Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Zakaj pa sm js kriv, če blinker vn pade in visi na kablu? :whistle: Tišim notri kolkr hočeš, pa noče nazaj zagrabit. Verjetno ga bom nekako prilepil..

Če bi tomos šenkal motor.. super :krneki: Sigurno bi ga fajn pregonu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa sm js kriv, če blinker vn pade in visi na kablu? :whistle: Tišim notri kolkr hočeš, pa noče nazaj zagrabit. Verjetno ga bom nekako prilepil..

Če bi tomos šenkal motor.. super :krneki: Sigurno bi ga fajn pregonu :whistle:

Mislu sem rečt, da če bi teb šenkal en motor za testirat pod najhujšimi pogoji bi bila prav gotovo kakšna šlamparija manj. :rolleyes:

Rajš ti ne povem zakaj sem "Kurjač" :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja moj gre še jutri na kak turistični krog na MOBIKROG, pa če se bo dalo še na RACELAND.. sam pizd, k mam že 100km v eno smer :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, jajca se ne strinjajo verjem mi :whistle: Ko hudič tak vibrira da je kr kriza..Edino čepeljem maksimalno 70, bi zdržal hehe. Ah bo že nekako. Sam da ne crkne kej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma dobr...sej se za ene 10 minut vmes ustaviš pa malo prizaneseš jajčkom hehehe...sam ti maš še ožji zic, je še huje :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah bo že nekako. Sam da ne crkne kej :whistle:

ponavadi se s tem obremenjujejo lastniki aprilij, cagiv, ... odkar je tomos vrgel ven 125ko pa očitno tudi lastniki 4T motorjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne jest se sploh ne obemenjujem jest sm sm servs placu 130 €. Pa včeri sm dav zaščitno plastiko na balance za roko :OK:

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, kdo te je to nafukal? Js sm dal 42..

sej sm mu reku kaj je zdej tok pa je reku ja tok pride jebem mu mater

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej sm mu reku kaj je zdej tok pa je reku ja tok pride jebem mu mater

Kje pa tej si bil ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne jest se sploh ne obemenjujem jest sm sm servs placu 130 €. Pa včeri sm dav zaščitno plastiko na balance za roko :OK:

dober te je pelu žejnega ćez vodu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne jest se sploh ne obemenjujem jest sm sm servs placu 130 €. Pa včeri sm dav zaščitno plastiko na balance za roko :OK:

haha kaj te je tip napel ej.....st sm plaču 32€.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem tip mi je racunal olje 10€ pa delo 1,5 ure.

pa je skupi prslo 32,22€...tok da ne vem. :whistle: :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ne jest se sploh ne obemenjujem jest sm sm servs placu 130 €. Pa včeri sm dav zaščitno plastiko na balance za roko :OK:

kolko si dal za ščitnike za roke???? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z tomosom na mobikrogu.. ovinki zakon, gumi sta šle do roba (no, zadaj je ostalo pol milimetra, ampak prednja je bla čist do roba), edino na ravninah je blo brezveze, ker jajca nikamor ne gre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha kaj te je tip napel ej.....st sm plaču 32€.. :whistle:

menov olje , pl0oscice mi je zbrusu naredu zaresco da ne skriplejo (sm se zmer skriplejo) gumo mi je dav scentrirat k je tresla sm tok da sm se skregu pa mi pol ni centriranja racunu sm mi je pa racunu 2 uri vec dala poojem (oprostite za napake :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

menov olje , pl0oscice mi je zbrusu naredu zaresco da ne skriplejo (sm se zmer skriplejo) gumo mi je dav scentrirat k je tresla sm tok da sm se skregu pa mi pol ni centriranja racunu sm mi je pa racunu 2 uri vec dala poojem (oprostite za napake :D )

Dobr serviser to... namesto da bi ploščice zamenjal, jih raje zbrusi :worship: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabši od Nahtigala že ne more bit.Človek se spozna samo na motorke pa APNe.

Maš prov ja, pa cene ma tud fejst navite. En frend je pr nemu kupu enduro 125 neki zongshen al kwa, zadnji blatnik mu je poču že po enem tednu :worship: , pa lučka za benz mu kr skoz gori tud če ma cist povhn kestl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj takega kot tomos torej :whistle: Drgač pa Režen Vpjko al kaj je, iz Šoštanja tud obvlada sam APN-je pa motorke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!