Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

letnik 98, prevoženih kilometrov neke čez 13 tisoč ampak števec namreč ne dela že nekaj let (ker se je bolj čagatorsko tak vozit, da ne gledam na tiste borne kilometre na uro) , tak da okol 25-30 tisoč... lastnik drugi, paden velikokrat- enkrat tudi prometna nesreča in totalka, vendar generalno obnovljen, registriran in vozen, o totalki ne duha ne sluha (no edino zanaša ga malo v levo hehe), drugače garažiran itak vedno, čez zimo tudi vozen občasno, tak da ulaufan ziher je hehe...sem pa iz maribora oz. 4,5 km jugazahodno od maribora...to je na kratko v glavnem vse, kupla ga verjetno itak ne boš, sem pa verjetno edini prodajalec ki ti je o motorju povedal čisto resnico... :D

no lepo da poveš po resnici-cenm to :trance_33_sleep: glede nakupa pa..ja bom rajs dala 200€ več, pa si kupm to ybrko. za začetk bo dobr. ne bi rada preveč vlagala v 125, ker morm šparat, da si bom loh enga lepotca kupla čez 2,3 leta :wub: .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že če samo na ogled motorja pride, je moj namen dosežen...v živo bo lažje kontaktirat s kelnarco, kot tu prek foruma :D .)

v živo lahko ti prideš na pijačo pa bova tko kontaktirala, ob piru(al karkol že piješ) :whistle: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v živo lahko ti prideš na pijačo pa bova tko kontaktirala, ob piru(al karkol že piješ) :whistle: ;)

komot, kam pa naj pridem to... :D :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejko frajer hehe :worship: Mija, kr kupi YBR, za punce pa za začetek bo čist dobr :whistle:

Kaj niso kelnerce tvoja sorta? Pol bi pa jim tak motor prodaju.. ti ti :)

za začetek se tut men zdi kr vredu.. čeprou že 4 leta iz skuterja gledam lepotce in bi rada mela že kej močnejšga med nogam, sam bo očitno mal za počakat. :BUA: kr se pa tiče tega, da je za punce.. preveč posplošuješ, punce smo različne pa mamo tut različne želje, kot tudi sposobnosti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komot, kam pa naj pridem to... :D :naughty: :whistle:

moto klub Vaški Boysi. to je takoj zraven izvoza iz avtoceste za Domžale. mislm, da se boš domače počutu med motoristi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za začetek se tut men zdi kr vredu.. čeprou že 4 leta iz skuterja gledam lepotce in bi rada mela že kej močnejšga med nogam, sam bo očitno mal za počakat. :BUA: kr se pa tiče tega, da je za punce.. preveč posplošuješ, punce smo različne pa mamo tut različne želje, kot tudi sposobnosti .)

le ena želja vam je vsem enaka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moto klub Vaški Boysi. to je takoj zraven izvoza iz avtoceste za Domžale. mislm, da se boš domače počutu med motoristi :OK:

uff to pa je kar daleč od mene...če ne prej prijem ko bo bolj toplo z motorom ziher :OK:

kolk si pa stara drugač če ni skrivnost :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za začetek se tut men zdi kr vredu.. čeprou že 4 leta iz skuterja gledam lepotce in bi rada mela že kej močnejšga med nogam, sam bo očitno mal za počakat. :BUA: kr se pa tiče tega, da je za punce.. preveč posplošuješ, punce smo različne pa mamo tut različne želje, kot tudi sposobnosti .)

Se strinjam.. pa tudi z Nejkotom. Nič neboš falila, če kupiš tole YeBeR-ko, ampak ti bo po maksimalno pol leta postala premalo, prepočasna, pravzaprav se ti bo že dolgčas vozit (govorim iz svoih izkušnj, k nimam nč kej velik močnejšega). Kupi za pol leta, tačas pa lepo delaj da drugo polovico že kupiš boljši motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za začetek se tut men zdi kr vredu.. čeprou že 4 leta iz skuterja gledam lepotce in bi rada mela že kej močnejšga med nogam, sam bo očitno mal za počakat. :BUA: kr se pa tiče tega, da je za punce.. preveč posplošuješ, punce smo različne pa mamo tut različne želje, kot tudi sposobnosti .)

tudi za tole zadevo lahko hitro poskrbimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no lepo da poveš po resnici-cenm to :trance_33_sleep: glede nakupa pa..ja bom rajs dala 200€ več, pa si kupm to ybrko. za začetk bo dobr. ne bi rada preveč vlagala v 125, ker morm šparat, da si bom loh enga lepotca kupla čez 2,3 leta :wub: .)

Če le lahko, probaj nekaj z 11kW kupiti. Kakšno Cagivo Planet ali Hyosung Comet. Lahko tudi MZ RT/SM. ;)

Če se ne motim, ima YBR okoli 8kW in se kar pozna v praksi, če primerjamo z mojim MZ-jem, ki ima 11kW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to je...? :blink:

ravno, to kar si omenila v prejšnjem postu- imeti nekaj močnejšega med nogam...hehe... :whistle:

ne zamerit, ampak smo pač zelo razposajeni ko pride k nam na forum kaka deklica, ker večinoma smo sami sebi prepuščeni na milost in nemilost hehe....tak da se mormo malo hecat

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in to je...? :blink:

ravno, to kar si omenila v prejšnjem postu- imeti nekaj močnejšega med nogam...hehe... :whistle:

Brez kakih perverznih misli.. on samo misli da bi te zapeljal kak krog z Ninjo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez kakih perverznih misli.. on samo misli da bi te zapeljal kak krog z Ninjo :rolleyes:

tako je :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam.. pa tudi z Nejkotom. Nič neboš falila, če kupiš tole YeBeR-ko, ampak ti bo po maksimalno pol leta postala premalo, prepočasna, pravzaprav se ti bo že dolgčas vozit (govorim iz svoih izkušnj, k nimam nč kej velik močnejšega). Kupi za pol leta, tačas pa lepo delaj da drugo polovico že kupiš boljši motor.

ja sej skuter mi je tut že premalo več kot 3 leta, pa sem nekak preživela.. :P hmm..po pol leta se bo bolj težko nabral, že ta keš k ga šparam za motor je nekak splahnel :unsure: itak pa grem nasledn let na fax, pa si bom vzela mal več časa za delo pa šparanje. nekak bom že pršla do enga luštnga motorčka. če bo pa čez 3 leta, pa pač čez 3 leta. bom lahko pa še mal več izkušenj na ybr-ki nabrala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff to pa je kar daleč od mene...če ne prej prijem ko bo bolj toplo z motorom ziher :OK:

kolk si pa stara drugač če ni skrivnost :D

no pol pa ko bo toplo.. ja je kr ena lepa furca do sm.. lahko pa pridš na blagoslov motorjev k bo 11.5. se splača-velik motorjev, velik pijače in hrane pa panoramska vožnja je tut lepa izkušnja, k je nikol ne zamudim, pa čeprov iz skuterjem zaenkrat. starost si pa loh pogledaš v mojmu profilu, če ti ni pretežko seveda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če le lahko, probaj nekaj z 11kW kupiti. Kakšno Cagivo Planet ali Hyosung Comet. Lahko tudi MZ RT/SM. ;)

Če se ne motim, ima YBR okoli 8kW in se kar pozna v praksi, če primerjamo z mojim MZ-jem, ki ima 11kW.

ja vrjamm da se pozna, sam ko mam pa lih tok lepo priložnost za tole ybr-ko.. tok dobr ohranjena, mal km in pa pocen. mislm, da glede na vse to loh nekak pozabm unih par kW, pa si jih bom čez par let prvoščla tok več ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno, to kar si omenila v prejšnjem postu- imeti nekaj močnejšega med nogam...hehe... :whistle:

ne zamerit, ampak smo pač zelo razposajeni ko pride k nam na forum kaka deklica, ker večinoma smo sami sebi prepuščeni na milost in nemilost hehe....tak da se mormo malo hecat

:rolleyes: sej razumem zajebancijo in sem že navajena-navsezdanje delam med motoristi, kjer ni lih tok velik ženskih predstavnic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, nejkoo kao neki ultra jebač, pol pa pride kelnarca motoristka na forum pa je ves slinast pa trd :lol1: in že grunta kako se bo pred kafič prmajal z ninjo in bo ona padla na kolena :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, nejkoo kao neki ultra jebač, pol pa pride kelnarca motoristka na forum pa je ves slinast pa trd :lol1: in že grunta kako se bo pred kafič prmajal z ninjo in bo ona padla na kolena :kva2:

hahah...ja, priznam, kelnarce so mi šibka točka .) :D

drugače pa malo heca more bit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bok!

Dones sem pa tud jst dal nove gume na ybr-ko. Zadaj 110 :OK: spredaj pa navadna dimenzija. Firma je pa heidenau. Če kdo pozna koga al pa rab original gume od ybr-ke mu prodam obe za 60€, z njimi prevoženo samo 160km. Če hočte slike, jih lahko nalimam ko poslikam.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!