Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

ma ne sej js vem, d z glavo čez zid ne gre, ampk to kr sm si js zamislu, je čist možnu in mogoče in če bo vse po sreči bom tud izpelov to...

150+++ vem d lahku pozabm s to mašino, tok butast spet nism ampk tm 130 pa mislm d je bol vrjetnu, glede na tu d gre zdej tm okol 110 realnih...pa gre se tud zatu, d k boma dva al pa moj fotr gor d se bo dalu bol kultiviranu pelat .)

kr če mi rata, pol mislm d ne bom več tolk mislu na večji motor pr 18ih ne...no ja vsaj en cajt ne :rolleyes:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr če mi rata, pol mislm d ne bom več tolk mislu na večji motor pr 18ih ne...no ja vsaj en cajt ne :rolleyes:

deset minut :naughty: pol bo pa spet švoh :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hh...tisti tutoriali so sicr kr uporabni, tnx gregc, ampk js bi nekoga d tu bul po kmečku pove :D

pa d ne bomo smetil...Stig, ti zgleda da obvladaš, k lahku na PM

tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm u avtošol mal probavov po zadni z ybr, pa ni prou velik ratal :whistle: ... :grrr mrbit, če bi naviu ubrate do konca bi pa kej ratal :blink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rata rata sm jajca morš met pa si mau s kuplengo pomagaš (z mesta) drgač pa js bi hmal ruknu po tleh, k sm meu enga zadej pa sm ga v križišču naviu je iz 1. v 2. sam skoču na zadne....tku d če se mal potrudš rata :yes:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja itaq de s sklopko...125ke itaq niso tok močne de bi jo sam z gasam lohka na zadno spravu :D

ja, samo pazi, če ma ybr nitro not ga še v peti na zadnjo fukne :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

. že v leru ga hoče iz tal spipat od same moči :D :D :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!