Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Sem mu povedal da ga ne fila in da sem drugega probal, pa očitno ne verjame. Mi je skos zatrjeval da če bo akumulator poln se bo vse pošlihtalo. Uglavnem do petka zjutraj more bit.. tk al drugače, drugače pa ga v petek odpeljem pa v soboto nazaj pripeljem. Enostavno nucam motor :) Aja, ob 1 morm spet poklicat hehe

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa serviserji, ki nimajo pojma kako in kaj. Do sedaj so bili vsi navajeni šraufati 50ccm Tomose. Pa tudi če je kdaj kakšen šrauf ostal ko je mašino sestavljal ,je še vseeno delalo. Zdaj ko pa vidi 125ccm pa nima blage veze kaj če delat. Pomoje prvič sploh od blizu vidi 4t mašino. In o elektroniki, da ne govorim. Pri ostalih 50ccm Tomosih ti je nastavil platine pa je blo. Ni čudno da je šel polnit akumolator, pomoje še Volt metra nima, da bi pregledal kaj je narobe.

Pri Tomosu bodo morali razmisliti če se jim sploh še splača v bližnji prihodnjosti kaj novih motorjev delati. Ker drugače bodo propadli. Vse kar so si naredili je velik strošek.

Ampak zanimivo, da jih ima kar veliko probleme s temi Tomosakiji...Prijatelj, ki ima Enduro verzijo na srečo nima problemov z elektriko. So se mu pa ploščice zapekle na disk, ker se je med vožnjo zataknila ročica bremze :headbang:.(to res ne vidš vsak dan).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Jaz nevem NejcZ in ostali zakaj se toliko zajebavate. Enostavno pokliči na Tomos in zahtevaj nov motor. Pa ne mi govorit, pa to in ono. Enostavno pokliči in se zmeni.

Sej dan danes niso odvetniki toliko dragi. Jim zagroziš z tožbo...hjoj kako bodo laufali..Pa to je tudi fino (oz. ni), da jih ima kar nekaj probleme, tako da nisi sam in se lahko zagovarjaš z ostalimi.

Ker, da kupiš motor nov in da imaš probleme že pred prvim servisom. Jaz res nevem kam to pelje....dost nakladanja. Lep dan še naprej

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Jaz nevem NejcZ in ostali zakaj se toliko zajebavate. Enostavno pokliči na Tomos in zahtevaj nov motor. Pa ne mi govorit, pa to in ono. Enostavno pokliči in se zmeni.

Sej dan danes niso odvetniki toliko dragi. Jim zagroziš z tožbo...hjoj kako bodo laufali..Pa to je tudi fino (oz. ni), da jih ima kar nekaj probleme, tako da nisi sam in se lahko zagovarjaš z ostalimi.

Ker, da kupiš motor nov in da imaš probleme že pred prvim servisom. Jaz res nevem kam to pelje....dost nakladanja. Lep dan še naprej

Lp

odvetniki so drage pa novga motorja ti tut nebojo kr tak dal ;)

ta serviser za trgoavtom je blo tak no še svečke ni mel pa se gre nekega serviserja :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To so pa serviserji, ki nimajo pojma kako in kaj. Do sedaj so bili vsi navajeni šraufati 50ccm Tomose. Pa tudi če je kdaj kakšen šrauf ostal ko je mašino sestavljal ,je še vseeno delalo. Zdaj ko pa vidi 125ccm pa nima blage veze kaj če delat. Pomoje prvič sploh od blizu vidi 4t mašino. In o elektroniki, da ne govorim. Pri ostalih 50ccm Tomosih ti je nastavil platine pa je blo. Ni čudno da je šel polnit akumolator, pomoje še Volt metra nima, da bi pregledal kaj je narobe.

Pri Tomosu bodo morali razmisliti če se jim sploh še splača v bližnji prihodnjosti kaj novih motorjev delati. Ker drugače bodo propadli. Vse kar so si naredili je velik strošek.

Ampak zanimivo, da jih ima kar veliko probleme s temi Tomosakiji...Prijatelj, ki ima Enduro verzijo na srečo nima problemov z elektriko. So se mu pa ploščice zapekle na disk, ker se je med vožnjo zataknila ročica bremze :headbang:.(to res ne vidš vsak dan).

Lp

Pokaž mi enga uradnega srviserja ki šraufa samo frčote :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men so zrihtal zj motor, lahk grem po njega :kva2: :yea1:

ka je ž blo narobe? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadna bremza čist hin, pa že dle cajta, pa sploh nism opazu :whistle:

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadna bremza čist hin, pa že dle cajta, pa sploh nism opazu :whistle:

sej men se tut nekam čudno segreva zadna bremza, upam da bo še zdržala malo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdejle sm ga spet klical. Pravi da nima pojma kaj bi blo, da je čarovnija in da nekje masa ni vredu, pa se bo baje dans ukvarjal z njim..jao jao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko je treba tulk na zadnjo bremzat ja :D

pa sej to je .... ko je skor ne uporablam, pač večinoma na spredno, malo zadno, pa je vseeno bol vreča od spredne ...

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti da v konice pelat ti dam od enga serviserja cifro

je pooblaščen za hondo,suzukija,yamaho,kawasakija,KTM,... s tem da šraufajo vse vrste krosk, mašine od čolnov, lgiserov vglavnem vse in ful ql nardijo...lahk ga pokličeš pa vprašaš če bi ti pošraufali motor...sam v tem primeru da za tomos ni pooblaščen boš mogo sam plačat...al pa ga nekak v koper spravi pa se naj dole zajebavlejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomyboy, a je možno d si biu ti ukol 13ih tm pr Miljah :hmm: nasprot sva šla Koky pa js.. on je biu pred mano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se ti da v konice pelat ti dam od enga serviserja cifro

je pooblaščen za hondo,suzukija,yamaho,kawasakija,KTM,... s tem da šraufajo vse vrste krosk, mašine od čolnov, lgiserov vglavnem vse in ful ql nardijo...lahk ga pokličeš pa vprašaš če bi ti pošraufali motor...sam v tem primeru da za tomos ni pooblaščen boš mogo sam plačat...al pa ga nekak v koper spravi pa se naj dole zajebavlejo

Pozna fotr majstra, sm že klical, pa pred drugim tednom ni mel časa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomyboy, a je možno d si biu ti ukol 13ih tm pr Miljah :hmm: nasprot sva šla Koky pa js.. on je biu pred mano :whistle:

Ne nism bil. Drugač imam pa koprsko registracijo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nism bil. Drugač imam pa koprsko registracijo :naughty:

aha, sj registracije se niti ni vidl.. smo šli hitr mem. sm mislu d si biu ti :) sam ta je meu še kilr u auspuhu, se mu ni nč dru :D hehe

js mam pa NM tablco :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdejle sm ga spet klical. Pravi da nima pojma kaj bi blo, da je čarovnija in da nekje masa ni vredu, pa se bo baje dans ukvarjal z njim..jao jao

ja ga je meu narazn ja ;) servis me je pršu 55,20€ :whistle: pa mi je zadna luč že tut crknala.. ki jih sploh majo sm biu u univerzumu pa je niso mel..? aja NejcZ probu sm kluče.. pa so isti :naughty: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žarnce za zadnjo lampo majo po vseh pumpah :winkiss: A ključi res pašejo? hehe, zakon ane :naughty: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si ziher da so ti ga zrihtali in ne "zrihtali"? :P

Po prvem servisu se začnejo težave...

Popravljeno . Popravil MmAaTtIiCc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žarnce za zadnjo lampo majo po vseh pumpah :winkiss: A ključi res pašejo? hehe, zakon ane :naughty: :headbang:

ja paše ja :yea1: js če ga ki pustim lahk še klučavnco vn uzamem pa je :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seksi, tk da vem na koga se morm obrnat ko ga izgubim.. sej ne :) Mel sm v mislih da bi šel enkrat v Koper, oz da bi mi s tomosi šli, da nam menjajo jebene ključavnice :headbang: Aja, a je kej reku glede mojga motorja? KLer če v dveh dneh ne najde napake pol pa tk nevem..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!