Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

Aha, ja no pol je mal drugače, samo... eni majo pa res dobre izkušnje z njimi... škoda da je naletel na tak motor :BUA:

lp grega

Po nekaj pretečene vode in čustveni oddaljenosti, se je moje mnenje o Husotih malce spremenilo. Sedaj pravim, da ima človek lahko tudi srečo in naleti na moped te firme, ki celo zanesljivo deluje. Kvarljivost je po mojih opaženjih nad povprečjem. Motorji očitno ne zdržijo obremenitev, katerim so izpostavljeni. Če bi ne bili tako naviti, mogoče...

Skratka, ko rečeš Ibro, misliš na trpežnega pridnega in skromnega oslička. Ko rečeš Huso pa na komaj doraslega čednega žrebeta, nestrpnega in polnega elana, a s še prešibkimi nogami.

Odloča se pa itak vsak sam.

A... eni majo pa res dobre izkušnje z njimi...

Tudi jaz sem jih imel do 24.000km! Tudi Babi jih ima in Pepe tudi ni nikoli rekel žal besede o tem mopiju.

A kogar kača piči, se zvite vrvi boji....

Za povrhu pa štorije o metanju iz predstav pri 650 cc Husotu, crkavanju elektrike, cukanju agregata ipd, ipd ne vlivajo ravno zaupanja v to znamko.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po nekaj pretečene vode in čustveni oddaljenosti, se je moje mnenje o Husotih malce spremenilo. Sedaj pravim, da ima človek lahko tudi srečo in naleti na moped te firme, ki celo zanesljivo deluje. Kvarljivost je po mojih opaženjih nad povprečjem. Motorji očitno ne zdržijo obremenitev, katerim so izpostavljeni. Če bi ne bili tako naviti, mogoče...

Skratka, ko rečeš Ibro, misliš na trpežnega pridnega in skromnega oslička. Ko rečeš Huso pa na komaj doraslega čednega žrebeta, nestrpnega in polnega elana, a s še prešibkimi nogami.

Odloča se pa itak vsak sam.

Problem so neoriginalni deli ki jih ljudje tlacimo na te motorje. Drugi oljni filtri, odprti izpuhi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem so neoriginalni deli ki jih ljudje tlacimo na te motorje. Drugi oljni filtri, odprti izpuhi....

Neoriginalne žarnice, ki ti crkavajo v zadnji lampi? Neoriginalni čevelj s katerim menjaš predstave? :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Defenitivno je pa ibro in njegov brat tw ter stari ata sr125 so zelo vzdrzljive ter preverjene masine, ki ji ze delajo skoraj iste ze cirka 20 let.

Neoriginalne žarnice, ki ti crkavajo v zadnji lampi? Neoriginalni čevelj s katerim menjaš predstave? :nono:

Ne neoriginalen odprt izpuh in s tem povezavi z mocno povecanimi vibracijami motorja. Zaradi tega se je neka zicka zrahljala ne nekem kontaktu tako da ni bilo vec stika z relejem s katerim je bila zicka povezana. Ko sem po nakljucju nasel to so se vsi problemi koncali z zadnjo zarnico.

Ce jaz nebi tlacu rora gor bi blo vse ok, ker pri org izpuhu so vibracije bistveno manjse in tudi karateristike motorju se spremenijo na trenutek imas obcutek kot da bi vozil 4cilinderski motor. Ko je pa odprt ror gor mam pa obcutek da imam tank pod ritjo vec moci spodaj na nizkih obratih in tudi vec vibracij.

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Defenitivno je pa ibro in njegov brat tw ter stari ata sr125 so zelo vzdrzljive ter preverjene masine, ki ji ze delajo skoraj iste ze cirka 20 let.

Ne neoriginalen odprt izpuh in s tem povezavi z mocno povecanimi vibracijami motorja. Zaradi tega se je neka zicka zrahljala ne nekem kontaktu tako da ni bilo vec stika. Ko sem nasel to so se vsi problemi koncali z zadnjo zarnico.

Ce jaz nebi tlacu rora gor bi blo vse ok.

A pol vibracije tud iz prestav mečejo? :eek: Bogooo!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne to je pa uvoznik zajebu ker mi je dal napacno zvezdo not. Rekli so da so zamesali dobre zvezde in tiste slabe ki bi morale iti v reklamacijo (nek kot je bil napacno odsruzen).

Pac pri nas je jasno da hyosungov uvoznik ni najbolj prijazen in pomoje tudi kaksne cudne dele dobiva mogoce po nizji ceni nevem vse je mogoce.

Glede napak na motorju mi je vseeno imam se 1 leto garancije in do isteka imajo da vse postimajo da bo tipi topi...

Popravljeno . Popravil ICE_MAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj bi Hyosung crknu?????

Res ne štekam???????

A zato ker je korejski, poglej avtomobile, naprimer hyundai, trenutno se lahko kosajo z marsikaterim nemcem, japoncem itd. .

Tako da se mi zdijo take izjave malček pretirane .)

lp grega

Fak ej, ampak ti pa velik stvari ne razumš :? :lol1:

Pa ne meč korejskih avtomobiliov v isti koš k nemških <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se pa tale Yamaha zdi čisto vredu! :)

Za toliko denarja, dobiš čisto spodoben motor. O obliki nočem razpravljati, ker imajo vsake oči svojga malarja, meni osebno je všeč. Sam sem imel podoben motor in moram reči, da takšni motorji ponujajo obilo zabave. Tudi na kakšno turco po naši majhni Sloveniji sem z njim šel in tako naredil z njim 14t km v enem letu. Vzdrževanje je minimalistično; tisti liter olja, svečka, pa kakšna guma, ki je zaradi dimenzij smešno poceni. Registracija in poraba goriva sta nizki. Motor je zaradi majhne teže okreten. Všeč mi je tudi 4t motor, ki je že preizkušen... :OK:

Moje mnenje o takšnih motorjih je pozitivno, saj sem se s podobnim motorjem naučil vozit. YBR je čisto racionalen nakup, pa še za opremo ostane nekaj denarja.

LP CICIBAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sevede je uredu, poglej na japonskem skor ni druzga kot takih, najbrz jih ne kupujejo ker so zanic :>sam pri nas se taka stvar ne prime pa naj bo zastonj....drgac pa je fajn stvarca :> :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj je pa to prednost???ponavad se cene nižajo da bi se pa za 150k podražil...ne vem no :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

kaj je pa to prednost???ponavad se cene nižajo da bi se pa za 150k podražil...ne vem no :closedeyes: :closedeyes:

Tako so mi povedali v trgovini... :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi tu prašal tu tiste ki imajo ta motor kako je s položajem na motorju, če ima dovolj prostora tut za malo večje osebke (cca 185 cm) al je bol stlačeno sedet gori?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ma velik sedež zato je tudi za večje osebke.Je nizek sam ni prov tok nizk de ne bi mogel gor sedet kšn večji... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ahahahaha....YBR, najbolj glup motor na svetu,...Si rajš kupim motorno samokolnico kot pa ybr... :BUA:

Hm zelo strokovna razlaga :hmm:

V bistvu me niti ni toliko zanimalo kaj bi ti kupil, ampak če je stopalka nastavljiva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Amm...za stopalko ne vem.

Motor je grd...to vsi vemo, je pa res da za 500k dobiš dobr deal. Za tak denar mislim da je super...pri obliki bi se pa lahko potrudl. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: Amm...za stopalko ne vem.

Motor je grd...to vsi vemo, je pa res da za 500k dobiš dobr deal. Za tak denar mislim da je super...pri obliki bi se pa lahko potrudl. :P

Hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!