Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

ma dejte no pa ne morte u eni temi od motorja smetit o njem :BUA: , mogoče je teb bedn, enim pač ni, in zato še ne rabte govort da je sranje pa nevem kaj še, če od vsakega motorja naštejemo dobre pa slabe strani (tud ceno, porabo, vzdrževanje,uporabnost,... ) so si pod črto skoraj vsi motorji enaki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao pa kaj hočš dobit za 500k kukr je nova? Fak ej, za tolk keša je čist zakon motorin, JA Hyosung je boljši AMPAK 200k dražji, v čemer dobiš več motorja, bolšga, bla bla bla

to je isto kot da rečeš da je Ferrari boljši od Merđota :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 200 dobim usaj obliko motorja ne to smeče!

ok če gre to 120 pol upam da ostane še kak kos na njemu!

Moooo car k si dal 50 k manj !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 200 dobim usaj obliko motorja ne to smeče!

ok če gre to 120 pol upam da ostane še kak kos na njemu!

Moooo car k si dal 50 k manj !

a se teb ne zdi da si mal preveč pametn?

kukr se jst spomnm si ti trdil da ima tvoj pujso 19kW!! :OK:

Tko da tale yamahca je za tok dnara čist kul

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 200 dobim usaj obliko motorja ne to smeče!

ok če gre to 120 pol upam da ostane še kak kos na njemu!

Moooo car k si dal 50 k manj !

Airoh, dej mal se umer, ker lahko hitr najdemo kkšne pomankljivosti tut na tvojem motorju, ker noben motor ni popoln! Vsak ma svoj okus, tko da te prosm da zadržiš mnenja pri seb, saj si že večkrat nazorno povedu, da ti ta motor ni všeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No par postov nazaj sm reku da ta motr pač, v bistvu ni za kaj drugega kot pa za avtošole. Hm, mal sm se zamislu kar sm reku...

...no mal sm premislu da mora bit ta motorček prou fajn za po mestu, pa še cena je ugodna, izgled če mene prašaš pa niti ni tok slab, pomoje ti zna ta motorček sčasoma kar prirasti k srcu. Če se kdo ne strinja z mojo izjavo, pa more prznat: e jebiga za ta dnar je kr vredu .)

lp grega

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta keš dobiš več kot skuter za mal več keša, to je čisti mestni motor, to je za punce ki ne marajo skuterjev, počasen, poceni, okreten, majhen, za punco verjetno tudi lep.

Če ga ma kak moški je pa tudi OK.

In AiroH, sej kul, tebi gre bolj, meni pa še bolj, te pihnem kadar hočem-> IN KAJ?

daš pa ti 100k sit manj na benzinu in olju od mene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yamaha ybr = Pičkin motor ! :OK:

pa btw 125tke so igračke ! :D

Popravljeno . Popravil AiroH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor je men čist uredu, kuj bi ga meu ampak u primeru da bi živu u mestu, k za po mestu je pa zakon pa rečte kr hočete. lih za kšne douge ture mislm da je mal pre majhn... pa mau premau moči :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Cometa 650.. Glede na moje izkušnje z njim bi raje vzel YBR kot GT 125.. Če bi se že odločal med tema dvema motorjema.. .)

YBR je pri njegovi trenutni ceni odličen nakup, varčen, okreten, verjetno tudi zanesljiv glede na to da je Yamaha, skratka ultimate motor za nekoga, ki se želi vpeljat v motociklizem s čim manjšimi stroški..

Ni pa za frajarit, to je res.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa btw 125tke so igračke ! :D

Otrok, zrasti malo. Ko boš mel par let več, boš pogruntal, da je ta motor bomba za določen segment ljudi. Jaz zaradi poklica npr. ne bom nikoli imel dovolj časa, da bi se mi izplačalo registrirat pravi, velik, šminkerski motor, ker lahko samo sanjam o tem, da bi prevozil letno min. 10.000 km. Denar pa v tej smeri ne bi smel bit ravno problem. Sovražim pa npr. skuterje zaradi njihovega zvoka...

Vse kar rabim, je nekaj, kar me bo pripeljalo do službe (cca. 3 km), kar bo zmoglo malo več kot 50 km/h, da ne bom zaspal, če grem 15 km od doma do sorodnikov, nekaj, kar pije manj kot 4,5 l na 100 km, ker mi to nudi avto zraven klime, večje stabilnosti od motorja in boljšega udobja, nekaj, kar ne bo padlo v oko vsakemu, ki pride mimo, da bi mi kdo zadevo ukradel ali pa nonstop kdo sedel na njej in pa seveda nekaj, kar ne bo predrago za kupit, registrirat in vzdrževat.

A maš kak boljši predlog, kot je ta yamaha, če upoštevaš tudi dejstvo, da ne rabim na njo oblečt moto-obleke, da ne bom izgledal čudno, kot izgledajo čudno u fužinama dečki na neregristriranih ukradenih motorjih v kavbojkah in pumah? Na to Yamaho lahko po mojem mnenju komot sedeš v kavbojakh in usnjeni jakni, da te ne napiha preveč.

Upam, da sem ti dovolj nazorno razložil zakaj so lahko 125 ccm motorji zelo uporabna zadeva in ne le igračka.

Pa brez zamere!

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Otrok, zrasti malo. Ko boš mel par let več, boš pogruntal, da je ta motor bomba za določen segment ljudi. Jaz zaradi poklica npr. ne bom nikoli imel dovolj časa, da bi se mi izplačalo registrirat pravi, velik, šminkerski motor, ker lahko samo sanjam o tem, da bi prevozil letno min. 10.000 km. Denar pa v tej smeri ne bi smel bit ravno problem. Sovražim pa npr. skuterje zaradi njihovega zvoka...

Vse kar rabim, je nekaj, kar me bo pripeljalo do službe (cca. 3 km), kar bo zmoglo malo več kot 50 km/h, da ne bom zaspal, če grem 15 km od doma do sorodnikov, nekaj, kar pije manj kot 4,5 l na 100 km, ker mi to nudi avto zraven klime, večje stabilnosti od motorja in boljšega udobja, nekaj, kar ne bo padlo v oko vsakemu, ki pride mimo, da bi mi kdo zadevo ukradel ali pa nonstop kdo sedel na njej in pa seveda nekaj, kar ne bo predrago za kupit, registrirat in vzdrževat.

A maš kak boljši predlog, kot je ta yamaha, če upoštevaš tudi dejstvo, da ne rabim na njo oblečt moto-obleke, da ne bom izgledal čudno, kot izgledajo čudno u fužinama dečki na neregristriranih ukradenih motorjih v kavbojkah in pumah? Na to Yamaho lahko po mojem mnenju komot sedeš v kavbojakh in usnjeni jakni, da te ne napiha preveč.

Upam, da sem ti dovolj nazorno razložil zakaj so lahko 125 ccm motorji zelo uporabna zadeva in ne le igračka.

Pa brez zamere!

LP,

Matic

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Cometa 650.. Glede na moje izkušnje z njim bi raje vzel YBR kot GT 125.. Če bi se že odločal med tema dvema motorjema.. .)

YBR je pri njegovi trenutni ceni odličen nakup, varčen, okreten, verjetno tudi zanesljiv glede na to da je Yamaha, skratka ultimate motor za nekoga, ki se želi vpeljat v motociklizem s čim manjšimi stroški..

Ni pa za frajarit, to je res.. .)

Men se bolj dopade Comet, ker je bolj masiven, pač lepši, ampak hvalabogu ma vsak svoj okus.

Drgač sta pa obadva 4t in sta zelo skromna :D, za razliko od kakega 2t

Pri Hyosungu pač doplačaš "jebački" izgled, to je zame nizka cena, za koga druzga pa pač ne, in zato se bo odloču za Yamaho. .)

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se bolj dopade Comet, ker je bolj masiven, pač lepši, ampak hvalabogu ma vsak svoj okus.

Drgač sta pa obadva 4t in sta zelo skromna :D, za razliko od kakega 2t

Pri Hyosungu pač doplačaš "jebački" izgled, to je zame nizka cena, za koga druzga pa pač ne, in zato se bo odloču za Yamaho. .)

Hyosung je najbolj "jebački" ko ti prav jebačko crkne in se hudiča ne znebiš nikoli več! Ja, prav res ta "jebački" izgled nekaj stane. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosung je najbolj "jebački" ko ti prav jebačko crkne in se hudiča ne znebiš nikoli več! Ja, prav res ta "jebački" izgled nekaj stane. :slap:

KAj ti bulziš človek ! ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdj so ti pa na zulj stopl... drgac pa :topic: pa odjebit* u temo od Hyosunga! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm prej govoru z modelom k ma tole yamahco....pa je totalno zadovoln :D

pa model je str 40 let...on se lepo fura z avtom pol se pa če je lep vreme mal s tem voz...je reku da če ne gre hitr gre pa za sigurn...gre pa čist zadost...pa še taka cena :worship:

tko da...ne preveč prbijat čez tale motorček k mi je še ušeč ratu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res sploh ne vem zakaj so vsi tok proti njem :BUA:

za ta denar dobiš že skor preveč :OK: in ga mam rajše kot kak skuter, že zarad menjalnika če ne druzga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosung je najbolj "jebački" ko ti prav jebačko crkne in se hudiča ne znebiš nikoli več! Ja, prav res ta "jebački" izgled nekaj stane. :slap:

In zakaj bi Hyosung crknu?????

Res ne štekam???????

A zato ker je korejski, poglej avtomobile, naprimer hyundai, trenutno se lahko kosajo z marsikaterim nemcem, japoncem itd. .

Tako da se mi zdijo take izjave malček pretirane .)

lp grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korejci niso bli nikol zanesljivi kakor njihovi "bratje" japonci... Pa kje si ti zdj hyundaja najdu. Drugač se pa tud jst strinjam da je YBR zakon motor za voznike, ki jim ni pomembna hitrost in majo radi udobno vožno pa nizke stroške..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korejci niso bli nikol zanesljivi kakor njihovi "bratje" japonci... Pa kje si ti zdj hyundaja najdu. Drugač se pa tud jst strinjam da je YBR zakon motor za voznike, ki jim ni pomembna hitrost in majo radi udobno vožno pa nizke stroške..

no, no... ne bi o korejcih pa zanesljivosti! moj daelim je tut korejček pa nikol kkšnih velkih problemov

drugač pa sm enkrt vidu tole yamaho na cesti, pa se mi je zdela nekam mejhna, sam pol sm jo pa bl od bliz vidu pa sploh ni tok mejhan... čeprov moj daelim proti njej zgleda ladja...

sam to je :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hyosung je najbolj "jebački" ko ti prav jebačko crkne ...

In zakaj bi Hyosung crknu?????

Poenostavljeno, ker:

...sem tiste sorte, ki svoj motor najrajši sam šravfam, pa čeprav kaj zaj..em, ...

...in:

... sem kupil filter, ki mi ga je prodal prodajalec tako, da je s kljunastim merilom izmeril dimenzije in rekel: "tale je ta prav".

Posledica: UNIČEN AGREGAT MOTOCIKLA!!! :angry: :angry: :angry: :( :( :( :blink: :blink:

Zunanje dimenzije so bile že iste, notranje pa ne in mi je zaprlo pretok olja. Aqula se je vsaj 10.000 km vrtela brez oz. z zelo slabim pretokom olja. Na koncu je zaropotala in je škode samo na delih preko 120.000 Sit. Koliko bo še delo, zaenkrat še ne vem. Skratka motor je UNIČEN!

Največji hec je, da je do loma motor deloval brez posebnosti.

Torej nauk zgodbe: Če hočeš vreči stran cca 200.000Sit, kupi oljni filter za 1.000 Sit!...

...sicer pa:

... ... AquilaGV250 je hudičevo dober motor, če je zdržal toliko časa brez cirkulacije in s tem tudi hlajenja olja...

Tkole približno je šla štorija :P In, kot je menda tule v navadi, smo vsi skupaj globoko v ofsajdu. Če to vidi sudija, bo šmorn :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!