Skoči na vsebino

Yamaha YBR 125


m!cho

Priporočene objave

Bok!

Dones sem pa tud jst dal nove gume na ybr-ko. Zadaj 110 :OK: spredaj pa navadna dimenzija. Firma je pa heidenau. Če kdo pozna koga al pa rab original gume od ybr-ke mu prodam obe za 60€, z njimi prevoženo samo 160km. Če hočte slike, jih lahko nalimam ko poslikam.

LP

zihr si biu pr jeršinu, to je tud pr men tako naredu. povem ti, heidenauke so zakon! pa še čis pocen so, napol zastonj .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zihr si biu pr jeršinu, to je tud pr men tako naredu. povem ti, heidenauke so zakon! pa še čis pocen so, napol zastonj .)

Ja biu sm pr Jeršinu. Niti ni blo tok pocen, obe gume so me pršle okrog 170€. Pa šele prejle sem opazu da mi je dal tud spredi širšo, dimenzija 3.00 -18 :whistle: . Profil je pa bol cesten oz. touring. Drgač vodljivost motorja se pa kr pozna. Upam da bodo dobr držale :lol:

@payback nism končne še nč probavov. Ampak dvomm da se pozna kej. Ampak nikol se ne ve :P :P

LP, salama

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko pa je drugače realna končna?

po ravnini sem ga dobil največ na 111 km/h - 112 km/h, po rahlem klančku pa do 117 km/h.

Drgač pa se ne vozm rd glih ne vem kaj hitru, okrog 80 -90 je najbol fajn :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja biu sm pr Jeršinu. Niti ni blo tok pocen, obe gume so me pršle okrog 170€. Pa šele prejle sem opazu da mi je dal tud spredi širšo, dimenzija 3.00 -18 :whistle: . Profil je pa bol cesten oz. touring. Drgač vodljivost motorja se pa kr pozna. Upam da bodo dobr držale :lol:

@payback nism končne še nč probavov. Ampak dvomm da se pozna kej. Ampak nikol se ne ve :P :P

LP, salama

haha, js sm dau okrog 70€ s prvo gumo + servis, zadnja je bla pa okol 40€ :D, isto pr jeršinu, guma je okol 35-40€ koštala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ravnini sem ga dobil največ na 111 km/h - 112 km/h, po rahlem klančku pa do 117 km/h.

Drgač pa se ne vozm rd glih ne vem kaj hitru, okrog 80 -90 je najbol fajn :whistle:

od kdaj pa ma ybr digitalni števec, da si ti tako realno lahko videl te kilometre? al si to tak na pamet malo zaj reko

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od kdaj pa ma ybr digitalni števec, da si ti tako realno lahko videl te kilometre? al si to tak na pamet malo zaj reko

Ne nima digitalnga, sm prbližnu sm reku, k je blo mal čez 110 km/h ampak čist mal se prav da mora bit tm nekje okrog rečenga. Sm ne dam zdej roke u ogn da je 100% res :whistle:

YZF R125 naj bi se že prodajala. Cena pri MC Laba je pa 3.550€ :yea1:

Popravljeno . Popravil salama09
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nima digitalnga, sm prbližnu sm reku, k je blo mal čez 110 km/h ampak čist mal se prav da mora bit tm nekje okrog rečenga. Sm ne dam zdej roke u ogn da je 100% res :whistle:

YZF R125 naj bi se že prodajala. Cena pri MC Laba je pa 3.550€ :yea1:

ja ker ni res, ker sem fural ybr pa ni šla prek 110 nikoli, pa še to z težko muko...doro mam pa 85 kil, če jih maš ti 50, pol verjamem da je tolk šla :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to gre prov tolk realnih por avnem al kaj? Ne verjamem :rolleyes:

ja po ravnem ko sn ga jaz tiščal na polno pa dol sklonjen pa vse, je glih 110 pokazala...z vlko vlko muko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ne vem če so realni kilometri, dvomm da so. sam mam 68 kil pa mi je šla po ravnin tolk mogoče res mal bol dolinca k čista ravnina ampak useen :D

ampak sej hitrost ni važna jst sm samu povedou pač da mam nove gume pa da stare prodajam .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neboš prodal :rolleyes: Pač takih slabih gum noben ne kupuje, mojih originalnih tud ne morm prodat.. za skurt bodo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neboš prodal :rolleyes: Pač takih slabih gum noben ne kupuje, mojih originalnih tud ne morm prodat.. za skurt bodo :krneki:

ja sej pomoje da se jih res ne bom mogu znebit :) ah sej drgač bo pa itak kukr tuk hmal kresovanje, bodo pa tm uporabne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, sj men tud noben ni vrjev, da je tuk šla, ampak ne vem...a vsak spregleda dejstvo, da je precej ožja in nižja kot tomos (manjši zračni upor), ima ožje gume, ima večji ferg in manjši zobnik zadej... :whistle:

s temi gumami pa tak nimaš kej, če koga naserješ, da mu jih prodaš za na 4-ko kje za po hosti se naganjat, drugač pa za drugo kot za skurit niso...še tega niso vredne, bol da bi ti motor prodal samo s feltnami

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah, sj men tud noben ni vrjev, da je tuk šla, ampak ne vem...a vsak spregleda dejstvo, da je precej ožja in nižja kot tomos (manjši zračni upor), ima ožje gume, ima večji ferg in manjši zobnik zadej... :whistle:

s temi gumami pa tak nimaš kej, če koga naserješ, da mu jih prodaš za na 4-ko kje za po hosti se naganjat, drugač pa za drugo kot za skurit niso...še tega niso vredne, bol da bi ti motor prodal samo s feltnami

lp

Ampak menjalnik ima enak, isto zanič skonstruiran. Je fora ker gre tud v 4 do 95, pa če dam v peto, gre tolk al pa še manj.. sicer se mal dere v četrti, gre pa le :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ej salama09 a zdaj motor kaj bolj "ornk" zgleda ko ima širše gume. pa bi še vprašal če se je udobno vozit gor(mislim predvsem na ENO osebo) pa kok litrov realno porabi slišu sem 2 litra pa jim ne verjamem čist.

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 litra skor neverjamem.. mogoč če ga čist nč ne teraš.. tak se pa sploh furat ne morš ne.. tak da je normalna poraba okol 3 litre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 litra skor neverjamem.. mogoč če ga čist nč ne teraš.. tak se pa sploh furat ne morš ne.. tak da je normalna poraba okol 3 litre.

po novem moj CH rabi 2,4 l/100km :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ker ni res, ker sem fural ybr pa ni šla prek 110 nikoli, pa še to z težko muko...doro mam pa 85 kil, če jih maš ti 50, pol verjamem da je tolk šla :D

aja zato si tok zafrustreran ti...

bogi revež... :unsure:

offtopic..

drgac pa je teh ybr ko listja in trave u španiji :D :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja zato si tok zafrustreran ti...

bogi revež... :unsure:

offtopic..

drgac pa je teh ybr ko listja in trave u španiji :D :worship:

hehe miško zafrustriran si kvečjemu ti nedonošenček, lahko priješ kaj poglejat v naše kraje, bomo vidli kdo bo zafrustriran, sploh pa zbombardiran :OK:...drugač pa očitno da niaš kaj za delat da spet neke stare poste vlečeš ven, ko je še nejko živ bil...nekaj spoštovanja pa ja lahko maš do umrlih ti degeneriranec

Popravljeno . Popravil chunga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!