Skoči na vsebino

Dolomiti


suzuki

Priporočene objave

Spanje se da dobit v temle času verjetno? Sam tale je mal ubijalska, naračunano po gmapsih konkretnih 600 do stelvia, to je sama vožnja. Razmišljam o skrajšanju, tja do cortine oz. mal dlje pa pol nazaj drzg dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, preveč je ja, sej sem napisal. Pač ni treba rinit na Stelvio in prevoziš Dolomite po dolgem in počez.

S spanjem ne vem kako je, vsak piše drugače, eni da ni panike, drugi da je gužva. Jaz nisem bil se avgusta sicer, junija, julij ni bilo pa nikoli problema.

Vozis se dokler ti pase, potem pa najdes nekaj za spat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam ne vem zakaj bi hodil čez Brenner pass. Malo bolj levo greš pa daš čez še Jaufenpass (Passo Giovo) in Timmelsjoch (Passo Rombo). Na oni strani, v Avstriji v Söldenu pa se povzpneš še na ledenik, v ciljo areno v bistvu.

Pa potem na koncu ni treba čez Nassfeld, ampak greš lahko bolj levo čez Plockenpass.

 

http://tinyurl.com/pm2uwn2

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od doma skozi Trbiž, Tolmezzo, Mauria itak ne šteje...do Cortine. Ene 15 km pred Cortino  gužva, ampak se je potem spucalo. Čez Falzarego, Pordoi, Fedaio in Giau. Pa čez Avstrijo nazaj.  

Vtis....gužva je bila, samo se je dalo z malo potrpežljivosti prav lepo vozit. Kolega Mare  je   navzdol iz Pordoia na počasnem ovinku stestiral crash bar. Uspešno!

 

13 ur vožnje (pa mal'ca, pa kava, pa sok,  pa fotosešn...) , pa iz okolice Bleda  3km manj kot 600.

post-2849-0-32695100-1376678022_thumb.jpg

post-2849-0-11516500-1376678045_thumb.jpg

post-2849-0-51774900-1376678137_thumb.jpg

post-2849-0-51254200-1376678235_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, sam ne vem zakaj bi hodil čez Brenner pass. Malo bolj levo greš pa daš čez še Jaufenpass (Passo Giovo) in Timmelsjoch (Passo Rombo). Na oni strani, v Avstriji v Söldenu pa se povzpneš še na ledenik, v ciljo areno v bistvu.

Pa potem na koncu ni treba čez Nassfeld, ampak greš lahko bolj levo čez Plockenpass.

 

http://tinyurl.com/pm2uwn2

 

Svetovna turca sam mal preveč za dva dni v času ferragoste. Prvi dan je šlo čez prelaze dobrih 300km tako,da je za drugi dan preveč ostalo. Enostavno tok prometa čez vsak prelaz, da ne vem če je bla povprečna 50km/h. Sredi Avstrije potem na avtocesto in domov. Bo verjetno še en poskus, samo tri dni pa ne v takmu terminu, ko moraš dat za sobo 90€ na osebo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 dnevi so prava izbira. Dva dni pa sta iz Maribora malo premalo, je sam transfer, pa malo ovinkastih nebes. V hudem poletnem feragostu (17.8.)  se je zvečer našlo tudi prenočišče, je pa bilo treba dovolj na široko odpreti denarnico. V dolini je bila gužva, v nedeljo zjutraj pa na cestah v hribih ne več, ko sem sam prišel zjutraj okoli 9. ure pod Tre Cime, je bil parking za avtomobile poln!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 dnevi so prava izbira. Dva dni pa sta iz Maribora malo premalo, je sam transfer, pa malo ovinkastih nebes. V hudem poletnem feragostu (17.8.)  se je zvečer našlo tudi prenočišče, je pa bilo treba dovolj na široko odpreti denarnico. V dolini je bila gužva, v nedeljo zjutraj pa na cestah v hribih ne več, ko sem sam prišel zjutraj okoli 9. ure pod Tre Cime, je bil parking za avtomobile poln!!!

Mi šli do livigna.....za prenočišča plačevali od 30-40€ z zajtrki.....kar mislim da je za ta termin ok cena.....je pa kar težko dobit frej za prespat.....to smo vedeli že prej samo žal ni šlo drugače kot v tem terminu....vreme in družba....fenomenalno :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem se ustavil kar v Cortini d'Ampezzo, saj so se delali neki oblaki, ter glede na veliko ponudbo je bilo ziher, da se bo kaj našlo. Plačal pa sem 80€ za hotel z zajtrkom, kar blizu centra, tako da sem se lahko zvečer malo sprehodil. Saj je fajn videt tudi kakšen znan kraj. Prišel, videl, odkljukal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf tele slike spet lušte delajo, pa sm reku da naslednje leto ne grem spet sem... :O

 

 

.... ja mene so prepričale ....   :OK:

 

..... grem jutr tja, da preverim, če je tam res tkole, al ste spet kšne fotomontaže delal ....   :kva2:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... ja mene so prepričale ....   :OK:

 

..... grem jutr tja, da preverim, če je tam res tkole, al ste spet kšne fotomontaže delal ....   :kva2:  

sam jst sm letos že bil (mesc dni nazaj)...frdamane slike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam jst sm letos že bil (mesc dni nazaj)...frdamane slike

 

 

... ja pa kaj pol ....   :whistle:

 

.... pa pejt še enkrat .....   :010

 

..... sej jedu si tud že včerej, pa boš verjetn dons spet ....  :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist mal za vtis.....

zanima me če kdo pozna lastnika Gladiusa (3 fotka), namreč sam imam isti motor, pa da se dobimo kdaj na kavici, ker v slo še nisem vidu takega motorja s slo registracijo samo italjane sem vidu na takem motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če kdo pozna lastnika Gladiusa (3 fotka), namreč sam imam isti motor, pa da se dobimo kdaj na kavici, ker v slo še nisem vidu takega motorja s slo registracijo samo italjane sem vidu na takem motorju

od moje drage...nima cajt za kavico, he he he........mam jest za pivo :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob priliki podaljšanega vikenda nam je uspela takšna pot:

 

post-1569-0-79193000-1377154642_thumb.jpg

 

Naredili skoraj 1200 km, počivali in spali pa tule:http://www.hotel-stolz.at/

 

PS1: V to temo pišem, kar južni Tirolci nimajo svoje teme, Dolomite pa smo videli od daleč ...

PS 2: Ja slike se pa razvijajo in bodo kaj kmalu. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...... hahahahahah ... če ste tole zvozil včeraj in danes, pa skor tko zgleda, kt da bi se skupi vozil ..... :yea1:

 

... glih kar sem stopu dol iz motorja in prevozu zelo podobno furco .... samo da sem jest s kolegom tud mal po Sellarondi zaokrožu .....  :010

 

... nikakor ne morem mimo asvalta, v katerem se lesketajo "bleščice" ..... pa da ne bi vsaj mal gume tam pustu ...  :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!