Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Lol, dejte se pomirit. Js sm ga danes na avtocesti našponal do 112 km/h :worship: Sicer za kombijem pa vseeno. Sam se je vse tk drlo, da sem se potemr aje umaknil za tovornjak pa 90 vozil naprej :D Zdej sem ga pustil na servisu in začlel čakat.. upam da bo čimprej :whistle: BTW, tomazin, ko boš svojega peljal, dej za hec probej tvoj ključ v mojega dat...prov?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej meni tudi dela use kot mora razen diski cvilijo.....pa servise bi lahk meli mal bl poštimane :unsure:

drugače pa :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, dans sm preskuso čelado, sicer kto sovoznik, ampak vseeno

Lahk rečem da do 70 km/h je čelada zlo vredi, kar je pa naprej je pa zlo glasna, piha fejst, zobe si bom hitr prehlado, pr 140 km/h se mi je pa tk zdelo da mi bo bučo vtrgalo... pol je še dž začno it malo, sm lahk kr uste odpro pa pil, aja pr 140 so mi kr solz tekle .... joj joj,

sej drgač je vredo čelada, sreča da mi motor ne gre več ko 100, 110 .... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo, dans sm preskuso čelado, sicer kto sovoznik, ampak vseeno

Lahk rečem da do 70 km/h je čelada zlo vredi, kar je pa naprej je pa zlo glasna, piha fejst, zobe si bom hitr prehlado, pr 140 km/h se mi je pa tk zdelo da mi bo bučo vtrgalo... pol je še dž začno it malo, sm lahk kr uste odpro pa pil, aja pr 140 so mi kr solz tekle .... joj joj,

sej drgač je vredo čelada, sreča da mi motor ne gre več ko 100, 110 .... :rolleyes:

:lol1: :lol1:

si bo treba smučarske špegle umislt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lunatic pa sky vedno primerjata tomosa na pisti, ker vesta, da je nasploh tomos oz. supermoto na primerni progi hitrejši...čist čudno a :slap: vedno delata bedaste primerjave, k sploh ne gredo skup! gre se za vsakdanjo rabo! pa k še zdej ne dojameta?!?! 3/4 vseh teh lastnikov teh mopedov jih imajo samo in izključno za uživancijo po normalnih cestah, za prevoz do trgovine/šole ipd. Vidva pa k se ne znata drugač branit gresta pa delat primerjavo na pisti, seveda prirejeni za tomosa. sej smo bli, kot je k0ci povedu s tomosom in ybr na pisti primernejši za ybr, pa je bla ybr logično hitrejša :trance_33_sleep: . res se poglabljata v primitivne vode :worship:

če kupiš motor za na pisto, takoalitako zamenjaš več ali manj komponent...slej al prej, šraufa se pa itak skos...

pa sploh ne gre v tej temi za primerjavo ybr vs tomos

pa če mene prašaš niso to "manjše napakice" ampak so kar zajetna popravila...zamislte si, da ni garancije pa morte vse to plačat...bi hmal še za enga napraskal lahko :krneki:

brezveze...to ste spelal zdej čist mim...i'm out, sicer me pa briga...dokler men dela motor kot mora po 10x tolk prevoženih kilometrov...

VESELO ŠRAUFANJE!

ne pljuva se po zmogljivostih...sploh ne gre za to, za kaj je motor narjen, gre se za to če sploh deluje... :headbang:

če pa je tomos narjen za to, da crkuje, potem se pa opravičujem...je zelo, zelo dober, odličen motor v tem za kar je narjen :worship:

Povej mi katere so še napake razen eletrike in ključavnice?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1:

si bo treba smučarske špegle umislt

Sej mam zdej smučarske špegle gor, kr majo fajn oranžmo steklo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj vam je a bi se najprej preprical kok sploh crkuje pol pa govorte da so jajca pa to pac usakm neki crkne k da na drugih motorjih nec ne crkne enmu ckne to drugmu pa to ne mu pa drugo tko da ne vse kar crkne skup stet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pob, men so šle bremze, elektronika, ključ mam enak kot frend, plovček se mi je že zataknil v fergiju, v zadnji luči sem do zdaj menjal že 4 žarnice, pa mogoče še kaj pa se ne spomnem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj vam je a bi se najprej preprical kok sploh crkuje pol pa govorte da so jajca pa to pac usakm neki crkne k da na drugih motorjih nec ne crkne enmu ckne to drugmu pa to ne mu pa drugo tko da ne vse kar crkne skup stet

ti pa zacni malo locila uporabljat :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pob, men so šle bremze, elektronika, ključ mam enak kot frend, plovček se mi je že zataknil v fergiju, v zadnji luči sem do zdaj menjal že 4 žarnice, pa mogoče še kaj pa se ne spomnem :whistle:

če si do zdaj menjal 4 žarnce pa se sploh nea čudim da ti elektronika jebe :) majstor neke ti je crknlo :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa zacni malo locila uporabljat :trance_33_sleep:

Frend je mel kurcšlus nekje v zadnji luči.. je menjal tudi že 3 žarnice (sam ma 1000km manj, tk da še katera pride). Kaj je problem me niti ne zanima, ko je zdaj tak na servisu :whistle: Poročam jutri zjutraj ko ga pokličem, kaj bo povedal :unsure: Aja, pol ko je že šlo v kurac vse, sm štop lampo odklopu, pa dal navafdno žarnco z eno nitko, da sm vsaj luč mel.. :o

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da ste vsi proti tomosu.Pa ste se že peljali z njim?

Zame je super, pa ne zato ker ga imam, ampak v primerjavi z drugimi 4t stroji.

Za ta denar kaj boljšega težko dobiš.

1.) zate je super, ker še ničesar drugega nisi vozil, drugače ne bi tega govoril

3.) za ta denar dobiš 2343985639276krat boljši motor, ker to sploh ni mali denar za to jajco ;)

Lol, dejte se pomirit. Js sm ga danes na avtocesti našponal do 112 km/h :worship:

torej si bil ovira na cesti? kot naprimer povožena mačka? :P hehe

Povej mi katere so še napake razen eletrike in ključavnice?

odtekanje bencina, izgubljanje pokrovčkov, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi tovornjaki se med seboj prehitevajo, ampak se prehitevajo pol ure ker gre enemu 2km/h več kot drugemu in ne more vozit za njim :D zadaj pa kolone...

no saj se samo šalim ne mi zdaj nekaj nazaj v jezi pisat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, sej za tistim tovornjakom ko sm js vozil, pa sma skupej prehitevala sma bla kr hitr mim :krneki: Itq je brezveze avtocesta (sploh k nikamr ne gre), sam pač.. mal sm mogu probat :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej mi katere so še napake razen eletrike in ključavnice?

Ja pob, men so šle bremze, elektronika, ključ mam enak kot frend, plovček se mi je že zataknil v fergiju, v zadnji luči sem do zdaj menjal že 4 žarnice, pa mogoče še kaj pa se ne spomnem :whistle:

1.) zate je super, ker še ničesar drugega nisi vozil, drugače ne bi tega govoril

3.) za ta denar dobiš 2343985639276krat boljši motor, ker to sploh ni mali denar za to jajco ;)

torej si bil ovira na cesti? kot naprimer povožena mačka? :P hehe

odtekanje bencina, izgubljanje pokrovčkov, ...

pregrevanje bremz, cviljenje bremz, odpadanje nalepk, crkovanje bremz, odtekanje olja iz amortizerjev itd itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tem motorju crkne vse kar je možno da crkne, če ne prej pa kasnej. zdej smo pogruntal, da mašina niti ni čisto, čisto enaka ostalim yamahinim, tudi že na zunaj se razlikuje :whistle:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na tem motorju crkne vse kar je možno da crkne, če ne prej pa kasnej. zdej smo pogruntal, da mašina niti ni čisto, čisto enaka ostalim yamahinim, tudi že na zunaj se razlikuje :whistle:

Ma to ti govoriš k si fouš unim k majo SM125, ti pa tiste gare garajve od Yamahe vozš ;) k ma gume k poniprasc

Popravljeno . Popravil MotoBoy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei C4V4L13R ne bit preveč pameten no a prou :wacko: kako si ti loh kle sploh pameten mislm a si se že kdaj s tem motorjem pelu slučajn?? Tukaj sklepaš ena brezvezna mnenja ki so kokr si vidu vsaj po mnenju nekaterih uporabnikob oz. lastnikov tomosov (vključno z mano) brez vezna. Jst nimam nč prot tvojmu Ybr-jčku sam ne pa kle zdj pljuvat po tomosu k je vsaj zame čist hud motor in nimam enga najmanjšga problema z njemu. Nejc glede na to kaj ti delaš s svojmu je pa sploh še čudn da se ti motor še skup drži (vožnja po vodi, raznih stopnicah, travnikih... vse to motor uničuje saj ima kot si upam opazil cestne gume in ni primeren za teren. Tko da ne jamrat tuki kaj vse ti crkuje k sploh ni čudn. Tko da jst bi sam prosu tiste ki pametujejo tuki 100 na uro nej se usedejo na motor in naredijo par krogov, pol bodte pa pametni ane C4V4L13R. Ti si itk strokovnjak kle in vidm da se spoznaš na use ubistvu pa neweš veliko ker sam še nis doživu teh velkih napak na tomosu in ne morš ti tuki modrovat o "serijskih" napakah na tomosu ker to niso napake ampak napakce in dokler je tuki garancija je zadeva dokaj hitro rešljiva. Nam pa nč o tvojmu motorju govoru ker nimam izkušenj z njim sam po videzu se pa po mojem mnenju ne more kosat s tomosom in svojga motorja neb zamenu za nobenga druzga pa če mi jutr popolnoma razpade.

Se že vnaprej opravičujem za pisne napake

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to ti govoriš k si fouš unim k majo SM125, ti pa tiste gare garajve od Yamahe vozš ;) k ma gume k poniprasc

Si kr zadeu pomoje ja :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se že pelu s tomosom, sem se menu že z več lastniki, sicer pa tule tud vse na dolgo in široko piše...sploh pa nisem samo js tazga mnenja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se že pelu s tomosom, sem se menu že z več lastniki, sicer pa tule tud vse na dolgo in široko piše...sploh pa nisem samo js tazga mnenja...

Kdo še ????? Aja a ti je slučajn med vožno kej odpadl k glede na to kar kle pišeš si zihr 1/2 motorja zjebu

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm, da ne spremlaš zadeve...dej mal si preber tole temo pa boš marsikej zvedu, tud kaj vse možno se je že pri kom pokvarilo, pa boš vidu, da mi čist utemeljeno ni všeč kar tule berem sori...

sicer pa važno, da ste vsi zadovoljni, js sam povem kaj si mislm...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!