Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

Glej baksuz, da bi lagal nima nobenega pomena, kajti s tem ne bom naredil nič. Nisem kakšen prodajalec, da bi moral lagati in s tem pridobivati kupce. Povedal sem mu realno stanje, mene pa briga ali mi verjameš ali ne.

Sploh si dal pa zelooo napačno primerjavo, ko si primerjal moj motor in motor iz avtošole. Zakaj boš mogoče sam ugotovil... ;)

Kar pa se tiče užitkov na tem motorju je pa tako, da dokler nisi probal voziti drugega motorja, še gre. Ko pa enkrat poizkusiš nekaj močnejšega, pa enostavno ugotoviš, da moraš hitro zamenjati motor. Vendar izkušnje pa sem si le nabral in mi ni žal, da sem ga kupil.

motor iz avtošole je imel precej manj kilometrov kot tvoj, tak da ni bil kak razjeban kot smo drugače vajeni...vendar šou je max. 110 kmh in nič več. ti si pa rekel da je šou 115 po gps-u se pravi če števec malo laže bi to moglo it po števcu prek 120 kmh...kar pa je iluzija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobro, pa če je tisti iz avtošole šel 110, pa prištejemo še malce vetra pa smo na 115. Pa saj to ni pomembno, ker ti itak ta končna ne pomeni nič. Preveč dolgo jo čakaš... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dobro, pa če je tisti iz avtošole šel 110, pa prištejemo še malce vetra pa smo na 115. Pa saj to ni pomembno, ker ti itak ta končna ne pomeni nič. Preveč dolgo jo čakaš... :whistle:

motor je namenjen opravilom po mestu- podobno kot skuter s tem da lahko še z njim greš po kakšnem makadamu in tud povleče malo bolj...kateri pa s tem motorjem delate neke oh in sploh xxx km fure in se ob tem delate da kao uživate na motorju, hočete predelat nekaj ko se sploh ne da, da bi namesto 112,85868 letel 112,95969 kmh in počnete z mopedom podobne oslarije ste DEBILI...pa če vam je všeč ali ne, je to dejstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo alo, jaz delam neke male ture z Tomosom čuj... :krneki:

sej ti si tut debil, ampak ne tako velik, tomos kljub temu da je drek od dreka vsaj zgleda kot nek pravi motor in se vsaj da spodobno sedet na njem ter zaradi supermoto stila in široke gume vsaj kolk tolk polagat ovinke...ybr pa ma gume široke serijsko če se ne motim 100-ko al 110, ni narejena ne za polaganje ovinkov ne za daljše fure ampak zgolj za opravke po mestu...dajte že enkrat zaboga uporabljat motorje temu čemu so namenjeni, popizditis dobim ko se folk z nabritimi cestaki vozi 30 kmh čez ovinke in ovira promet, prav tako mi grejo na jetra vsi taki ki hočejo z 125 4T osvajat svet...bodite realni, inženirji niso za brezveze naredili več zvrsti motociklov, ampak z tem namenom da se vsakega uporablja temu čemur je namenjen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, mi smo šli na ovinke, zato je supermoto. Gre tak nikamr, verjem da to dobr vem, ampak je treba z malim bit zadovoln, da pol večjega fašeš :krneki:

Aja, pozabil si napisat da ma neprimerno boljše bremze :krneki: hihi

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti si tut debil, ampak ne tako velik, tomos kljub temu da je drek od dreka vsaj zgleda kot nek pravi motor in se vsaj da spodobno sedet na njem ter zaradi supermoto stila in široke gume vsaj kolk tolk polagat ovinke...ybr pa ma gume široke serijsko če se ne motim 100-ko al 110, ni narejena ne za polaganje ovinkov ne za daljše fure ampak zgolj za opravke po mestu...dajte že enkrat zaboga uporabljat motorje temu čemu so namenjeni, popizditis dobim ko se folk z nabritimi cestaki vozi 30 kmh čez ovinke in ovira promet, prav tako mi grejo na jetra vsi taki ki hočejo z 125 4T osvajat svet...bodite realni, inženirji niso za brezveze naredili več zvrsti motociklov, ampak z tem namenom da se vsakega uporablja temu čemur je namenjen

David Guetta - the world is mine with ybr125 :D

Popravljeno . Popravil AKG
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm tud furu pr avtošoli YBR....pa gre precej slaše od tomosa...no po števcu je šla YBR na avtocesti 110km/h, sam dvomim v to. Pospeški pa so taki, da te še kolesar prehiti. Sam neki pa je....ti motorji od avto šol so tok zjebani, kr se usak bedak na njih uči in proba neki novga. Js poznam kar neki ljudi k je šlo delat izpit za 125ccm pa prej niso niti APNja vozili....tko da ne primerjat motorjev od avtošole z drugimi motorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Jaz lahko, glede na to da sem v roke dobil popolnoma nov motor, z 0 kilometri :)

In logično da gre YBR hitreje od Tomosa.. konec koncev ima večji fergazer in manjši zobnik zadaj.

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj? Jaz lahko, glede na to da sem v roke dobil popolnoma nov motor, z 0 kilometri :)

In logično da gre YBR hitreje od Tomosa.. konec koncev ima večji fergazer in manjši zobnik zadaj.

Pol pa ti lahko poveš svoje izkušnje, jaz jih ne morem kr sem v oke dobil 1 leto star motor z 30000km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motor je namenjen opravilom po mestu- podobno kot skuter s tem da lahko še z njim greš po kakšnem makadamu in tud povleče malo bolj...kateri pa s tem motorjem delate neke oh in sploh xxx km fure in se ob tem delate da kao uživate na motorju, hočete predelat nekaj ko se sploh ne da, da bi namesto 112,85868 letel 112,95969 kmh in počnete z mopedom podobne oslarije ste DEBILI...pa če vam je všeč ali ne, je to dejstvo

Nevem kje sem jaz napisal, da delam dolge ture. Ubistvu pa je SI tako mala, da če greš do morja in nazaj to ni dolga tura :lol:

Tudi glede predelave se meni ne gre. Kot sem že napisal je ta končna zgolj simbolična, kajti hitrost tega motorja je pri 100 km/h, naprej je že teranje in izguba časa.

Pa ko si omenjal ovinke... Na svoji priljubljeni cesti sem zadaj pustil veliko drekpumparjev in kafe rejserjev, ker sem imel ovinke naštudirane u nulo. In JA, z ybr se DA polagati ovinke, pa kakor koli komu to izgleda.

Popravljeno . Popravil LooLekSLO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kje sem jaz napisal, da delam dolge ture. Ubistvu pa je SI tako mala, da če greš do morja in nazaj to ni dolga tura :lol:

Tudi glede predelave se meni ne gre. Kot sem že napisal je ta končna zgolj simbolična, kajti hitrost tega motorja je pri 100 km/h, naprej je že teranje in izguba časa.

Pa ko si omenjal ovinke... Na svoji priljubljeni cesti sem zadaj pustil veliko drekpumparjev in kafe rejserjev, ker sem imel ovinke naštudirane u nulo. In JA, z ybr se DA polagati ovinke, pa kakor koli komu to izgleda.

ne vem kaj je zate polaganje, to ne mislim da nagneš motor za par stopinj, ampak da vsaj rahlo počohaš z drsnikom po asfaltu, kar pa se z ybr da izključno samo takrat če dobesedno kot špaget visiš iz njega, ker normalnih takšnih nagibov sam motor ne dopušča

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje za tiste lastnike ki imajo oz. so imeli motor servis koker vem je na 6000km kaj use morš zamenjat na tem servisu?

pa kakšni so še stroški vzderževanja nasploh?

pa še neki za une ka nabijate da je to motor za po mestu... DVA MODELA SE Z NJEMU PELETA OKOL SVETA tko da je zih dobr pomoje.

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam eno vprašanje za tiste lastnike ki imajo oz. so imeli motor servis koker vem je na 6000km kaj use morš zamenjat na tem servisu?

pa kakšni so še stroški vzderževanja nasploh?

pa še neki za une ka nabijate da je to motor za po mestu... DVA MODELA SE Z NJEMU PELETA OKOL SVETA tko da je zih dobr pomoje.

hvala za odgovore

tud z vespo so se ze probal okrog sveta pelat... pa res je da je tud dobra... samo v primerjavi z ostalimi 125 je bolj slab...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam 1 let staro yamahco z 3000km (ni cajta za pelat) in je kot nova. če se normalno peljem pa da nimam vetra v prsa mi gre 95, več ne. če se sklonm za števc gre 100. po rahlo nagnjeni avtocesti sm dosegu hitrost okol 105, malenkost čez ampak jo morš res dovg terat. hitrost je realna ampak se ne sekiram kej preveč zarad nje, ker vem zakaj sm kupu motor in čemu je motor namenjen. motor je res pohvale vredn, za začetnika ni bolšga. vse ob svojem cajtu

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mislm tale motor u blizi prihodnosti kupt... najbrs spomlad ku bom tut zaceu delat ispit za 125 ccm...

tale motor mi je usec... tut kr obozjm naked motorje... ni mi pomembna hitrost zto bom kr tega si umislu

za zacetk mislm da bo kr vredi... sm se prou odlocu????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mislm tale motor u blizi prihodnosti kupt... najbrs spomlad ku bom tut zaceu delat ispit za 125 ccm...

tale motor mi je usec... tut kr obozjm naked motorje... ni mi pomembna hitrost zto bom kr tega si umislu

za zacetk mislm da bo kr vredi... sm se prou odlocu????

Kaj pa kakšen MZ RT 125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa kakšen MZ RT 125?

tudi jaz ti raje priporočam mz.. ker je bolš pa tudi če vzameš rablenga neboš razočaran... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale mz rt 125 je tut res zlo lep.... dost bol ku pa ybr-ka... lahk mal bol podrobn razlozis... lahk tut po zs....

kr zj mi je dobr dobit cim vec informacij o motrorij da se pol lzi odlocm... sam pa tale mz res lepsi zgleda..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen tega da je močnejši in nasplošno vseh pogledih boljši.. nimaš kaj dosti razmišljat, edino kaj je, novi je enkrat dražji kot YBR-ka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razen tega da je močnejši in nasplošno vseh pogledih boljši.. nimaš kaj dosti razmišljat, edino kaj je, novi je enkrat dražji kot YBR-ka.

pa da se je MZ tovarna zaprla... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!