Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

končno dobil žmigavce! po enem mesecu in dveh tednih! pa še zaračunal so mi jih v polno in ne tako, kot obljublajo. torej odsvetujem vam kakršnokoli sodelovanje s podjetjem trg. no žmigavce sm namontiru, kabli so mal dolgi pa bom še uštimu, ker mam zdele tiste čeveljčke narazen, da je samo po eden na vsaki strani prkloplen, ker drugač ne delajo. no in zato postavljam vprašanje:

original žarnice so notr 10W, tle not so pa 21W. takih žarnic se menda ne dobi švohnej, zato je treba neki ukrenit, da bo vse lepo delalo. neki sm slišov o nekem "reglerju" in pa o vezavi uporov. kakšna ideja, nasvet? je mel še kdo kak problem?

post-12378-1183658637_thumb.jpg

moped zgleda zdej še ožji :hmm: drugač so mi pa všeč, je dobr izpadlo...

post-12378-1183658707_thumb.jpg

post-12378-1183658696_thumb.jpg

post-12378-1183658688_thumb.jpg

post-12378-1183658716_thumb.jpg

svetjo pa kar močno, sem se bal, če bodo premajhni, da ne bodo dobr vidni

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisočkrat boljše proti onim kantam :) drugače pa ti mali žmgavčki čist kul svetijo... moji LED pa že skoraj preveč :)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

notr daj regler od avta pa bo......zdaj lahko ga dobiš za male pare na kakem odpadu, ali pa kupiš novega in tudi ne bi smel biti zelo drag

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisočkrat boljše proti onim kantam :) drugače pa ti mali žmgavčki čist kul svetijo... moji LED pa že skoraj preveč :)

ja v temi ti vrjetno res svetijo ql :) na svetlem pa ga komaj opaziš...mislim da v avtu marsikdo nea opazi tvojih blinkerov podnevi :D

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam nov avtomat za žmigavce od avta. mi je brumer vse zrihtu :OK:

Avtomet je elektronski z tremi priključki,če se nemotim so v teh malih(karbonskih) žmigavcih žarnice Halogen in svetijo zelo močno. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja v temi ti vrjetno res svetijo ql :) na svetlem pa ga komaj opaziš...mislim da v avtu marsikdo nea opazi tvojih blinkerov podnevi :D

ja ker so beli... drugače pa si ti to mogoče samo sklepal iz vožnje zadnjič samo jaz takrat nisem blinkerjev vklapljal tak da jih nisi mogel videt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolše zgleda kot prej sam jst jih ne bi dal gor, ker mi je škoda dnarja vlagat v ybrko, razen šipco sm na začetku dokupu pa novo gumo zamenjal pred mesecom in tank nalepko tud sm dal..za druge reči pa škoda dnarja kr na koncu je še zmeri ybrka :whistle:

Počakam še to sezono pol prodam :) če si jo kdo hoče rezervirat lahko pove. Začetk druzga leta jo lohk že odpelje :D drgač mam že dva neziher kupca..sam rabm še kakega :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ker so beli... drugače pa si ti to mogoče samo sklepal iz vožnje zadnjič samo jaz takrat nisem blinkerjev vklapljal tak da jih nisi mogel videt :D

ja ko si ga vklopo se ni dobro vido :) oz vidi se ampak morš bit pozorn da sploh žmigavec vidiš prvo ko so mali :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomet je elektronski z tremi priključki,če se nemotim so v teh malih(karbonskih) žmigavcih žarnice Halogen in svetijo zelo močno. :OK:

Tako je res, halogenke so notri

Bolše zgleda kot prej sam jst jih ne bi dal gor, ker mi je škoda dnarja vlagat v ybrko, razen šipco sm na začetku dokupu pa novo gumo zamenjal pred mesecom in tank nalepko tud sm dal..za druge reči pa škoda dnarja kr na koncu je še zmeri ybrka :whistle:

Počakam še to sezono pol prodam :) če si jo kdo hoče rezervirat lahko pove. Začetk druzga leta jo lohk že odpelje :D drgač mam že dva neziher kupca..sam rabm še kakega :whistle:

A jebiga...sej to je tazadna stvar k sm jo naredu. Pa naj bo 50€ več vredna :P

p.s.

v jeseni se prodaja, garancija še do maja 2008 ravno tako registrirana do konca maja drugo leto. cena bo okoli 1700€, letnik 2006

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je res, halogenke so notri

A jebiga...sej to je tazadna stvar k sm jo naredu. Pa naj bo 50€ več vredna :P

p.s.

v jeseni se prodaja, garancija še do maja 2008 ravno tako registrirana do konca maja drugo leto. cena bo okoli 1700€, letnik 2006

Sliši se mamljivo. Morda se še kaj domeniva. Ravno v jeseni nameravam kupiti YBRko, namreč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ves kaj je mal sranje pri teh zmigavcih, ker ne dobis nadomestnih zarnic ce original pregorijo...Jst sm si mogu v original vratove zarnic led diode nalotat ker lih zmigavca novga pa nism mel namen kupovat zarad prekurjene zarnice.. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sliši se mamljivo. Morda se še kaj domeniva. Ravno v jeseni nameravam kupiti YBRko, namreč.

Motor je praktično nov, ima garancijo zato je tud servisiran pr pooblaščenem serviserju in ma servisno knjigco. Nikoli paden, zraven ti dam še kufer pa tačko, kar moraš pri originalnem vse dokupit. Žmigavce še vedno šparam, tako da dobiš zraven original žmigavce. Ma nove gume, pred kratkim narjen servis, nova svečka. Če do takrat ne uspem prodat čelade ti podarim zraven še v podpisu omenjeno čelado. Slike najdeš v galeriji 125-250. Sicer še ni naprodaj, nameravam v jeseni, sam bom še vidu, do zdej mi je vse štimalo s financami, tako, da če bom preračunu, da mi bo do spomladi uspelo nabaivt nekaj večjega, v jesen gre moped od hiše...če seveda najdem kupca :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ves kaj je mal sranje pri teh zmigavcih, ker ne dobis nadomestnih zarnic ce original pregorijo...Jst sm si mogu v original vratove zarnic led diode nalotat ker lih zmigavca novga pa nism mel namen kupovat zarad prekurjene zarnice.. :rolleyes:

21 W se menda dobijo žarnice...bolj je problem ker 10W ne pašejo notr. Zato tud zamenjava avtomata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

21 W se menda dobijo žarnice...bolj je problem ker 10W ne pašejo notr. Zato tud zamenjava avtomata.

Ma nevem ne jst ne kolega jih nisva dobila...to je cist en x model zarnic...najbols je met led varianto...pa se vid se bistveno bols tud v soncu.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja...kokr se vzame...js komot nardim 100-130 kilometrov v enem šusu. sam dost več pa tud ne. itak se je priporočlivo ustavt vsako uro pa pol do dve uri že zato, da si malo odpočiješ pa še v navodilih motorja piše, da je dobro delat 5-10 minutne postanke, ker je motor zračno hlajen .)

Sem pa sedel na nsr-ki in na tomosu in ma ybr-jka daaaaaaaaaaaaaaaleč najudobnejši zic .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js zdej za izpit furam čist novo YBR-ko.. pa po 30km že vse trdo.. sej je na mojem Tomosu enako, sam vseeno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js zdej za izpit furam čist novo YBR-ko.. pa po 30km že vse trdo.. sej je na mojem Tomosu enako, sam vseeno :)

Ma je YBR zakon proti chopperju za pelat...jst sm izpit delal z aprilio classic 125(svetovna jajca)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še tukej ene par fotk z Mobikroga, zraven še ena ybr z drugo balanco in prvo masko post-12378-1184600278_thumb.jpg

post-12378-1184600316_thumb.jpg

post-12378-1184600396_thumb.jpg

post-12378-1184600462_thumb.jpg

aja še to...js k mam zdej širšo gumo, in ko sva se včerej dva pelala, je po jamah guma drsala po blatniku in mi je mal ogulilo kable od žmigavcev :blush: k so bli mal dolgi od tanovih pa sm nekak hecno tisto zrihtu :headbang: ...sej zdej sm vzeu sedež dol pa stlaču kable pod sedež pa zalimu spodej, tako, da so pospravleni iz blatnika :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!