Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

ja sm se mi še zmer zdi nekak velika, ztu k je velik plastike okol...nevem, mogoče sm prezahtevn, ampk če je večja pol zgleda k poštarski, una tamala se mi zdi pa res huda :OK:

nevem...bom probov sfotošopat pa bomo vidl :D ...sm po moje k je original zna bit tud cena dokej huda :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

Ta tema je prav zakon, se človek fajn nasmeje ob branju :OK:

Drugače pa tista šipca k si prpopu fotko stran nazaj res ni slaba. Si že ugotovil koliko stane pa kje se dobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P

ne nism še točno ugotovu, slikca pa je s strani www.ybr125.online.fr, in če sm js prov zastopu komentarje je to original yamahina, pa sm šou pogledat pol na yamaha-europe stran in najdu dve različne, sm ni nobena taka kt una s slike. Tku d še zmer nism nikjer zasledu kej tazga, drgač pa za ceno originalne bi blu treba pa v delta-teamu prašat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdle sm se menu z bratrancem od fotra, k se ukvarja s tuningom/stylingom za avte, pa tud s poliestrom dela, tku d se bom vrjetn z njim zmenu, d mi bo masko naredu pa še bug spoiler :OK: bo cenejš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekej sm se igrov s fotošopom pa sm naredu tole :P :

sm barva je druga, idejo sm dobu pa tlele :D

mnenja?

drgač pa sm dobu eno super idejo, ker mam pač možnost d lahku dobim s poliestra zadeve dokej pocen :D in sicer tisto šipco/masko bom tko al tko dau, mogoče še bug spoiler, sm se mi zdi mau kompliceran za nardit...bom vidu še, drgač pa lahku zadn konc nardim tak d bo mau višji in kupm nižjo balanco :D

kku bi to zgledal a? ka pravte :P mau preveč cajta mam čez zimo pa mi rojijo take ideje po glav :rolleyes:

post-12378-1167486126_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

idejo sm dobu pa tlele :D

mnenja?

wou...tole pa lepo zgleda...tip kr ubvlada... :yea1: :worship:

drgač bi pa pomoje lepo zgledal če bi dau nižjo belanco, da ne zgleda k de bi jo mel od tomosa :? (pa brez zamere), barva je pa takale tud ful nora...saj men no... ni mi pa čist jasn kuko bi zvišal rit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wou...tole pa lepo zgleda...tip kr ubvlada... :yea1: :worship:

drgač bi pa pomoje lepo zgledal če bi dau nižjo belanco, da ne zgleda k de bi jo mel od tomosa :? (pa brez zamere), barva je pa takale tud ful nora...saj men no... ni mi pa čist jasn kuko bi zvišal rit?

:grim o tem govorim

za rit je pa tko:

da se tm pr amortizerju nardit distančnike, sm problem je kr pol bi se po moje lega čist spremenila, zatu sm gruntov, d bi čist drgačno zadno plastiko naredu, tku d bi zgledal mal višje

nekaku tku (za zadn konc mislm)

post-12378-1167488341_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm ja za xjr k stane 32.000 SIT :eek: to sm pa tud že najdu v louis-u jo majo ne :) tnx vseen

Nižja belanca bi dobro zgledala , za dvigovanje od zadaj pa pomojem ni potrebe :)

P.S.: Oni na posnetku pa je res car ja :D

no ja...bomo vidl...nočm si preveč posla dat, kr ku bo vreme se mislm js vozt ne pa v garaži ždet :P

belanca bo pa zihr ena nižja...sm ne vem...naroču bi jo v louis-u sm ne vem kašno d bo taprava...k tu morm vidt d bo zihr nižja pa d ne bo spet prenizka :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

heh...zdej k mi fotošop ni več tatreti svet, pa js tu mau ustvarjam in gruntam in probiram, pa je pršla spet ena ideja in sicer za štrihanje motorja

tlele sm zrihtu eno slikco mojga, drgač pa mislm d je dobra ideja tud za kšnga druzga ;)

bela barva in pa takale črta posred :OK:

B) :P

post-12378-1169667625_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

ekola

na ybr je zadnja guma original široka 90. nekej govora je blo o tem, da se ne da dat širše, no js sm danes dau gor 110 in čis lpo paše in prov pošteno zgleda...mogoče bi se dalo dat celo 120, sm je treba gledat na štangco od zadne bremze, drugač se da pa tud to štangco tko lpo prešraufat za pou centi, tko d mislm d bi blo dost placa...sm je 110 čist dost iz originalnih 90

bom enkrat nalimu slikco, sm da slikam...ne zgleda več tko k moped od zadej :P no ja...mal manj moped :blush:

motor je pa tud bolj stabilen na cesti, ko pa z originalnimi gumami...gor so neke kitajske k so prov zanč :BUA: ...zdej mam heidenau gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr da si zamenjal, ker meni prov smešno izpade z takimi gumicami :) Če pa se boljše pelje, pa še toliko bolje :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga cavalier...a si pomislu da bi kufr dol dal ker je večji skor od motorja :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D sej ni tko grozno :blush:

mi pa prov pride, ker se vozm z njim v šolo pa pospravm opremo v kufer, ker je to mal nerodno nost sabo, še v razredu nimaš kam dat, pa še če mamo športno pol tisto nost (mamo jo na drug stran ceste v športni dvorani, kjer ti po možnosti še kej ukradejo, kot že ničkolikokrat)

sicer pa v živo ne zgleda tko velik...in motor nasplošno zgleda v živo čist ql...pač ni fotogeničen :kva1: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš zamenu motor kup r6 pa 2001 letnik pa tablco obdrži :D

Drgač pa res dosti boljše zgleda z širšo gumo, če se pa še lepše pelje, pa tolk boljš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!