek Z-6 interakt ali Dunloap RoadSmart??

Grem danes montirat, pa imam obe na izbiro?

Dunlop Roadsmart

Pa še nekaj, na sredini gume se mi je prikazal bela črta? Ne se smejat, pojma nimam, kaj je to, a je to že kak indikator za menjat gumo, al je že kak del gume, kako platno, ki se ne bi smel videt?

Imam pa 5010 km prevoženih..

Aha, so sedaj kake Dunlopke gor ?

Potem si do platna prišel, že kar krepko mimo indikatorjev za gumo menjat ...

Meni je do sedaj RoadSmart zdržala najdlje od vseh na FJRju pa še lepo drži. Navor/teža pa je tu nekje z banditom ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sedaj mam orginalne d218 gor... pa sem še enkrat preveril in poslikal, belo je zaradi tega, ker se mi je prah od makadama nabral na gumi, zgleda pa takole..

post-20310-1242130065_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi to gumo že zdavnaj moral v smeti vržt.....mal manj nažiganja na ravnini :P

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, sedaj mam orginalne d218 gor... pa sem še enkrat preveril in poslikal, belo je zaradi tega, ker se mi je prah od makadama nabral na gumi, zgleda pa takole..

Tole je požrta delovna površina gume.

Definitivno ni za vozit se.

Je pa res, kar je Frips napisal oziroma včasih lahko v ovinek moped tudi nagneš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z ovinki počasi :)

mam še vedno nagonsko strah pred ovinki, ker ne vem, kaj bo zadaj, in pripremzam.. pač mora kliknit, kako pravi menda easyrider, da bom lahko čisto sproščeno in z užitkom vozil skoz ovinke..

dokler pa tega ne bo, pa raje gume nažigam, kot pa da se zarad kake čudne reakcije skotam;)

guma pa gre definitivno danes nova gor, ja že zmenjeno:) pa glede na gody01 izkušnje bo to kar roadsmart

thx pa lepo vožnjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so originalne Dunlop (ne vem kateri model) držale 7k zadaj in 9k spredaj. Menjal oboje na Roadsmart, tu je zadnja zdržala 11k, prednja je še vedno gor - ima že tudi 11k, bo pa še verjetno kakih 2-3k preživela.

Se pa kar dosti vozim po AC, tako da sredino hitreje pobere od robov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem iskal po salonih, kje bi mi posodili bandita za testno vožnjo, pa ni bilo uspehov. Tudi nobene osebe ne poznam ki bi ga imel.

Mogoče ve kdo od vas kje se bi dalo zadevo sprobat?? Oz. bi kdo posodil ali zamenjal za vožnjo s fz6s :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam denar(kredit), menda bo v petek, v ponedeljek pa po bandita ( rabljenega). Imam dva v igri, en z ABS, drugi brez, z malo kilometrine. Komaj čakam, da ga pripeljem domov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakam denar(kredit), menda bo v petek, v ponedeljek pa po bandita ( rabljenega). Imam dva v igri, en z ABS, drugi brez, z malo kilometrine. Komaj čakam, da ga pripeljem domov.

Si ga mogoce prej preizkusu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si ga mogoce prej preizkusu?

Pregledal, poskusil,

danes tudi pripeljal in registriral. Na žalost zaradi vremena ni bila možna daljša vožnja, prede ko muca, pelje se zelo nežno. Sem se malce bal teže, vendar se sploh ne čuti. Komaj čakam jutrišnji dan, da se popeljem. Prej se vozil Yamaho fezer 600 pa ni primerjave, z banditom je dosti bolj mirna vožnja

Edino priročnika ni bilo zraven, mogoče ve kdo, kje bi si ga lahko potegnil v PDF obliki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

felix69

Kje si pa sprobal motor? Namreč tudi sam imam fazerco 600 pa premišljujem o menjavi.

Kupi fazerco 1000 ali pa XJR Yamaho- moje "skromno" mnenje! :whistle:

Ps:če že nemoreš na Hondo ostani vsaj na Yamhi!!!! :hmm:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupi fazerco 1000 ali pa XJR Yamaho- moje "skromno" mnenje! :whistle:

Ps:če že nemoreš na Hondo ostani vsaj na Yamhi!!!! :hmm:

Sem tudi ze premišljeval,pa mi se najbol disi bandit.Xyr mi ni vizuelno,ostali so pa tudi drazji.Ce bo ze kaj drugega bo to cbf.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

felix69

Kje si pa sprobal motor? Namreč tudi sam imam fazerco 600 pa premišljujem o menjavi.

Pri meni ga lahko sprobaš, je pa tudi naprodaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

felix69

Kje si pa sprobal motor? Namreč tudi sam imam fazerco 600 pa premišljujem o menjavi.

Brobal sem ga tam, kjer sem ga kupil, drugače pa pri kolegu.

Bandit je zakon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

ojla banditosi!

nobenega tu gor že skoraj mesec dni :unsure: ?!

V vednost -če kdo še slučajno ni zamenjal ogromnega originalnega izpušnega "dimnika", je trenutno na voljo zelo dobra in ugodna varianta in sicer:

slip on lonec, Leo Vinci SBK Oval II Titan, koda 7799, prej 456 EUR, zdaj pri nas 340 EUR, v Trstu sem dal zanj samo smešnih 255 EUR :worship: !!! Titan varianta gre iz proizvodnje, nadomešča jo INOX, nekaj pa jih Leo Vinci še ima v skladišču, zato ko to voli, nek izvoli!!

Po testih zelo močan (cca.115 KM in 120 Nm), kvalitetno narejen in lahek -2,6 kg. Bil po treh nemških primerjalnih testih izpuhov med najboljšimi (boljši od Akrapoviča - čeprav je drugače Akrapo zakon, ampak naj mi da kdo novega za 255 EU :naughty: )!?

Že zmontiral, preizkušen in sem zelo zadovoljen - končno ima ta makina pravi glas (že z Db killerjem), kot se spodobi za 1255 kubikov :evilgrin: , brez pa tako al tako :worship: !!

lp vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

A teh motorjev noben več ne prodaja al kaj? Na avtonetu ga ni enga solidnega (mislim naked varianto)!?

Jah, saj veš, dobrih stvari se ne prodaja trance_25_naughty.gif - ta večji Bandit je pač največ motorja in kubikov za tak denarworship.gif !!

Kar se pa tiče solidnih motorjev, je pa tako kot pri avtih - ko pogledaš na splošno, pleha kolkor hočeš, ko pa hočeš solidnega z določeno opremo, ga pa hudičevo težko najdeš, saj je pri vsakem kakšno sr..je headbang.gif !!

Lp in dosti sreče pri iskanju!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!