Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

hvala hvala, zaenkrat nimam nobenih vprašanj, sam čakam jutrišnji dan da ga mal bol stestiram, ker sm ga sam iz ljubljane prpelu. dobr za prvi dan dost :rolleyes:

odličn motor za začetnika...kakor sem jst :winkiss:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa te kar vprašam.. te zanima moja sprednja Sava MC25 Bogart.. jo lahko kot zadnjo gumo daš (100 je široka, ziher boljša kot original!) CAVALIER je mel zadej nekej širšo gumo, lahko mogoče on kej več pove.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc spet prodajaš škart robo, povej zakaj mu jo prodaš......, ker je zanič, edini smiseln način uporabe te gume je, da jih uporabijo za gugalnice za šimpanze v živalskem vrtu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, pa te kar vprašam.. te zanima moja sprednja Sava MC25 Bogart.. jo lahko kot zadnjo gumo daš (100 je široka, ziher boljša kot original!) CAVALIER je mel zadej nekej širšo gumo, lahko mogoče on kej več pove.

Pa še mojo spredno savo, pa maš dve savi! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje danes sem postal ponosen lastnik Yamahe YBR letnik 2007.

že dolgo časa sem skaku tle po forumu pa vas moril z vprašanji, zdej mam pa končno še jst motor, tko da veselje je ogromno :naughty:

Lep pozdrav! :winkiss:

čestitke :)

hvala hvala, zaenkrat nimam nobenih vprašanj, sam čakam jutrišnji dan da ga mal bol stestiram, ker sm ga sam iz ljubljane prpelu. dobr za prvi dan dost :rolleyes:

odličn motor za začetnika...kakor sem jst :winkiss:

LP

mal povej/opiš občutke po vožnji :)

ker motor si mu pa prej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nejc spet prodajaš škart robo, povej zakaj mu jo prodaš......, ker je zanič, edini smiseln način uporabe te gume je, da jih uporabijo za gugalnice za šimpanze v živalskem vrtu

Ok, definitivno je boljša kot tista originalna če ima gor originalno.. :rolleyes: Pa dam jo res poceni, znucana pa tudi ni nič :whistle: 100% še :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od tomosa ne bo pasala na ybrjko, pa še če je skret od gume, jo rajš ne ponujaj okol...ne vem no, včas smo motoristi želel dobro en drugmu .)

js sm originalne zamenu za heidenauke, ker original so totalno skret, heidenau pa morm rečt, da zares super odlične gume. pa 110 široka gre zadej gor, k sm jo meu js.

@sava:

kakšne barve jo pa maš? kok stara pa prevoženi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za čestitke, upam da bo velik varnih pa srečnih kilometrov, že trkam v les :D

sm se dons tud mal pelu, zdej sm vse skup 42km prevozu.

zdej glede občutkov, nč kej posebnga glede vožnje, ker sm itk vedu kva kupujem in da ne morm velik pričakovt, sm pa zlo vesel pač ker se lohk vozm:Dtko da veselje je :yea1:

gum zaenkrat ne rabm, sm vs dnar za motor zmetu, zdej si pa morm prvo še opremo kupt, gumo so zaenkrat kr dobre.

YBRka je rdeče barve, 2007 letik in zlo lepo ohranjena, k nova brez praske, 1200prevoženih.

zdej se mi pa mudi na trening, bom kasnej kej več povedu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čestitke :OK:

če boš mau kaj vprašanj, kar ;) , drugač pa veliko srečno in veselo prevoženih kilometrov (vsaj 2x tolk kot jaz hehe)

lp

CAVALIER eno vprašanje mam pa res zate in za ostale. a se da kje kupt za YBRko šipco uspred "vizir" kk se temu reče - windshield, če sploh obstaja. ker zračni upor me pa res mot, tud če se sklonš ne pomaga kej velik.

nvm kej tazga k une MRA šipce, sam tisto je mislm da bol za cestake ane?

sm gledu posnetke na youtube, pa so mele ene YBRke šipco, recimo tale

hvala

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zračni upor te mogoče samo zdej te dni moti ker res piha veter na polno, poleti ko je lepo vreme neboš mel nobenih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš take lepe prov za ybr-jko original od yamahe, samo so tako svinjsko drage, da te kar mine. sm tud js isku, ker je kar prepih ja, ampak sem se navadu...

mogoče se da dobit kakšna aftermarket, k bi pasala gor, js sm neki isku, sam nism nč pametnga najdu. fajn je, če poznaš koga, k se s poliestrom ukvarja pa ti jo vlije, samo morš kalup nardit, to pa ni enostavno...

edit:

končno! en slovenski test :OK:

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/moto-testi/yama...r_125-5188.aspx

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem predvideval da so drage. na netu ima en lepo šipco.

http://www_avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1804164#

no sej verjetno so še lepše :)

se bom mogel navadit na upor vetra, ali pa kakšno rabljeno dobit.

zanima me zakaj v homologaciji pa v prometni pod država proizvajalka piše Kitajska. a mogoče YBRko tam sestavljajo, ker YAMAHA je japonska firma?

hvala

LP

Popravljeno . Popravil sava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me zakaj v homologaciji pa v prometni pod država proizvajalka piše Kitajska. a mogoče YBRko tam sestavljajo, ker YAMAHA je japonska firma?

hvala

Twingo je tut Renault--->Francija.... pa ga delajo v NM.....

(proizvajalka, ne sedež podjetja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem predvideval da so drage. na netu ima en lepo šipco.

http://www_avto_net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1804164#

no sej verjetno so še lepše :)

se bom mogel navadit na upor vetra, ali pa kakšno rabljeno dobit.

zanima me zakaj v homologaciji pa v prometni pod država proizvajalka piše Kitajska. a mogoče YBRko tam sestavljajo, ker YAMAHA je japonska firma?

hvala

LP

Zakaj pa misliš da je tko pocen moped?Malo za hec...Malo pa tut za res.Drugač pa morm rečt da sm se pelu s tem mopedam enkrat,jebemti...Še ta jajc ma bolše pospeške ko virago... :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm ga v avtošoli vozil.. ni tak slab, sam sm mel pa čist slab filing gor zarad gum pa ciklistike.. nekak se mi je nevarn zdel, nevem zakaj :)

najprej sm ga lepo vozil, dokler ni inštruktor pizdil da grem prepočasi (pač sm ga malo šparal k je bil čist nov, prvič vožen), pol sm pa pač vsako prestavo do konca..oni že vedo kaj je prav :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm ga v avtošoli vozil.. ni tak slab, sam sm mel pa čist slab filing gor zarad gum pa ciklistike.. nekak se mi je nevarn zdel, nevem zakaj :)

najprej sm ga lepo vozil, dokler ni inštruktor pizdil da grem prepočasi (pač sm ga malo šparal k je bil čist nov, prvič vožen), pol sm pa pač vsako prestavo do konca..oni že vedo kaj je prav :rolleyes:

nč čudnga, da so pol usi motorji zjahani, če se motor še ulavfat ne sme. B) sej inštruktorjem se itq j...,sej ne plačujejo oni :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končne hitrosti še nisem imel priložnosti stestirat, ker si še nisem nabavil čelade, morem mal dinarčkov zbrati in se trenutno furam z čelado brez vizirja, ob tem vetru zadnje dni pa brez vizirja se je pa grozno pelat pri višjih hitrostih, tko da grem ponavadi tam do 85km/h. kar lepo povleče do 80. ko pa kupim boljšo čelado, pol bom pa vidu kok iztisne od sebe.

bom mogel verigo mal namazat ker je čist suha pa me zanima s čim vi to mažete, kakšni posebni spreji, olja? ker na 6ki sem od cajta do cajta namazal z eno mastjo pa je blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, izogibaj se razni domačih masti ki niso temu namenjene, bo vse okol razmetalo in bo več škode kot koristi. Za čiščenje uporabljaš petrolej, za mazanje verig pa so tud namenski spreji k ga dobiš v vsaki moto trgovini!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čistiti z MALO WD-40 (toliko da gre prejšnja umazana plast kettenspraya dol), mazati pa najbolje kar z Motulovim kettensprayom na vsakih 500km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj smo že debatirali v temi Sam svoj mehanik pa smo ugotovili, da so to samo domneve. Tisti, ki smo to preizkušali v praksi še nismo imeli problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!