Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Ravnokar prišel iz Dolomitov, pa Alp...

Od petka do nedelje - prelepo. Brez gužve, lepo vreme...

Stelvio....se še ne plačuje.

Danes v Vipitenu ob 09:00 +2 stopinji in  kakšnih 300 metrov višje pobeljeno.

Okoli 11:00 v Dobbiaco - +1 stopinja, sneg tik nad hišami.

V glavnem..vožnja nazaj vseskozi ob dežju (od Brixna do Lienza je  kar konkretno deževalo).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr' Tahitiju :grim

Menda del ALP :grim

 

Italianskih da ne bo pomote.

Popravljeno . Popravil KNNMS
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mam dopust med 13 in 28 julijem...upam da ujamem nekje 4-5 dni lepega vremena da se nadivjam po ovinkih...potem bom srečen za en čas spet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mam dopust med 13 in 28 julijem...upam da ujamem nekje 4-5 dni lepega vremena da se nadivjam po ovinkih...potem bom srečen za en čas spet.

Upanje umre zadnje. Ampak na koncu vedno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg je pobralo naslednji dan. Za ta vikend kaže v gorah 15°C, se pravi po prelazih tja do 20°C po mojih izkusnjah.

 

Tule imas na kupu zbranih par spletnih kamer ... Tu sem spremljal vreme prejsnji konec tedna, ko naj bi sli tja pa smo potem odpovedali zaradi snega, dezja in mraza ...

 

http://www.ilmeteo.it/webcam/?zona=Gruppo+Sella+-+Gardena+-+Badia

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako kaže gor s snegom? Ga je že pobralo? Naslednji vikend (če bo sonce) bi se zapodil gor za 3 nočitve.

 

Ta vikend bo po moje ok. Konec prejšnjega tedna (čet. pet.) bil v Canazeju....se vračal iz Francije (super!)....Iz četrtka na petek vrglo sneg...mraz....

Izbral najnižji prelaz S. Pellegrino (1918m) in se vozil po kopni cesti, mraz kot..... :whistle: krave pa gazle po snegu... :OK:  Ga hitro pobere...

 

Še malo spletnih kamer... http://www.dolomitiwebcam.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 dni dolomitov pa niti enga motorja s slovensko tablico......to se mi pa še ni zgodil :BUA:

 

Če prav razumem....si kolesaril tam? Sam imam namen enkrat ta mesec....Si imel svoje kolo, a si ga rental? Sam imam namen v Canazeiu rentat (tja seveda z motorjem) in na kakšen prelaz skočit!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav razumem....si kolesaril tam? Sam imam namen enkrat ta mesec....Si imel svoje kolo, a si ga rental? Sam imam namen v Canazeiu rentat (tja seveda z motorjem) in na kakšen prelaz skočit!

Ja....zdele bil s kolesom.....no....z gorcem in specialko....svoja kolesa........z motorjem pa po glavnem dopustu v dolomite

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo lepo vreme, NW (12-15. julij) grem. Greva 2, bolj low cost varianta, če je kdo zainterisiran lahko gremo skupaj, kot rečeno, cca 4 dni, odvisno od vremena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos mam dopust med 13 in 28 julijem...upam da ujamem nekje 4-5 dni lepega vremena da se nadivjam po ovinkih...potem bom srečen za en čas spet.

js isto z dopustom. kolk sm videl iz enga opisa poti,si iz Zreč. a se lahk dobiva na kaki kavi da mi mal poveš o dolomitih,pa da se spoznava. thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

.... " Po spustu v dolino sem hotel zaviti proti prelazu Resia in slikat tisto cerkvico sredi jezera, .... "

 

Leta 2007 je bilo takole - tudi sedaj ni kaj dosti drugače - pa še za drugič kaj ostane ...

 

post-1569-0-58218400-1373286515_thumb.jpg

 

 

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

.... " Po spustu v dolino sem hotel zaviti proti prelazu Resia in slikat tisto cerkvico sredi jezera, .... "

 

Leta 2007 je bilo takole - tudi sedaj ni kaj dosti drugače - pa še za drugič kaj ostane ...

 

attachicon.gifPicture 1363.jpg

 

Hvala za sliko..je za pokušino....če bo vse v redu bo pa za drugo leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js isto z dopustom. kolk sm videl iz enga opisa poti,si iz Zreč. a se lahk dobiva na kaki kavi da mi mal poveš o dolomitih,pa da se spoznava. thx

lahko enkrat za vikend, ko sem doma...dej na ZS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločitev je že skoraj padla...nasledn tedn kaže dokaj lepo vreme, tako da počakam še nekje do sobote, če bo še naprej kazalo tako lepo ga odpalim za 4 dni v dolomite.  upam da bo pri gabrieli prosta vsaj ena postlca za 3 nočitve.

 

bo pasalo malo sprostitve v gorah, potem ko me je pravkar pustila punca :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odločitev je že skoraj padla...nasledn tedn kaže dokaj lepo vreme, tako da počakam še nekje do sobote, če bo še naprej kazalo tako lepo ga odpalim za 4 dni v dolomite.  upam da bo pri gabrieli prosta vsaj ena postlca za 3 nočitve.

 

bo pasalo malo sprostitve v gorah, potem ko me je pravkar pustila punca :(

Kak lahko punca pusti KTM farerja!!?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah nekompatibilnost pa to...jst hočem bit relaksed in na izi skozi lajf ona pač ne. pa nem zdej tu jamral pa razlagal :), k vem da je blo bolj retorično vprašanje...

 

znalci stelvia naj mi raje povejo, a se splača na stelvio pelat iz spodnje strani ali zgornje. ko bom tam ga bom itak prevozil v obe smeri, samo maps kaže, da je preko bolzana in merana dost krajša pot. a je spodaj tok lepše (ss42 cesta), recimo passo tonale in pa potem čez santo caterino in bormio, da se splača dlje vozit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prime terminu boš pri Gabrieli težko dobil za eno osebo, no saj boš povedal.

 

Jaz sem Stelvio napadel iz Bormia, je bolj easy oz. tam sem pač prišel, na drugo stran pa so potem tiste znamenite avstroogrske serpentine.

 

Spal sem v st.caterini.

 

Greš pa kot si napisal.

 

Passo Tonale-Passo Gavia (zelo lep)-St. Caterina-Bormio-Stelvio

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah nekompatibilnost pa to...jst hočem bit relaksed in na izi skozi lajf ona pač ne. pa nem zdej tu jamral pa razlagal :), k vem da je blo bolj retorično vprašanje...

 

znalci stelvia naj mi raje povejo, a se splača na stelvio pelat iz spodnje strani ali zgornje. ko bom tam ga bom itak prevozil v obe smeri, samo maps kaže, da je preko bolzana in merana dost krajša pot. a je spodaj tok lepše (ss42 cesta), recimo passo tonale in pa potem čez santo caterino in bormio, da se splača dlje vozit.

Ja, vprašanje je bilo retroromanično (al kaj si že za eno tujko napisal) :grim. Drugače pa mislim da se ne splača po daljšnici ker je tudi promet gostejši tako da samo gor in dol pa je to-to!

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!