Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Ja verjetn ste opazil da 80% vseh težav tega motorja prihaja ravno z nejčevega. C4V4L13R pejt se ti po stopnicah vozt pomoje ti sam še balanca v rokah ustane. Kar se pa tiče elektrike, ključavnice, diskov je pa najmanjši problem sploh ko je motor v garanciji. To niso neke resne napake in se odpravijo ko se uveljavi garancija tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud ce niso resne napake - point je da SO!!! Tud ce je vse v garanciji, gre pa zato tolko vec zivcev, ker mores skos laufat po servisih zaradi vsake malenkosti itd.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u šit pa še nalepke sm pozabu :evilgrin: men se res še nič od naštetega ni pokvarilo newem mogoče so ga men kej posebi priredil. Pa ne morš kle zdj primerjat k več ko je istih motorjev več bo problemov. Če bi se zbralo 10 modelov kle dele z ybr pomoje težavcam ne blo konca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud ce niso resne napake - point je da SO!!! Tud ce je vse v garanciji, gre pa zato tolko vec zivcev, ker mores skos laufat po servisih zaradi vsake malenkosti itd.!

A veš kwa ej od useh NAPAK na tem motorju se bi edin za elektronko mrbti posekiru mal k zard nalepk pa klučavnce pa res ni mislm okol letat, se da use doma zrihtat edin če res nis en trot. Diski pa cviljo tut men jebi ga, me ne mot, važn da primejo k kurba (za 125cc) neb zdj ti kle kawasakija primerju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nazalost tudi jaz...prevec sem prebral na zadnjih straneh, da bi pozitivno gledal na ta motor :trance_33_sleep:

:headbang: zdej pa k si ti prebrav na enmu k*** forumu da je ta motor zanč, in ta post je napisu en 13 letn mulc, zdej bos ti trdiv da je ta motor zanč ;) a je tko?

Motor morš pelat da veš kakšn je , kako se obnaša, itd. ne pa da kle po forumu ene bedne poste bereš in maš pol tak mnenje u motorju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: zdej pa k si ti prebrav na enmu k*** forumu da je ta motor zanč, in ta post je napisu en 13 letn mulc, zdej bos ti trdiv da je ta motor zanč ;) a je tko?

Motor morš pelat da veš kakšn je , kako se obnaša, itd. ne pa da kle po forumu ene bedne poste bereš in maš pol tak mnenje u motorju ;)

res je, vsaj edn k pametno razmišla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: zdej pa k si ti prebrav na enmu k*** forumu da je ta motor zanč, in ta post je napisu en 13 letn mulc, zdej bos ti trdiv da je ta motor zanč ;) a je tko?

Motor morš pelat da veš kakšn je , kako se obnaša, itd. ne pa da kle po forumu ene bedne poste bereš in maš pol tak mnenje u motorju ;)

ne, ne bom trdil da je motor zanic, niti slocajno, ampak bi pa sigurno 2x premislo, preden bi ga kupil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk brezveze se pregovarjat, kr sploh ne dojamete, ker ste očitno VI primitivni 13-letniki, da sploh ne veste kaj je point vsega skupaj, kar hočemo ostali forumaši tle povedat :slap:

i'm out, ker tole ne pele nikamor več :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk brezveze se pregovarjat, kr sploh ne dojamete, ker ste očitno VI primitivni 13-letniki, da sploh ne veste kaj je point vsega skupaj, kar hočemo ostali forumaši tle povedat :slap:

i'm out, ker tole ne pele nikamor več :krneki:

tocno tak :worship: nima smisla jim nekaj govorit, so pac prepricani v kvaliteto...

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk brezveze se pregovarjat, kr sploh ne dojamete, ker ste očitno VI primitivni 13-letniki, da sploh ne veste kaj je point vsega skupaj, kar hočemo ostali forumaši tle povedat :slap:

i'm out, ker tole ne pele nikamor več :krneki:

Pametna odločitev. Pa edin ti kle ne dojamš kwa hočmo nekateri povedat. Ne morš pisat svojih mnenj oz. trditev o tomosu k dokler ga nauš ti vozu pa kšn problem meu nimaš kej pametvt. k od druge poste zna usak prebrt, na rabmo enga k bo na usakih deset postov naredu povzetk oz. spisk kaj crkuje pa u koš metu tomosa

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, men je motor prav fajn, fajn se pele, pospeške ma kr fajne, vozne lastnosti so mi odlične, ...

Pač crkne neka, jebi ga tk je, se zgodi, dokler ne bo mašina razpadla se nimamo kaj sekirat....

Vi pametne buče, ki nimate tomosov, pa sam godrnjate neka, in v 10 postih zmern napisete isto, torej ''Ta motor je za en drek, skos neki crkuje'' le da v drugi obliki, namest da bi kdo reku ''prpel se do mene, boma skupi probala rešit problem, da ne bo več tam elektronika crkovala, da bremze ne bojo cvilile,...'' , ''js poznam enga ko bi ti lahk pomagu,...'' .... ne vi morte drkat neka kk zanč je, sej konckoncev ga pa vozimo MI, ne vi!

To je iz moje strani... .)

Vse se da lepo zmenit ne pa da neki gundrate vsi sm pa tja .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lol, dejte se pomirit. Js sm ga danes na avtocesti našponal do 112 km/h :worship: Sicer za kombijem pa vseeno. Sam se je vse tk drlo, da sem se potemr aje umaknil za tovornjak pa 90 vozil naprej :D Zdej sem ga pustil na servisu in začlel čakat.. upam da bo čimprej :whistle: BTW, tomazin, ko boš svojega peljal, dej za hec probej tvoj ključ v mojega dat...prov?

LP

nism probu ko so bli tvoji kluči notr :D ka maš pa dolgo luč tak čist belo? :unsure: js sm ga tut mogu tam pustit upam da čimprej zrihtajo morejo menjat zadnjo zavoro je šeu cilinder. pa kak hecn zgledajo te sava gumice gor :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noo končno sm kupu motor :naughty: sicer je mal rablen (212km .. pa str še ne 1 let) sam ej bolšga tomosa jest še nism vidu :worship: ma novo odmično gred ( s tem je motor prdobu dodatnih 5 KM :D ) pa nou akrapovič pa dirkalna platišča :whistle: ej ni bolšga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sanjej o 5 konjih hehe, lolek. Pa tisto da je 80°problemov mojih.. dej mal nazaj vse preber. Da motor ni zato? Nevem zakaj je supermoto, ni to za zabavo? Zdej če čez lužo peljem, pa počasi čez stopnice, pa tu pa tam kako osmico narišem na travniku pa nej crkne al kaj? Dej ne seri ga. Z skuterjem sem delal enake stvari, pa ni nikoli jebal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V 2 letih ko je obstajal tomos cup ni nič se pokvarlo. Edino kar je blo je to da ko je kašen padu je zvil balanco. Odlepljene nalepke na motorju se mi je dogajala tudi na moj hondi crf450r. Iz kje pa bencin odteka? odušnika? ja z turist vožnjo kot kavalir nimajo kej bremze cvilit , ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, men je motor prav fajn, fajn se pele, pospeške ma kr fajne, vozne lastnosti so mi odlične, ...

Pač crkne neka, jebi ga tk je, se zgodi, dokler ne bo mašina razpadla se nimamo kaj sekirat....

Vi pametne buče, ki nimate tomosov, pa sam godrnjate neka, in v 10 postih zmern napisete isto, torej ''Ta motor je za en drek, skos neki crkuje'' le da v drugi obliki, namest da bi kdo reku ''prpel se do mene, boma skupi probala rešit problem, da ne bo več tam elektronika crkovala, da bremze ne bojo cvilile,...'' , ''js poznam enga ko bi ti lahk pomagu,...'' .... ne vi morte drkat neka kk zanč je, sej konckoncev ga pa vozimo MI, ne vi!

To je iz moje strani... .)

Vse se da lepo zmenit ne pa da neki gundrate vsi sm pa tja .)

ohohohohohohohoho :lol: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tak :worship: nima smisla jim nekaj govorit, so pac prepricani v kvaliteto...

Kvaliteta motorja res ne nevem kaj . pele se pa super . Moris pa ti sej 500 km z motorjem narest predn ga zacnes kritizirat pa men tud se ni nec crknil od tega kar nastevate razn brems ki cviljo samo to me ne moti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!